Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!
  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!

Oricum la cate replici mi-am lut se pare ca eu sant cel anormal, adica eu sa ii inteleg pe curisti dar ei sa nu ma inteleaga pe mine homofob convins, etraordinar cata discriminare.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Numenu nu trwbuie condamnat de nimeni!

Eu am incercat ceea ce a zis amelia, cu alina42! Dar cand am simtit deshtul prin zona,pe sub oua, m:am taiat ca maioneza! Nu s-a mai sculat neam!😂

Deci,nu cred ca sunt facut pentru asa ceva, dar nici anti nu sunt! Bine,. NU e acelasi lucru cu ceea ce a patit colegu!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Să plecăm de la premisa că era o constatare, că semn de punctuație. sufletul ! Poți să şi argumentezi, te rog ? Asta aşa, informativ, pentru cei interesați.

PS - e duminică, asta e motivația şi scuza postării mele.

E neserioasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neațaaaaaa!!!!

Ce-i cu toropeala.asta?!? Eu când am zis că " aicişea " la TOP n-o să mai fie atmosferă de şezătoare, cu râs, cu glume, cu voie-bună, voi Batman-Batman cică NU!

 

Nimenea nu mai zice de caterincă nimica-nimicuța !

Până şi lu' Madam Amelia i s-a urcat vedetismul la cap şi degeaba am ținut eu ciorba de( sub)burtă calda şi gatta de degustat peste weekend, că nu a mai zis nici pâs !

 

Disponibilă azi până la 14.30, în restul după-amiezii şi mâine nu voi fi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neațaaaaaa!!!!

Ce-i cu toropeala.asta?!? Eu când am zis că " aicişea " la TOP n-o să mai fie atmosferă de şezătoare, cu râs, cu glume, cu voie-bună, voi Batman-Batman cică NU!

 

Nimenea nu mai zice de caterincă nimica-nimicuța !

Până şi lu' Madam Amelia i s-a urcat vedetismul la cap şi degeaba am ținut eu ciorba de( sub)burtă calda şi gatta de degustat peste weekend, că nu a mai zis nici pâs !

 

Disponibilă azi până la 14.30, în restul după-amiezii şi mâine nu voi fi.

Ie saracie mare! nu ie bani nici de caterinca!

stam pe tilifoane acumaşea :)

post-66259-0-55316700-1470133881_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!
  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!

Are dreptate nea' Sergiu, pe timpuri fetele veneau cu mamele la disco si baietii cand le intreba daca danseaza ele spuneau - sa o intreb pe mama, si baietul ii spunea,  - intreab-o si daca te futi sa nu faci doua drumuri.

Mare om nea' Sergiu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Neațaaaaaa!!!!

Ce-i cu toropeala.asta?!? Eu când am zis că " aicişea " la TOP n-o să mai fie atmosferă de şezătoare, cu râs, cu glume, cu voie-bună, voi Batman-Batman cică NU!

Nimenea nu mai zice de caterincă nimica-nimicuța !

Până şi lu' Madam Amelia i s-a urcat vedetismul la cap şi degeaba am ținut eu ciorba de( sub)burtă calda şi gatta de degustat peste weekend, că nu a mai zis nici pâs !

Disponibilă azi până la 14.30, în restul după-amiezii şi mâine nu voi fi.

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Salutare. Dupa ce vineri am fost ocupat cu concertul celor de la B.U.G. Mafia sa-mi fie RUSINE ca am si intarziat 2-3 min la concert stand la coada la bar pt o Corona, azi am vizitat-o pe Larissa. Ce intalnire memorabila ar fi iesit inainte de concert la fel ca cea de dinainte de Farul-Rapid dar asta e mai bine mai tarziu . Ma bucur ca a revenit la culoarea parului de dinainte (bruneta) dar s-a si ingrasat :laugh2. Am stat la un pahar de vorba dupa care am trecut eu primul la dus urmand ea. Am facut eu primul oral s-a umezit si udat putin dupa care am trecut la 69 celebrul DT cu lins,scuipat etc. Am trecut la normal ea On Top m-a footut la greu dupa care in pozitia misionarului i-am pus si mana pe tate s-au cam marit  pompand la greu  si pe urma doggystyle finalizand exploziv amandoi. PS. ca sa citez o piesa cunoscuta zic un vers dar schimbat de mine:       Am ales sa fac asta cu Larissa altceva n-a fost      Si vreau sa fac asta alta de la TOP n-are rost! Ea ramane o draguta & dulceata de fata. Iti MULTUMESC Larissa pentru intalnirea frumoasa si minunata de azi :kissing2

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neațaaaaaa,lume! Disponibilă până la ora 17.30.

Cât timp sunt singurică la birou -adică până luni, când revine Ana - sunt din nou posibike programările fixe.

Zi frumoasă tuturor, cu spor în toate !

post-167744-0-96333000-1470383743_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ziua lumeee, chiar ca buna e, mai ales Larisaaa.In sfirsit dupa mai multe incercari esuate azi am reusit sa ajung in patul Larisei.Mai are rost sa povestesc cu lux de amanunte?Nu cred,important e ca senzatia pe care ai cind pleci de la EA este ca vrei sa te intorci si iar...si iar .MERSI LARISA SI PE CURIND!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...