Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu,dragul meu,hai sa iti explic. Am detestat dintotdeauna discutiile alea preliminarii impersonale zona/servicii/tarife. Nu toti utilizatorii forumului citesc cuvintel cu.cuvintel tot,tot,tot. Si,in plus,discutia respectiva face cel mai adesea alegerea,indiferent uneori de restul detaliilor. Oricine suna,cauta relaxare. Mai rapida,gen usurare sau pur si simplu.o evadare din rutina si stress. Am mizat mereu pe a-i smulge interlocutorului un zambet in timpul.conversatiei telefonice. E magie mai mereu. Ori,razboinica Roxanica m-a ajutat fix cu asta!

 

LE-este pentru Victor raspunsul!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Venind de la tine,Victor,un zambet ironic,tot un zambet se cheama ca este,nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

@ Sorine...chill,ca nu pricepe nimic nici daca ii desenezi! Din prima mea postare adresata ei exact asta i-am zis,ca se prea poate sa ajunga singurica intr-o camera cu unul dintre cei pe care ii tot calca pe coada pe aici....si degeaba are o masina de namile jos,e totusi vulnerabila si unu-la-unu acolo in camera. Ea,nu si nu,zmeoaica pana la capat!

Eu am comis-o o data(cine isi mai aminteste episodul cu cel care s-a dat drept JH ),am avut noroc si nu s-a sfarsit rau,dar sfaturile primite atunci tot de la voi mi-au deschis ochii,multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Eu de regula sunt un tip calm dar pana ma calci pe bataturi, mie unul nu mi-a facut nimic dar vad ca prostia ei dureaza, ce pula mea o fute pe ea ca tu faci X $ cu baietii si ca ea face mai multi...sincer..care e baiu , ma fut ca are ea 1000 de gorile la parter ma pis pe ei cu bolta, in viata nu stii de cine dai , nu stii cu cine stai de vorba crezand ca e doar un fraierica si stiind ca pe site / forumul asta nu sunt baieti care au un salariu minim pe economie deci mare grija cu cine vorbesti si pe unde iti cauti anturajul eu fara nici o problema pot sa o chem la mine sa o fut si dupa sa ii dau la muie in loc de bani sa ii aduc un colt de paine vad ca ii este fomita  sa incerc sa ii potolesc foamea, crezi ca e prima oara cand am de aface cu pestelai tigani din aia borati fara dinti in gura ? ce mama naibii cum am zis ma fut si ma pis pe ei fara nici o problema 

 

 

Acuma pasarica mica sa revenim la ale noastre...ce face domnia voastra in aceasta dimineata friguroasa ? 

 

 

 

 

Ah da...desi nu am vizitat-o pe domnisoara da .. Larisa la TOP, nu stiu ..am incredere in colegii mei si are si votul meu 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Domnia mea se tot chinuie sa plece spre locatie,dar ma tineti voi pe loc! :) aiurea,dau vina pe voi,dar inca imi beau cafeaua acasa la mine,la caldurica. Rezumand-imi beau cafeaua cu voi!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Domnia mea se tot chinuie sa plece spre locatie,dar ma tineti voi pe loc! :) aiurea,dau vina pe voi,dar inca imi beau cafeaua acasa la mine,la caldurica. Rezumand-imi beau cafeaua cu voi!

Aha...la ciaina mol?a?

 

Scuze, autocorectul....e telefon din ferentari si asa autocorecteaza el.

 

Si un pe.se: si eu sustin Larisa la TOP!

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Poate ii fac si eu o vizita in cazul in care primeste si domnisoare nu doar domni  :laugh2  poate are niste scuze de zis  :blushing2   cand o sa am timp liber o trec si eu in micuta mea lista .

Daaa,Larisa te accepta sa-i faci o vizita ....doar sa-i dai limbi in cur :laugh2 .si apoi sa-si ceara scuze PE FATZA  TA cu un bulgare mare de cacat :laugh2  .Iar te bagi aiurea in topicul Larisei ?

 

Larisa la TOP  :clapp  :hihat

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Eu de regula sunt un tip calm dar pana ma calci pe bataturi, mie unul nu mi-a facut nimic dar vad ca prostia ei dureaza, ce pula mea o fute pe ea ca tu faci X $ cu baietii si ca ea face mai multi...sincer..care e baiu , ma fut ca are ea 1000 de gorile la parter ma pis pe ei cu bolta, in viata nu stii de cine dai , nu stii cu cine stai de vorba crezand ca e doar un fraierica si stiind ca pe site / forumul asta nu sunt baieti care au un salariu minim pe economie deci mare grija cu cine vorbesti si pe unde iti cauti anturajul eu fara nici o problema pot sa o chem la mine sa o fut si dupa sa ii dau la muie in loc de bani sa ii aduc un colt de paine vad ca ii este fomita  sa incerc sa ii potolesc foamea, crezi ca e prima oara cand am de aface cu pestelai tigani din aia borati fara dinti in gura ? ce mama naibii cum am zis ma fut si ma pis pe ei fara nici o problema 

 

 

Acuma pasarica mica sa revenim la ale noastre...ce face domnia voastra in aceasta dimineata friguroasa ? 

 

 

 

 

Ah da...desi nu am vizitat-o pe domnisoara da .. Larisa la TOP, nu stiu ..am incredere in colegii mei si are si votul meu 

Eee Sorine ai realizat si tu ca nu poti sa stai linistit cu Roxana secondhand? Nu stie fraiera cu cine sta de vorba aici ..si mereu scrie ca noi suntem niste cersetori si stam in salariul minim .Deci si ea si bronzatii ei ce zice ca o asteapta merita ....sa ne pisam pe ei  :laugh2 .Si nici macar nu are curajul sa isi ceara scuze ca a reusit sa ne jigneasca pe majoritatea dintre noi 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Si ca sa spumege iar CINEVA....baieti,azi e valabil tariful de sarbatoare ,adica 100/fin,150/h. Ha! Sa vezi acum cum se incurca in socoteli contabila mea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Si ca sa spumege iar CINEVA....baieti,azi e valabil tariful de sarbatoare ,adica 100/fin,150/h. Ha! Sa vezi acum cum se incurca in socoteli contabila mea!

Hauzi Sorine azi e sarbatoare la fata intre picioare ....Sa nu te incurci la maruntis si sa iti dea cu zecimale  :laugh2 .Daca aveai banii ficsi iti da fata restul .Uite mergi cu Victor si futeti stereo  :laugh2  :rax2

 

Pe Seu : Contabila ta nu stie aritmetica decat pe bilele de pe sarma ...ABAC parca se numea  :slap2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Si ca sa spumege iar CINEVA....baieti,azi e valabil tariful de sarbatoare ,adica 100/fin,150/h. Ha! Sa vezi acum cum se incurca in socoteli contabila mea!

:)

contabilitate in partida simpla: nu ai recenzii, deci nu ai clienti! :)

lumea moderna pune link-uri cu recenzii in semnatura, sa se vada, sa se stie! nu conteaza ca sunt cca 10 recenzii in vreo 2-3000 de postari !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:)

contabilitate in partida simpla: nu ai recenzii, deci nu ai clienti! :)

lumea moderna pune link-uri cu recenzii in semnatura, sa se vada, sa se stie! nu conteaza ca sunt cca 10 recenzii in vreo 2-3000 de postari !

Ce-mi place de tine cand le spui.pe intelesul tuturor!

 

Vezi ca pe tine nu te vad bine deloc,azi ajunge Ana! Mie imi.esti dator si e inceput de an....pam-pam!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

sorine, mergem ?

 

Mergem gogule dar mai dupa amiaza asa sa fie treaba treaba

 

 

Stimata domnisoara te rog 2 rezervari pt 2 barosani aici... eu si colegul victor care are  cucul cat trompa elefantului

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce-mi place de tine cand le spui.pe intelesul tuturor!

 

Vezi ca pe tine nu te vad bine deloc,azi ajunge Ana! Mie imi.esti dator si e inceput de an....pam-pam!

uhhhh!!

nu-mi place sa raman dator, ma voi revansa! (deocamdata sunt pe modul "search" Bucuresti)!

cat despre Ana, de la ultima infatisare cand m-a cam fentat, cred ca de data asta o las sa imi puna absenta, cu scuzele de rigoare!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mergem gogule dar mai dupa amiaza asa sa fie treaba treaba

 

 

Stimata domnisoara te rog 2 rezervari pt 2 barosani aici... eu si colegul victor care are  cucul cat trompa elefantului

S-a marcat,sa fie primite!  

n-auzi bre ca vine ANA ?????????????????????

 

plm, ti-am spus ca sunt timid

Te legam la ochi,ce nu vezi nu te poate face sa rosesti!
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Mergem gogule dar mai dupa amiaza asa sa fie treaba treaba

 

 

Stimata domnisoara te rog 2 rezervari pt 2 barosani aici... eu si colegul victor care are  cucul cat trompa elefantului

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...