Jump to content

LARISSSA 0786645492

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poate ar fi trebuit să redactez mai repede recenzia asta, însă dorința greu de reprimat de a nu mai scrie pe Nimfomane, unde, per ansamblu, nu mă mai simt acasă - și-a spus cuvântul. Dar mai există to

Am sa las si eu o scurta recenzie caprioarei , pentru ca (si-) o merita :-)) la orice ora din zi si din noapte!  Acum ceva timp am reusit sa o prind libera si m-am infiintat la usa ei. Obligatorie tre

5 Recenzii pozitive (la superlativ chiar) in ultimele 2 luni si jumatate. Oare nu are un locsor in Top si Larissa?

Posted Images

Update extrem de important : DIN ACEST MOMENT,NU MAI POT RASPUNDE MESAJELOR PRIVATE.

Incepand de maine,nu voi mai avea cont rosu,implicit nu voi mai avea acces la PM.( oare cum o sa fie fara pm-uiala? D ). In contextul in care va aparea o alta modalitate de plata(care sa nu implice transmiterea datelor cu caracter personal),ne vom regasi in aceleasi pozitii! Pana atunci,insa,probabil voi fi si eu doar un UCENIC. Azi nu am avut timp,insa maine voi crea un cont yahoo si vi-l voi aduce la cunostinta,domnilor!

Va salut pe toti si pe fiecare in parte,spor in toate sa aveti!

• Like 1

Programul este de luni pana vineri de la 09.00 la 18.00,iar sambata de la 09.00 la 14.00

Telefonul inchis inseamna ca nu sunt disponibila in ziua respectiv.

Daca iti trimit numarul de telefon prin semeseu ,ma suni tu pe mine ?

Dau si nr meu. Dar pe mine tre sa ma platesti ca sa vin l tine :))

Ps: pentru retardati, fraza de mai sus este doar o gluma.

Te-a mancat in cur.

PS Sunt retard si nu ma pot abtine :  Bag pula in ma-ta aia care te-a invatat sa spui tu cine e retard si cine nu.

Ai interpretat cu totul gresit ce am vrut eu sa zic. Eu am continuat gluma ta (eu asa am inteles-o, ca fiind o gluma) si am dat explicatii pentru cei care urmau sa comenteze aiurea. Nu stiu de ce ai luat-o asa de personal.

Daca iti place sa iti bagi pula prin cimitire si prin morminte sa imi spui ca sa iti dau adresa exacta.

Vis-a-vis de Synevo,un piculet mai spre Ferdinand :) Mai detaliat de atat,sa dau coordonatele geografice in grade longitudine,latitudine?!?

Cum fac sa dau 100 de pcte de reputatie la raspunsul asta? Larisssa, nu ne cunoastem (inca!), dar...Bravo !!!