Sari la conținut

http://nimfomane.com/forum/user/199136-ul%20amelia/


Postări Recomandate

  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Of, sunt la al doilea și iar trebuie sa Îți răspund în așa fel încât sa înțelegi ce creier mic ai daca ai dezvoltat o ura atat mare pentru cineva din forum .

Este păcat de corpul tău sa îl strici cu partea de sus .

Nu mai bine te concentrezi pe "Johnson" ?

Nu ar fi interesant sa ai 7 dani în "sabie" ?

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Si toti care au fost pe la amelia i-au umplut gura lu sandi cu sperma si HIV .....Fugi feteita la un control ...ca ai gura plina de sperma,HIV,sida ....cum zici tu ....Huuuoooo. :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

OMFG! Eu multă vreme am crezut ca fatuca asta o arde pe psihologie inversă, gen deja consacrata teorie "şi reclama negativă tot reclamă se cheamă că e ". Dar nu, ea serios e într-un fel. Într-un mare fel ! Căldură mare,monşer, căldură mare ! Ptiu, fie la ea acolo!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

OMFG! Eu multă vreme am crezut ca fatuca asta o arde pe psihologie inversă, gen deja consacrata teorie "şi reclama negativă tot reclamă se cheamă că e ". Dar nu, ea serios e într-un fel. Într-un mare fel ! Căldură mare,monşer, căldură mare ! Ptiu, fie la ea acolo!

Maaa!

Ai vazut ca e alergica la fete!vrei sa intri in gura ei?

 

Sau....tu esti cumva colega ei? :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

OMFG! Eu multă vreme am crezut ca fatuca asta o arde pe psihologie inversă, gen deja consacrata teorie "şi reclama negativă tot reclamă se cheamă că e ". Dar nu, ea serios e într-un fel. Într-un mare fel ! Căldură mare,monşer, căldură mare ! Ptiu, fie la ea acolo!

Ce psihologie inversa zici tu acolea fata ? Ptr aista trebe sa antelegi psihologie simpla, iara proasta asta crede ca dak platesti anunturi pi Publi24 ka sa ramai "up" esti dija votata cea mai secsi zdreanta, da nu in toati judetele, doar judetu Constanta.

 

Astai monumient natural al prostiei. Poi kakatu mieu ari mai multa materie cenusie dicit tot neamu iei.

 

P.s. Aaaaaahhhhh...ci cald ie afara. :)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Maaa!

Sau....tu esti cumva colega ei? :)))

Ce-ai măh?!? Ferească-mă toți sfinții de a mă afla prea aproape de AŞA CEVA! Măi, stăteam şi mă întrebam ca tânta, oare ce e cu adevărat in mintea ei? Serios, oare ea chiar crede ce (încearcă să ) scrie?Cu aşa patos ce explică... şi ce plină de idei e... piei !

Şi, păcat de toată investiția făcută in corpul ăla, nici aia nu a fost cu cap...că ea aşa e frumuşică, dar parcă şi medicii au profitat de "simplitatea" ei !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce-ai măh?!? Ferească-mă toți sfinții de a mă afla prea aproape de AŞA CEVA! Măi, stăteam şi mă întrebam ca tânta, oare ce e cu adevărat in mintea ei? Serios, oare ea chiar crede ce (încearcă să ) scrie?Cu aşa patos ce explică... şi ce plină de idei e... piei !

Şi, păcat de toată investiția făcută in corpul ăla, nici aia nu a fost cu cap...că ea aşa e frumuşică, dar parcă şi medicii au profitat de "simplitatea" ei !

Hai ca e faina! Daca are pat cu schelet metalic,fier forjat,etc,iti dai seama cum se lipeste? Pentru fantezisti nu mai e nevoie de catuse roz! :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tu ai dracului grijă, nu mai sta atât pe TOP-ul ei, ai văzut că eu am stat 2 zile in apartamentul unde stătuse ea , am stropit cu agheazmă şi am tămâiat şi tot te-ai chinuit să descifrezi ce încercam să spun in mesaj ! Se ia, în pnm , că e din gemeni siamezi, cu asta nu-i de joacă !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce-ai măh?!? Ferească-mă toți sfinții de a mă afla prea aproape de AŞA CEVA! Măi, stăteam şi mă întrebam ca tânta, oare ce e cu adevărat in mintea ei? Serios, oare ea chiar crede ce (încearcă să ) scrie?Cu aşa patos ce explică... şi ce plină de idei e... piei !

Şi, păcat de toată investiția făcută in corpul ăla, nici aia nu a fost cu cap...că ea aşa e frumuşică, dar parcă şi medicii au profitat de "simplitatea" ei !

Dai zdrenta, nici măcar moldoveneste nu vorbesti corect! Semeni foarte mult cu John homalaul, recunoscut de forum cu autoritate de lucru judecat! Pizdulice, ai tupeul sa spui ce te deranjează? Ai un fetis si ti se pare ca dai prea multi bani sau crezi ca esti atât de dotat oncat sa fii tratat ca gigolo? Pula bleaga, doresti ceva de calitate, nu te uiti la bani, nu comentezi ca un nemernic, mai ales atunci cand te lauzi ca banii "curg garla pe tine".mumu, ai fost încoronat ca homalaul forumului, sa-ti fie de cap!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ăăăă....WTF? Ce-ai cu mine, omule ? M-am pierdut, să îmi.zică şi mie cineva de ce m-a.citat ... şi ce are cu mine!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Aaaa...păi.aşa spuneți, că mă speriasem! Acum că ştiu, e de ințeles !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Stai linistita fata..ii doar Advanced..nimica nou. Doar iel stii ci zice. Tot forumu o aflat di mult cai dus ku pluta, asa ka nu da 2 besini pi iel. :laugh2

Bun esti bei besina john homalaul, o dadusi pi moldivineasca muma ca la cat de homalau esti nu ti duce mintea sa traduci! Haidi pu la si la rividiere facatura!Pardon homalaule unde iti este forumul pi Constanta!? Ce bine ti-a tras-o advanced, chiar a fost baiet destept, te-a muit si te-a facut si fetita, asa cum esti dealtfel!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ma Goldifloci, uiti carei treba, io is o doamna, cie lindicu mieu, io ku prosti ka tini nam ci vorbi si fak doar sto di la katerinka di iei. Asa si ku tini, tu iesti bun doar di diStractiei si amuzamient. Intri tini si Sandi Bell Tamparinii nui nici o diferienta. Amindoi aveti probliemi di ielevator, nu ajungi la ultimu ietaj. Asa ka uiti ci voi faci io, iti voi raspundi amuzant, amuzata si in batjocura pi citiva postari dali tali, dupa cari nu ti mai bag in seama, ka tu iesti mai prost dicit toti prosti din toata Moldova si mie sa nu fii conginioasa treba. 

 

Una la mina, nu Lisandru, Avansatu sau Goldifloci trebea sati zici, tu iesti Filicori. Cind iti fileaza lampili intri in skurt circuit di arunci titi sigurantili pi distanta di 2 cartieri. Doi la mina, iesti prea prost si teau anjurat atiti mii di oamini acilea, asa ka Ci sa ti mai anjur si io, ka ai tu frigiderili plini di multisor. Trei la mina, io nu pErd timpu ku prosti ka tini, ka nui funny, asa ka sugi lindicu mari si negru lu Amelia si gata.

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...