Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

E cu schepsis mare rău! Corectura : adresa de mail este [email protected]. Adică fix ce-am zis mai sus,dar fără majuscule. O noapte fierbinte,fierbinte,fierbinte de tot sa aveți!

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

A trecut mult timp de cand nu am mai fost la ea iar azi am avut timp sa o vizitez, timpul a trecut iar asta a ajutat-o sa capete mai multa experienta, mai ales la oral unde face un DT de nota 10, si la normal nu am nimic de obiectat se implica, o pasarica perfecta din punctul meu de vedere, si are un joc erotic si pervers ceea ce mie imi place si ii acord si aici un 10, in concluzie fata face toti banii iar compania ei este mai mult decat foarte placuta.

 

Te pup si spor la bani. 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello lume! Hai,sa fie încă o săptămana de excepție,plină cu de toate! Azi ma găsiți pana in ora 18.00. Mulțumesc celor ce oferă informații atunci când eu nu o pot face. Așa cum s-a menționat mai sus,duminica nu ma găsiți,in restul săptămânii,răspund apelurilor începând cu ora 8.00. Telefonul este deschis numai când sunt in locație. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe principiul "Muzica iashte aceea care ne gaghila urechile intr-un mod plăcut ", ședinta de fidelizare. Iashte aceea care ii de bine,bine,bine-rau,ca sa ma(i) vrei mai mult! Neața vouă,dragilor,azi ne vedem pana pe la 17.00. Spor in toate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Larisa mam documemtat pe net despre ce mi-ai zis si nui panica nu pot spune mai multe aici. 793 sunt cod de bare :)))

. In acest caz,schimbam codul de bare in DULCEAȚA! :)
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna Larisa poate am timp sa mai trec azi pe la ca tare mi-a placut daca ma primesti bine inteles;))

. Castanuta draga, te aștept cu un telefon daca te hotărăști . Pentru tine si nu numai ,repet : daca telefonul este deschis,asta înseamnă ca sunt disponibilă. Te pup!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe principiul "Muzica iashte aceea care ne gaghila urechile intr-un mod plăcut ", ședinta de fidelizare. Iashte aceea care ii de bine,bine,bine-rau,ca sa ma(i) vrei mai mult! Neața vouă,dragilor,azi ne vedem pana pe la 17.00. Spor in toate!

Link spre comentariu
  • Oras:colo colo
  • Oras:colo colo

     Nu are FK in oferta,dar are o atitudine si mai multe chestii care imi aduc aminte de ella13 .Oral rar intalnit , adusa la punctul de fierbere e magnifica si de neuitat.Pret de bun simt ,nu am gasit nimic care sa ma faca sa nu revin.Oral 10,Normal 10,Gfe 9 pe motiv ca lipsa FK,Aspect 9 pentru ca exista si carcotasi,locatie 8.Pentru mine e surpriza acestei veri.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Inseamna ca sunt fidelizat deja!

. :D Mulțumesc,mulțumesc, tu deja ai avansat de la stadiul de fidelizat la Fidelicios chiar(avem voie cu publicitate explicita,nu-i așa,ca eu chiar sunt mare fan Maggi Fidelicios! )
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...