Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 218
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1.Locatia - Rond Alba Iulia 

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) 0784839911
3.Detalii

O pustaica simpatica de 18-19ani cam 1.65 cu aspect slim, sani nr1 sau 2 fund tot asa ceva. Are o fata draguta.

In fine pentru iubitor de slim, skinny este o optiune mai mult ca ok.

Se implica la oral (np) si la normal mai ofera si finalizarea orala sau corporala.

Este stramta dar se implica si nu o deranjeaza marimea.

Am stat 1 ora, sta si vorbeste cu tine, incearca un fel de GFE si daca nu ai venit sa vorbesti filosofia contemporana cu ea, este foarte placuta sa asculti ideile ei despre sex si impresiile ei despre corpul tau. 

Este o incepatoara caruia place cea ce face.

Merita de incercat.

Nu prea cred ca face normal fara prezervativ.

Dar probabil din lipsa de experienta nu are mare grija la igiena     :bkke  deci mai ales "iubitori de FK" sa aveti grija cum si unde calcati.

 

4.Programul de lucru Nu sunt sigur dar a zis ca sta in locatie deci poate sa fie non-stop
5.Note Oral 7, Normal 7, Igiena 5 (fara dus inainte sau dupa), GFE 8, Fata 7, Sani 7(O nota subiectiva pentru unii ca are sani pe gustul meu), Corp 7, Detalii imobiliare; garsoniera ok/curat dar blocul neavand interfon nu ai cum sa eviti conversatia cu paza de la intrare. 

6.Tarifare - 60/F 120/ora

 

De revenit ? Da. Dece nu?

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

tocmai am iesit de la domnisoara, sunat cu jumate de ora inainte am prins.o dupa vreo 5 apeluri, mi.a zis locatia tariful si i.am zis ca in jumate de ora sunt acolo. Ajuns sun de trei ori raspunde si ma invita sus. voiam sa o iau pe scari, ma vede portarul si ma intreaba unde merg sa merg la el si imi arata liftul si imi precizeaza exact in ce directie sa o iau si zice sa iau liftul ca pana ajung acolo pe scari obisesc si nu mai fac treaba. In fine amuzat urc si la apartament dau de doua domnisoare dragute, ana ma invita in camera decartez 50 pt o fin. Nu am vrut oral am zis daca ma lasa sa ma joc cu ea putin (fk nu face) trecem la treaba stau fix 30 de min vreo 15-20 de min dtd.

 

Locatia 8 (nu am fost la baie, 8 pt ca am vaut niste lenjerie aruncata pe fotolii si patul cam tare)

normal 9

gfe 10 (cel putin cu mine... ma intreba la final daca nu o iau de nevasta)

oral nu am servit

igiena 10 fara mirosuri nasoale

 

 

 

personal voi reveni, raportul calitate pret e excelent

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunat aseara ora 10,programat pt 11.ajung la rond sun de 10 ori raspunde si zice ca e ocupata si ca nu ne mai putem intalnii....tepara sau primul venit primul servit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

o panarama ce trebuie evitata. Am patit acelasi lucru de 3 ori. Am sunat, am programat, am ajuns acolo si nu a mai raspuns la telefon, ba chiar mi-a explicat si unde e scara si cand am ajuns, dupa 5 minute, nu a mai raspuns....

 

DE 3 ORI acelasi lucru.....

 

 sa nu injuri...???

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 418
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

TOTAL DEZASTRU ! A Evita - AVOID! TOTAL DISASTER! 

 

I made an appointment at 16.00 in Decebal. After calling 10 times I understood this appointment was going to be a total fail. I waited about 40 minutes. Suddenly she called me back on my phone and tells me I have to come to Mon Cher Cafe. She did not know the number. I walked and found the cafe and called her back. Suddenly another girl comes to the phone and she tells me she does not know the address because she working new there!! I told her do not play with me!!! I heared a few people laughing in the background. Very funny it was indeed after I told them I will make a report of this on the website. After that some SMS came to me that Ana was busy and blabla blabla. 

 

Lesson of the day: Do not call to cheap whores. Very low quality people seems, in the past girls in Decebal were very good quality but now seems very low quality girls came to town! DISASTER!!!

 

This was my WORST experience in Bucharest so far !!

 

-----

 

 

TOTAL DEZASTRU !

Am făcut o programare la ora 16.00 , în Decebal . Dupa ce de asteptare de 10 ori am înțeles această numire a fost de gând să fie un total eșec . Am așteptat aproximativ 40 de minute . Dintr-o data ea ma sunat din nou pe telefonul meu și spune -mi că trebuie să vină la Mon Cher Cafe . Ea nu știa numărul . Am mers și a găsit cafenea și a chemat -o înapoi . Dintr-o dată o altă fată vine la telefon și ea mi- a spus că nu cunoaște adresa , deoarece ea lucreaza nou acolo !! I-am spus să nu se joace cu mine !!! Am auzit câțiva oameni râd în fundal . Foarte amuzant a fost într-adevăr, după ce le- am spus că voi face un raport al acestui pe site-ul web . Dupa aceea unele SMS-uri au venit la mine că Ana era ocupat și blabla blabla .

Lecția zilei : Nu suna la curve ieftine . Foarte oameni de calitate scăzută pare , în fetele anterioare ale lui Decebal au fost de calitate foarte bună , dar acum pare a fetelor de calitate foarte scăzută a venit în oraș ! DEZASTRU!!!

TOTAL FAIL : 0/10 . NU RECOMANDAM LA TOATE !!

 

TOTAL FAIL: 0/10. DO NOT RECOMMEND AT ALL!!

 

Aceasta a fost GRAVE experiența mea în București până în prezent !!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

TOTAL DEZASTRU ! A Evita - AVOID! TOTAL DISASTER! 

 

I made an appointment at 16.00 in Decebal. After calling 10 times I understood this appointment was going to be a total fail. I waited about 40 minutes. Suddenly she called me back on my phone and tells me I have to come to Mon Cher Cafe. She did not know the number. I walked and found the cafe and called her back. Suddenly another girl comes to the phone and she tells me she does not know the address because she working new there!! I told her do not play with me!!! I heared a few people laughing in the background. Very funny it was indeed after I told them I will make a report of this on the website. After that some SMS came to me that Ana was busy and blabla blabla. 

 

Lesson of the day: Do not call to cheap whores. Very low quality people seems, in the past girls in Decebal were very good quality but now seems very low quality girls came to town! DISASTER!!!

 

This was my WORST experience in Bucharest so far !!

 

-----

 

 

TOTAL DEZASTRU !

Am făcut o programare la ora 16.00 , în Decebal . Dupa ce de asteptare de 10 ori am înțeles această numire a fost de gând să fie un total eșec . Am așteptat aproximativ 40 de minute . Dintr-o data ea ma sunat din nou pe telefonul meu și spune -mi că trebuie să vină la Mon Cher Cafe . Ea nu știa numărul . Am mers și a găsit cafenea și a chemat -o înapoi . Dintr-o dată o altă fată vine la telefon și ea mi- a spus că nu cunoaște adresa , deoarece ea lucreaza nou acolo !! I-am spus să nu se joace cu mine !!! Am auzit câțiva oameni râd în fundal . Foarte amuzant a fost într-adevăr, după ce le- am spus că voi face un raport al acestui pe site-ul web . Dupa aceea unele SMS-uri au venit la mine că Ana era ocupat și blabla blabla .

Lecția zilei : Nu suna la curve ieftine . Foarte oameni de calitate scăzută pare , în fetele anterioare ale lui Decebal au fost de calitate foarte bună , dar acum pare a fetelor de calitate foarte scăzută a venit în oraș ! DEZASTRU!!!

TOTAL FAIL : 0/10 . NU RECOMANDAM LA TOATE !!

 

TOTAL FAIL: 0/10. DO NOT RECOMMEND AT ALL!!

 

Aceasta a fost GRAVE experiența mea în București până în prezent !!

...nu ma miră acest fapt, înțelegand ca este si creolă,... băi frate n-ai cu cine, ce mai...VARZĂ sau curechi, poate e mai bone așa decât cu totul alte regrete.
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe aia mai creola. Locatia e pe langa Ruby Tuesday, la pater de bloc.Arata bine la corp doar ca nu are sani deloc. Atitudine foarte buna doar ca e cam proasta. Eu am luat o ora dar nu m-am plictisit. E haioasa. Un minus ar fi ca nu era rasa la pizda. Era cam de 4, 5 zile.

O recomand dar cu retineri.

Si nu are manichiura facuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Propun mutarea la DE EVITAT! E a doua oara consecutiv cand procedeaza la fel! Sambata trecuta, la ora 11 fiind in zona Decebal am sunat-o, m-a indrumat la bar Ruby, ajuns acolo (nu a durat 3 minute), telefon inchis.

 

Astazi, la fel, m-am programat la ora 18 (cica se mutase la rond Alba Iulia, Bancpost). Ajuns acolo, mi-a spus sa mai astept 5 minute ca e la dus. Dupa 5 minute, telefon inchis.

 

E clar ca ca grave probleme de instabilitate emotionala.

 

DE MUTAT la tepare! Noroc ca m-asm scos cu Adina, "de peste drum", ca ramaneam nefutut si saptamana asta.

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Propun mutarea la DE EVITAT! E a doua oara consecutiv cand procedeaza la fel! Sambata trecuta, la ora 11 fiind in zona Decebal am sunat-o, m-a indrumat la bar Ruby, ajuns acolo (nu a durat 3 minute), telefon inchis.

 

Astazi, la fel, m-am programat la ora 18 (cica se mutase la rond Alba Iulia, Bancpost). Ajuns acolo, mi-a spus sa mai astept 5 minute ca e la dus. Dupa 5 minute, telefon inchis.

 

E clar ca ca grave probleme de instabilitate emotionala.

 

DE MUTAT la tepare! Noroc ca m-asm scos cu Adina, "de peste drum", ca ramaneam nefutut si saptamana asta.

am pățit s eu la fel sunt aici în Rond Alba Iulia, i-am zis că vin în 15 minute, am sunat, apoi a zis să mai stau 10 Min si inca 10 apoi tel închis.teapa!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...