Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:p-aci
  • Oras:p-aci

pisicule, trage-i muistului asta de fut bine /ddpof  o linie sa ne mai slabeasca nitel cu timpeniile lui infantile, a infectat toate topicele si nu se mai satura de cita muie isi ia din toata tara,

Ba copil batran, nu scapi de mine, nu mai insista.  :slap2 Am sa te fut aici pana ai sa te cari TU. Baga asta la tartacuta. Aia cu toata tara... =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

du-te ma bilbil si fute-o pe mata si fute-o si pe  sora-sa lui ma-ta  in  fisura ei anala sau in varice sau trateaza-i hemoroizi pe unde te-a cacat , infect jegos si paduchios  futu-ti mortii ma-tii de panarama beshi bai holero la umbra , sifiliticule netratat , lasule penibil si milog , care n-ai nici macar bani de sapun sa te speli de boritura in care dormi prin canale,jigodie procreeata de musca de cacat ce i-a intrat ma-tii in pizda cind dormea beata pe malul girlei.

sa-ti iau tot neamul de handicapati in pula sa-i intind ca pe frigarui ,unul cite unul , jegosilor avortati , familie de muisti penali si cersetori spurcati.praful sa se aleaga de voi onanistilor blenoragici ,crapa-v-ar firea si ficatii prin puscarie de neam de impotenti si eunuci fara coaie si fara minte , zgubiliticilor. 

te-am dat publicitatii vierme ,obisnuieste-te cu mirosul de cacat pe care il emani si dispari in mortii ma-tii din constanta  , altfel pun vidanjorii sa te centrifugheze, pina ai sa ajuni sa mirosi a om si nu a diaree.

sa te pisi tu pe ma-ta si sa-i dai jet de sperma bolnava cind se trezeste din betie boule incaltat . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Si.....avem aer conditionat!!!! yupiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :)

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ce sec esti, semeni cu gagica ta nebuna advanced. Vai mama voastra de distrusi. :no2

iar ti-a cacat nasul mah labagiule? Stii, daca spunea altcineva faptul ca sunt distrus, poate ma punea pe ganduri. Tu insa faci parte din categoria celor care nu au dreptul sa spuna asa ceva, fiind tu insuti un handicapat distrus!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai putopalmistule de ce dracu crezi tu ca daca injuri tot timpul pe aici esti un pic mai inteligent decat in realitatea ta mediocra in care te zbati.

Iar liniuta pe care o cautai ceva mai sus este peste poza ta din buletin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Du-te ma 'recu de suferind, la tine se pune problema cine nu te-a luat in pula! Esti bataia de joc a forumului. Deja ma plictisesc sa-ti tot repet asta. :slap2

Crede-mă, tu ai nevoie de ajutor de specialitate handicapatule! Esti printre ultimii idioti de pe forum jartea!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce  naiba ma inteligentule ai tu nevoie de telefon ca oricum nu stii sa umblii cu el  din ce ne spui tu aici.

Ai dat banii aiurea pe el , cred ca ai  uitat ca prima data cand ai vazut un Laptop te-ai urcat pe el crezand ca este un cantar

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p-aci
  • Oras:p-aci

Sa inteleg si eu... aut... out... sa-mi pun rama in rama... :slap2

 

 

Dupa ce iti recitesti porcariile astea copilaresti, simti ceva? Satisfactie? :) Zici gen: ba cum i-am zis-o! Aaa? Ai momente cand te indoiesti?

Serios intreb acum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...