Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Sa inteleg si eu... aut... out... sa-mi pun rama in rama... :slap2

 

 

Dupa ce iti recitesti porcariile astea copilaresti, simti ceva? Satisfactie? :) Zici gen: ba cum i-am zis-o! Aaa? Ai momente cand te indoiesti?

Serios intreb acum.

hai marsh si spala-te pe "dinti"! :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

post-114235-0-05942000-1438072079_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna tuturor Sunt Larisa,30 de ani,1.74,56kg, bruneta,slim,sanii mici,va pot oferi

sex oral(prot/neprot) cu CIM,COF,COB,DT(insa il pot sustine doar cateva secunde)

sex normal( in ceea ce priveste pozitiile THE SKY IS THE LIMIT!)

micile jocuri erotice si senzuale care,ahhhhh,ce ne mai infumuseteaza viata

 

Cadoul este de 100 RON/finalizare si 150 RON/ora

 

IMPORTANT--- ma gasiti numai in timnpul zilei, L-V intre 9.00-18.00 S-9.00-14.00

 

nr TEL 0784521468(daca telefonul este inchis,nu sunt in locatie,daca suna si nu raspund-hmmmm...mai incearca,inseamna ca si altii au chef de nebunii,nu numai tu! :D )

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna tuturor Sunt Larisa,30 de ani,1.74,56kg, bruneta,slim,sanii mici,va pot oferi

sex oral(prot/neprot) cu CIM,COF,COB,DT(insa il pot sustine doar cateva secunde)

sex normal( in ceea ce priveste pozitiile THE SKY IS THE LIMIT!)

micile jocuri erotice si senzuale care,ahhhhh,ce ne mai infumuseteaza viata

Cadoul este de 100 RON/finalizare si 150 RON/ora

IMPORTANT--- ma gasiti numai in timnpul zilei, L-V intre 9.00-18.00 S-9.00-14.00

nr TEL 0784521468(daca telefonul este inchis,nu sunt in locatie,daca suna si nu raspund-hmmmm...mai incearca,inseamna ca si altii au chef de nebunii,nu numai tu! :D )

post-167744-0-53033400-1438083928_thumb.jpeg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Frumos !! Pacat ca nu au ramas urmele de dinti !!

 

Gresit! CE BINE ca nu raman urme! Eu ca eu,dar DUMNEAVOASTRA cum le-ati fi explicat?????

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0763916917
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0763916917
  • Oras:constanta

Sa ancerc si eu o recenzie.Azi reusesc sa prind o portita pentru a ma rasfata pun mana pe telefon si o sun pe Larisa pentru o programare,toate bune si frumoase comunicat locatia ajuns la locul unde asi desfasoara activitatea donsoarasi ce sa vezi colega cu Crissu.Sunt informat asupra meniului si aleg cate o finalizare cu fiecare.Ancep cu Crissu dar recenzia o voi face pe pagina ei aici voi spune de Larisa.E o bunaciune lunga an craci de zici ca nu se mai termina eu fiind de statura medie,ancepem prin igienizare ambii apoi an camera de lucru dotata recent cu ac si ancepe fata cu sarutari peste tot locu zonele adiacente , ajuns la junior si dai frate lupta cu el zici ca jucam dea vati-ascunselea cand aparea cand disparea ala micu face un dt de toate zilele , pus balonas cu gura si ma calareste de ma taie transpiratiile stand,o pun caprita si finalizat an balonas.Acum notele oral 9 ,normal 9 se misca bine,locatie 10 dotata cu tot ce vrei apa calda, ac , prosop curat , geluri de dus cate vrei.Halat 100 finalizarea plus o mica atentie.Scuze daca am omis ceva si daca am gresit gramatical scriu de pe tel.Merita revenit

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Te pricepi si cu aia amatori, adica virgini. Sau accepti doar experimentatii?

Dragule,daca CNP-ul tau incepe cu 197,196,195 si asa mai departe(adica mai inapoi de 195),te astept sa iti arat....ce dulce e viata!!!!

Link spre comentariu

Dragule,daca CNP-ul tau incepe cu 197,196,195 si asa mai departe(adica mai inapoi de 195),te astept sa iti arat....ce dulce e viata!!!!

 

Pe 2 august implinesc 18 ani si as vrea sa imi fac un cadou mai frumos, o experienta de neuitat, dar nu vreau sa se termine repede daca intelegi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe 2 august implinesc 18 ani si as vrea sa imi fac un cadou mai frumos, o experienta de neuitat, dar nu vreau sa se termine repede daca intelegi.

Pe 3 august...al meu esti! Hmmmmmmm!de abia astept!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna, imi poti spune te rog daca faci si trio impreuna cu colega ta? Daca da, cat este halatul pentru o ora? Multumesc mult.

Merita sa incerci.In ceea ce ma priveste este " pachetul" meu preferat
Link spre comentariu
  • Oras:ceruri
  • Oras:ceruri

Larisa, inainte sa trec pe la tine vreau sa te intreb daca accepti mangaierile, atingerile pe corp, saruturi pe abdomen, sani .. eu sunt un tip mai romantic de felul meu .. :D

Nu theghost25, accepta bata de baseball,boxul si furca sau toporul, asta doar daca esti din Vaslui !!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello,lume!

TheGhost,facem noi in asa fel sa iasa SEN-ZA-TI-O-NAL!

Ylly,Burs;8kul,Kritiquews,Disaronno-multumesc frumos pentru interventii! :)

Castana-te astept cu un telefon astazi pana in jurul orei 18.00,ieri mi-am incarcat bateriile,asa ca pregateste-te de explozii de enrgie!

 

Jovenextanjero-pentru o ora de rasfat la dublu trebuie sa renunti la 350 de leuti :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...