Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mare invatatura, crede-ma! Seara buna tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:(

 

bai...da mie imi placea asa de mult poza asta~!!!

Si tu, Brutus, si tu?!? :(
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ieri , termin munca de soarece  de birou si i-mi zic in barba sa merg sa fut ceva.Pun mana pe telefon si o  sun  pe Larisa ( cu 3 de ss :wink2 ).Dupa cateva incercari I-mi raspunde o voce vesela si dupa cateva vorbe I-mi comunica adresa la care sa ma prezint.

Io nefiind din Constanta, bag adresa in GPS.

GPS -ul nenorocit, ma duce la dracu in praznic pe alta strada.Dupa ce fac ceva corectii, ajung intr-un final.

Zona din pacate nu este grozava si locatia te cam sperie( Larisa a si spus ca multi renunta din acest motiv)

In fine, ajung si le cunosc pe fete, o blonda miniona si o bruneta subtirica.

Fetele sunt amabile si garsoniera este curata, ( au schimbat lenjeria cand am ajuns eu, prosop curat , etc.) Din pacate se fumeaza in camera si pentru nefumatori ar putea fi o problema cu mirosul de fum.

Am optat fiind prima intalnire sa raman doar cu Larisa si cred ca am dezamagit-o putin pe colega ei blonda. ( promit sa ma revansez data viitoare)

Ca sa nu o mai lungesc mult am sa punctez cateva  aspecte.

Larisa este o femeie frumoasa si dezghetata cu experienta, care stie ce are de facut si care cu siguranta se poate adapta oricarei situatii.

Din pacate  locatia nu le avantajaza, poate pe viitor se schimba.

Si niste note :dontgetit

Locatie 7

Curatenie 9

Fizic 8

GFE 10 Atitudine pro client

Oral 9

Normal 9

CIM da

De la Larisa se pot obtine multe dar trebuie respectate niste limite.

Eu  voi revenii cu siguranta mai odihnit si mai cu chef, nu dupa o saptamana de munca.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata,dragilor! O zi de duminica placuta,insorita si plina de efervescenta sa aveti!

  • Like 3
Link spre comentariu

Si tu, Brutus, si tu?!? :(

 

imi pare rau ca in timpul petrecut in conversatie cu tine, dar si cu a ta colega...nu am atins si subiectul acestui forum. cred ca era mai constructiv sa va explic regulile dupa care se guverneaza aceasta platforma. crede-ma, nu esti prima fata care greseste, lipsa de experienta isi va spune cuvantul mai mereu, dar daca vei tine cont ca intr-un final nimic nu ramane un mister...vei fi mult mai avantajata. este un forum imens...cuprinde fantastic de multa informatie si poate fi intimidant sprin simpla lui vastitudine. citeste, observa, invata~!!!

 

fii sincera, fii deschisa, fii amuzanta, fii corecta...intelege ca niciodata nu vei castiga dintr-o discutie aprinsa cu baietii de aici...asa ca incearca sa intelegi ce cerem noi de la fete ca tine. nu este chiar atat de complicat, ca doar jocul asta este poate cel mai vechi din toate si nici nu am eu cea mai mica indoiala ca nu-i vei face tu fata, insa...daca retii aspectele pe care ti le-am adus la cunostinta cand ne-am vazut, vei observa ca fetele de succes sunt tocmai cele care reusesc sa se muleaze pe aceste doleante. nu e greu...e doar o mica ajustare...atat~!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

 

Offf...speechless again! Daca imi permiteau dimensiunile,acum imi indreptam spatele si aruncam pieptul in fata ,sa primesca el toate dojanele!Dar cum Mama-Natura nu a vrut sa dea cat sa satisfaca poftele voastre,ale tuturor odata,raman cu capul plecat si iau doar ce-i constructiv din tampenia facuta!

Acum nu va imaginati ca voi sta mult timp cu cenusa in cap,gasesc eu repejor o modalitate sa-mi spal pacatele si sa ma impaunez iar!

 

  • Like 4
Link spre comentariu

indreptarea nu-i chiar atat de complicata~!!!

 

1. baietii vor sa stie cu exactitate ce achizitioneaza...asa ca lucrul asta il remediezi usor cu poze noi reale. tu esti fata frumoasa...chiar n-ai de ce sa ascuzi acest lucru. 

2. faptul ca ti-ai recunoscut vina conteaza mult. majoritatea fetelor ar fi persistat in aceasta eroare si nu ar fi avut prezenta de spirit sau taria sa o recunoasca.

3. daca ai sa-ti citesti mesajele personale vei descoperi ca aceste lucruri erau spuse de mine si in privat. stiu ca e dificil, dar cu cat mai repede inveti functionalitatea acestui forum, cu atat mai bine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

indreptarea nu-i chiar atat de complicata~!!!

 

1. baietii vor sa stie cu exactitate ce achizitioneaza...asa ca lucrul asta il remediezi usor cu poze noi reale. tu esti fata frumoasa...chiar n-ai de ce sa ascuzi acest lucru. 

2. faptul ca ti-ai recunoscut vina conteaza mult. majoritatea fetelor ar fi persistat in aceasta eroare si nu ar fi avut prezenta de spirit sau taria sa o recunoasca.

3. daca ai sa-ti citesti mesajele personale vei descoperi ca aceste lucruri erau spuse de mine si in privat. stiu ca e dificil, dar cu cat mai repede inveti functionalitatea acestui forum, cu atat mai bine.

Poate nu e tocmai ok sa apara un post doar cu un ”Multumesc!” dar trebuie sa o fac. Mersi din suflet,desi mi-ai cam taiat elanul,pentru ca aveam de gand sa va demonstrez ce-mi poate pielicica cea de drac si sa va dau mai pe inserat poze fresh,calde-calde. Ai stricat surpriza putintel,dar asta e,mai bine asa pentru ca acum tre sa vin cu ceva mai spre WOW,sa reusesc sa surprind.Tin sa precizez ca pozutele nu vor fi din locatie,Blonda mea nu are astazi rabdarea necesara pentru un scurt shooting,asa ca le voi face acasica la mine.Acum scotocesc prin agenda telefonului sa vad catre cine sa strig Ajutoooor! ca selfie-uri nu prea cred ca vreti,tre sa tina o mana ferma,masculina obiectul muncii-si anume camera(bila alba ptr cei care s-au gandit la ALTCEVA,si nu la camera!)
  • Like 4
Link spre comentariu

daca ai sa strigi si aici "ajutor" intai de toate...ai sa fii surprinsa cati iti vor sari in ajutor. 

 

in primul rand...iti pot face si eu poze. am mai facut la cateva fete, dar iti spun ca nu sunt un mare fotograf...mai ales ca iphone'ul eu nu e foarte performant in aceasta privinta. in al doilea...sunt colegi aici care au pozat o gramada de fete...daca-i intrebi...sigur te vor ajuta si pe tine. sunt inventivi...stiu ce se doreste de la aceste poze, adica nu photoshop, nu modificari...ci doar realitati. ei stiu sa fie discreti si sa acopere particularitati ce pot duce la identitatea ta, iar siguranta pozelor nu este nicidoata nu factor de ingrijorare. vor tine cont sa aplice un watermark pe pozele tale, astfel, o alta fata nu le va fura si le va prezenta ca fiind ale ei.

 

sa stii ca si noi suntem curvari profesionisti~!!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Deja am cazut la invoiala cu Dl,Gyo pentru o sedinta si am ramas in pom cu dl.Obiectiv(ink astept un PM sa stabilim detaliile).Dar asta ptr ceva profi,cu programare si pregatire,ceva asa...pentru domniile voastre!  In seara aceasta voi oferi asa,numai un mititel aperitiv,fara prea multe pretentii! Just me!    :kiss3

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Deja am cazut la invoiala cu Dl,Gyo pentru o sedinta si am ramas in pom cu dl.Obiectiv(ink astept un PM sa stabilim detaliile).Dar asta ptr ceva profi,cu programare si pregatire,ceva asa...pentru domniile voastre!  In seara aceasta voi oferi asa,numai un mititel aperitiv,fara prea multe pretentii! Just me!    :kiss3

eu nu sint in romania, te pot servi in iulie cind voi ajunge la cta.

Link spre comentariu
Vizitator ilarion
Reputație: 0

Mi se pare o prostie !, ca e poza ei ca nu e , plm am fost deja 5-6 insi acolo , toti aveam recenzii  PRO LARISSA , chiar rebuie sa ne pozam ? ca e poza ei . ca nu e poza ei ? ALUPIGUS 

prietene de ce "alupigus"? nu inteleg interventia asta

lasa oamenii sa ceara poze ... poate maine or sa vina si cu o recenzie 

de ce trebuie sa fie acest forum creat doar cum iti place tie? 

 

uite mai Lariso baga-mi si mie niste poze doar pe PM sa ma bucur doar eu de ele :) si adaug-o si pe blonda cu topul ala rosu

 

PS: vad ca asteptatul asta de poze al baietilor pe forum este exact ca asteptatul celor care stau pe jos sau pe la Zodiac ca sa ajunga la voi

Stii despre ce vorbesc .... te pup ... si spune-i blondei ca data viitoare vreau mai multa implicare ca a cam stat degeaba :)

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mi se pare o prostie !, ca e poza ei ca nu e , plm am fost deja 5-6 insi acolo , toti aveam recenzii  PRO LARISSA , chiar rebuie sa ne pozam ? ca e poza ei . ca nu e poza ei ? ALUPIGUS 

 

eu vreau poze sa vad daca ma tenteaza. Prestatie am inteles, e ok, dar poate  nu imi place mie cum arata. Plus ca pozele sunt o metoda de promovare, 2-3 poze facute bine sa o avantajeze pe domnisoara ma pot face sa ajung la usa ei, iar de acolo in functie de mai multi factori pot sa raman sau nu, dar sansele sunt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Ma simt ca la gradinita , john spune ca e verde (are in spate 1000 de ani de experienta e ca nemuritorul) ala spune ca e verde , eu zic ca e verde , pulimea ca e albastra , nu mai comentez nimic de azi , ca nu merita

Mars!

Usor, usor se ridica capul my puppy!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello everybody! Guys, scuze dar sunt acasa si nu va pot raspunde fiecaruia in parte. Maine dimineata am sa ajung mai devreme la Cta, sa am timp sa va pot multumi fuecaruia in parte, k mie asa ini place, sa fie toata lumea multumita!

Acum repede-repede ma tin un picut de promisiune si iata-ma...c'est moi, chiar acum!

PS-in ultima poza a sarit si Firicel, pisica mea tomberoneza deloc fotogenica!

Va pup pe toti, ne citim dumineata!

post-167744-0-87290000-1432496356_thumb.png

post-167744-0-84141700-1432496377_thumb.png

post-167744-0-90907500-1432496398_thumb.png

post-167744-0-89816400-1432496412_thumb.png

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Ieri , termin munca de soarece de birou si i-mi zic in barba sa merg sa fut ceva.Pun mana pe telefon si o sun pe Larisa ( cu 3 de ss :wink2 ).Dupa cateva incercari I-mi raspunde o voce vesela si dupa cateva vorbe I-mi comunica adresa la care sa ma prezint.

Io nefiind din Constanta, bag adresa in GPS.

GPS -ul nenorocit, ma duce la dracu in praznic pe alta strada.Dupa ce fac ceva corectii, ajung intr-un final.

Zona din pacate nu este grozava si locatia te cam sperie( Larisa a si spus ca multi renunta din acest motiv)

In fine, ajung si le cunosc pe fete, o blonda miniona si o bruneta subtirica.

Fetele sunt amabile si garsoniera este curata, ( au schimbat lenjeria cand am ajuns eu, prosop curat , etc.) Din pacate se fumeaza in camera si pentru nefumatori ar putea fi o problema cu mirosul de fum.

Am optat fiind prima intalnire sa raman doar cu Larisa si cred ca am dezamagit-o putin pe colega ei blonda. ( promit sa ma revansez data viitoare)

Ca sa nu o mai lungesc mult am sa punctez cateva aspecte.

Larisa este o femeie frumoasa si dezghetata cu experienta, care stie ce are de facut si care cu siguranta se poate adapta oricarei situatii.

Din pacate locatia nu le avantajaza, poate pe viitor se schimba.

Si niste note :dontgetit

Locatie 7

Curatenie 9

Fizic 8

GFE 10 Atitudine pro client

Oral 9

Normal 9

CIM da

De la Larisa se pot obtine multe dar trebuie respectate niste limite.

Eu voi revenii cu siguranta mai odihnit si mai cu chef, nu dupa o saptamana de munca.

Zici ca esti soarece de birou dar ai nenorocit "îmi-ul" asta...
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata lumeeeeeeeeeeeeeeeee! Sa aveti o saptamana de vis...de vis umed,cald si bun-rrrrrau!

Pozele lasa de dorit din multe privinte.dar au fost strict pentru expunere.nu au nimic profi in ele-la lumina artificiala de apartament si cu telefon nu foarte performant! Ma voi revansa cu ajutorul dl.Gyo in curand!Fiti blanzi si intelegatori,va rog!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

ce te mai manica degetele.

si altceva te mannca la fel? :laugh2

RRRRRRRRAUUUUUUUUUUU! Pe controlate si pe luate!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

am fost la domnisoara Larisa .Domnisoara esteem ok pentru doritorii de fete inalte,slabe si fara sani. voi reveni cu o recenzie completa.

nu ne tine in suspans 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...