Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Dragilor... in special tr hepatic, fata A INTREBAT EXPLICIT CARE ESTE PAREREA NOASTRA. Daca o credeti atat de proasta incat sa nu stie ca.... cine vrea sa vina se adapteaza la orice program.... inseamna ca aveti o parere tare gresita despre ea.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Hello, hello !Am rezolvat cu locația, de mâine mă gasiti SINGURA tot la China Mall.

 

Mă gamdesc serios sa fac o schimbare majora și sa fiu disponibila de la ora 19-20 pana la ora 01-02 și,eventual ,în prima parte a dimineții. Dar pentru a mă hotari am nevoie de semne de la cei care ar fi interedati de un astfel de program.

Pe mine mă coafează de minune componenta matinală a programului, cele trei vizite anterioare la tine fiind dimineață. De fapt, așa am și ajuns prima oară, a fost printre puținele care era în locație de pe la 8.

Sper să ne revedem curând, Larisa!

Seară minunată!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai usor ar fi sa faci un chestionar din ala cu vot, cu cat mai multe intervale orale. Orare. Ptiu. Si vezi cum se voteaza si te gandesti cum te coafeaza sa prinzi si the big share of pray, si sa iti faci si trebile, sa fie bine sa nu fie rau!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Stați mah copii ca nu am avut net :) Azi m-au speriat ăstia cu coșurile lor de vreme rea și m-au păcălit de am stat închisă în casa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Stați mah copii ca nu am avut net :) Azi m-au speriat ăstia cu coșurile lor de vreme rea și m-au păcălit de am stat închisă în casa!

hey....o stim pe Lary.....dar pt ea si pt noi doritori.....meritam....cateva ipostaze ! ....spor Larysssso si voua baieti !!! nu sunt coduri....vreme buna de fu-taiii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Al meu a fost postat , Mada! Wtf...nasc valuri de gelozie, de ciudă și pică sau doar ...de prostie? !?

De ce ju mai am PM?!?!?!?!?!?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Al meu a fost postat , Mada! Wtf...nasc valuri de gelozie, de ciudă și pică sau doar ...de prostie? !?

De ce ju mai am PM?!?!?!?!?!?!?!

De toate :)

 

Posteaza ceva

Mergi si joaca fazan si dupa cateva postari ar trebui sa-ti recapeti culoarea si accesul la mesagerie

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Al meu a fost postat , Mada! Wtf...nasc valuri de gelozie, de ciudă și pică sau doar ...de prostie? !?

De ce ju mai am PM?!?!?!?!?!?!?!

eu am postat facebooku` meu....ca sa intri tu sa vb....nicidecum nu am gasit fb tau.....deci...:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...