Sari la conținut

Ale - 0747885004


Postări Recomandate

Salut,

Am gasit un anunt in piata cu nr. de tel:0747885004 si adresa: [email protected]

Dupa discutii la telefon am plecat spre Gheorgheni, Strada Unirii (aproape de capatul lui 3)

Pe drum fata mi-a dat indicatii "turn by turn" pana am ajuns aproape de locatie. Parchez, ma indrept spre scara si sun sa aflu numarul de apartament. Prima data primesc "cancel", apoi peste 30 de secunde iar "cancel" si dupa inca vreo 5 minute de incercari m-am lasat pagubas.

Eu bag numarul asta la categoria tzepe. Chiar nu pricep care-i faza sa stai cu omu' la telefon, sa-l ghidezi si apoi sa nu-i mai raspunzi.

Link spre comentariu

De ce a fost mutat topicul la categoria "intrebari si raspunsuri". Nu am intrebat nimic ci e un review in toata regula pentru tarfa asta. Review-ul prezinta ne-intalnirea mea cu fata si faptul ca am primit teapa. De ce sa nu apara in lista de review-uri (cea mai populara) ca lumea sa se fereasca de cuibul asta?

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

De ce a fost mutat topicul la categoria "intrebari si raspunsuri". Nu am intrebat nimic ci e un review in toata regula pentru tarfa asta. Review-ul prezinta ne-intalnirea mea cu fata si faptul ca am primit teapa. De ce sa nu apara in lista de review-uri (cea mai populara) ca lumea sa se fereasca de cuibul asta?

 

salut Mihai

 

Bun venit pe forum si multumim pt review. Se mai poate intampla ca domnisoara sa nu poata anunta inainte anumite probleme cum si la clienti se pot intampla lucruri neprevazute. Daca face un obicei din astfel de practici thread-ul va fii mutat de noi moderatorii la sectiunea de evitat pt urmatoarele amanari neanuntate.

mersi pt intelegere.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat eu acest salon, gasit anuntul in editia tiparita Piata, sunat si tentat de oferta cu 2 d-soare la 200 ron (celelalte servicii nu le mai retin) show lesbi normal + oral, 1 ora. Ma deplasez pe str. Unirii , bloc 4 etaje , et 4 ( cald de lesini), 2 dameze, bruneta 1,65 si vreo 52 -55 kg proaspat iesit de la dus infasurata in prosop , nu pot sa zic nimic de fizic, fatza ok, cealalta, satena, inalta pe la 1,70 subtirica vreo 50-53 kg, inbracata intr-o chestie mulata(:) ) scotea in evidenta un posterior frumusel din pacate doar atat, locatia inbaxita de fum de tigara , am cerut sa mi se descrie versiunea de 200 ron cu ambele raspuns: masaj , putin show lesbi,putin oral, si finalizarea orala sau normala cum vreau.Intrebat doar 1 finalizare... r : da. Recalculat repede oferta + restudiat damezele= plecat,eu care aveam in cap un manaj a trois n-am fost cucerit nici de d-soare nici de pret.

Daca dotiti o /nepr pt aceasta varianta mai suplimentati cu 50 ron adica 250 ron.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut,

 

O scurta discutie pe messenger + niste poze oferite la cerere.

Colegul care ai fost, poti verifica daca pozele corespund cu realitatea?

 

 

domnulsexy: buna

domnulsexy: ce oferte ai?

alebrunetzica15: buna

alebrunetzica15: masaj erotic nud cu fin prin masaj, combinat, pana la mai multe

alebrunetzica15: depinde ce te intereseaza

domnulsexy: sex normal

alebrunetzica15: da

domnulsexy: la ce pret?

alebrunetzica15: de la 100 ron in sus

 

post-26212-0-20388500-1342110094_thumb.jpgpost-26212-0-74739700-1342110128_thumb.jpgpost-26212-0-51155000-1342110151_thumb.jpgpost-26212-0-74049000-1342110172_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna si bine v-am gasit . Am fost in vara la locatia respectiva . Confirm ca este pe unirii , bloc cu 4 etaje la ultimul etaj.

Eu am fost undeva pe la 2 noaptea daca nu ma insel. Era doar o singura fata la locul respectiv , pe numele ei Laura, sau cel putin asa s-a prezentat . Ne-am asezat in living , mi-am aprins o tigara , m-a servit cu un pahar de suc si mi-a prezentat oferta . 150 lei O plus N o finalizare . Mi-a placut cum arata , am acceptat . am decartat banii , am fost am facut dush , a facut si ea unul pe urma.. si a inceput cu un masaj destul de bunicel , s-a folosit si de sani, m-a intors a inceput sa ma sarute pe corp , pe urma cand s-a facut mare " soldatul " a pus caciulita si a inceput sa faca oral. Dupa un timp am incepu sa facem normal , ea desupra mea, a fost ok , a inceput sa ma sarute , s-au auzit si ceva gemete ( fake sau nu, doar ea stie ) si pana la urma m-am terminat . Am mai stat la o tigara si plecat acasa .

Totul s-a facut protejat .

 

Oral * nota 8

Normal * nota 8

 

Cu siguranta voi mai reveni .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Salut,

 

O scurta discutie pe messenger + niste poze oferite la cerere.

Colegul care ai fost, poti verifica daca pozele corespund cu realitatea?

 

Nu trebuie sa fi fost pe la ea, e extrem de limpede din poze...

 

Parerea mea ca-s furaciuni, luate de pe net...nu seama una cu alta... Ce naiba!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...