Jump to content

LARISSSA 0786645492

Recommended Posts

Guest guru_

Zici ca ești bugetară. Numai program de birou ai. Mai pe noapte când intra ăla negru in noi și avem chef de exorcizare, nu te găsește nimeni.

• Like 1
  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poate ar fi trebuit să redactez mai repede recenzia asta, însă dorința greu de reprimat de a nu mai scrie pe Nimfomane, unde, per ansamblu, nu mă mai simt acasă - și-a spus cuvântul. Dar mai există to

Am sa las si eu o scurta recenzie caprioarei , pentru ca (si-) o merita :-)) la orice ora din zi si din noapte!  Acum ceva timp am reusit sa o prind libera si m-am infiintat la usa ei. Obligatorie tre

5 Recenzii pozitive (la superlativ chiar) in ultimele 2 luni si jumatate. Oare nu are un locsor in Top si Larissa?

Posted Images

Guest cavadoro

Zici ca ești bugetară. Numai program de birou ai. Mai pe noapte când intra ăla negru in noi și avem chef de exorcizare, nu te găsește nimeni.

E mititica fata si se teme de intuneric!

Ete pla, nu e pla! Tu te aștepți să cred că ăla negru al tau are vreo regula, urmează vreuna? Neahh, nu înghit eu așa ceva!

Și oricum, programul meu e cam alandala ,faptul că nu postez zilnic nu înseamnă că nu sunt. Mai da si tu un semn "când ți se face" , dar nu pe Nr pe care îl ai , ci pe 0784546228.

Boss, daca te tine sa i-o bagi pe gat pana-n cur, atunci da, face si anal! Altfel, ioc shansa, Rambo!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Stii ce zic? ;)

daaaa!! dar asta tot oral se numeste! :))))))

era funny sa poa sa intre in cur si sa ajunga pana-n gat!:)

Și extremely funny ar fi sa te vad cum mergi/ te așezi/ alergi/ dormi/ înoți/ te ridici/ orice cu un stromeleag de mi-ar ajunge mie (174 cm h ) din cur până în gât și/sau viceversa.

Sa fim recunoscători când gâdilă amigdalele sau le saluta in trecere , că eu și maxilarul îl am destul de generos in lungime...

• Like 2

1400 ți-am dat pe lângă servicii sexuale din care 800 ți-am lăsat din partea mea că așa am vrut eu,dar bineînțeles te faci că ai uitat la fel când ai făcut pauza chipurile că nu-ți aduceai aminte când ne-am cunoscut.

• Like 2

1400 ți-am dat pe lângă servicii sexuale din care 800 ți-am lăsat din partea mea că așa am vrut eu,dar bineînțeles te faci că ai uitat la fel când ai făcut pauza chipurile că nu-ți aduceai aminte când ne-am cunoscut.

Atunci consideră că ai fost băiat bun in continuare și mi i-ai lăsat pe toți ( 1800, 1200, 600 , 800, cat zici tu) și aia e! Treci peste ! ;)

wow....nici nevestei nu-i dau 1400 deodată....
  • Like 3

wow....nici nevestei nu-i dau 1400 deodată....

Când iubești așa cu foc, cu patos, cu larve de libelulă în stomac, nu te mai uiți la monetar !!!

Că e o ciocolată, 3 roșii, o factură, 6-7 sute de lei, tot un drac ! Te ia Valu, nu te mai uiți ! Aroganțe cu 5 lei una după alta faci ! Circ curat, menajerie ;)

• Like 1

Când iubești așa cu foc, cu patos, cu larve de libelulă în stomac, nu te mai uiți la monetar !!!

Că e o ciocolată, 3 roșii, o factură, 6-7 sute de lei, tot un drac ! Te ia Valu, nu te mai uiți ! Aroganțe cu 5 lei una după alta faci ! Circ curat, menajerie ;)

ca poate iei un cadou care face mai mult nu e bai...dar sa ii dai cash in mana..

pai ce bugu e îndrăgostit?? Ca ii iei un cadou care poate face mai mult e una...dar sa ii dai cash in mana...

Nope, A FOST îndrăgostit. A trecut un an și ceva de când nu îl mai primesc, s-a dus dracu' indragosteala, acum a rămas doar prost și obsedat, așa cum reiese din postările lui (80% din ele fac referire la mine,direct sau indirect ).

Ps- ultima programare azi la ora 19.00. Sa ne futem in draci, zic, sa crape inima (și "oole" statute ) in unii!