Sari la conținut

Salon Relax 0753462308 / 0734424564 / 0259430313 William Shakespeare


Postări Recomandate

Am vizitat de cateva ori acest salon. Curatenia este medie, fetele in mare sunt ok, problema e ca nu le gasesti a doua oara si am revenit dupa doar 2 saptamani. Poate stiti careva unde o gasesc pe Edith(putin peste 30ani) si o alta fata superok ce era studenta la stoma. Ambele au facut un masaj excelent dar nu le-am mai gasit cand am revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat de cateva ori acest salon. Curatenia este medie, fetele in mare sunt ok, problema e ca nu le gasesti a doua oara si am revenit dupa doar 2 saptamani. Poate stiti careva unde o gasesc pe Edith(putin peste 30ani) si o alta fata superok ce era studenta la stoma. Ambele au facut un masaj excelent dar nu le-am mai gasit cand am revenit

Cred ca asta e salonul: http://www.masajeroticoradea.ro

 

Ai primit finalizare cu mana? Cat ai platit? Este posibil sa lua numarul o fata si face o intalnire tarziu?

Link spre comentariu
Vizitator gummibear
Reputație: 0

Am vizitat acest salon o singura data .Am fost primit de o receptionera, si de doua fete in lenjerie intima.

Cristina-170/50kg sani medii fermi

Anda -175 /50/sani mici

Am ales un masaj in Jacuzzi cu cristina cu 200 RON/ora

Parti bune:-curatenie

-oglinzi in camera

-masaj de relaxare,15 minute,body masaj totcam 15 min.,finalizare manuala

-atingeri permise

Parti proaste:-Jacuzzi mic ,ne-am mutat in camera

-La sfarsit am avut senzatia ca e obosita si s-o terminam odata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat acest salon o singura data .Am fost primit de o receptionera, si de doua fete in lenjerie intima.

Cristina-170/50kg sani medii fermi

Anda -175 /50/sani mici

Am ales un masaj in Jacuzzi cu cristina cu 200 RON/ora

Parti bune:-curatenie

-oglinzi in camera

-masaj de relaxare,15 minute,body masaj totcam 15 min.,finalizare manuala

-atingeri permise

Parti proaste:-Jacuzzi mic ,ne-am mutat in camera

-La sfarsit am avut senzatia ca e obosita si s-o terminam odata

Multumesc gummibear!

 

Stii daca este posibil sa iau numarul pe o fata si intalnim cu ea undeva pentru alte servicii?

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Am vizitat de cateva ori acest salon. Curatenia este medie, fetele in mare sunt ok, problema e ca nu le gasesti a doua oara si am revenit dupa doar 2 saptamani. Poate stiti careva unde o gasesc pe Edith(putin peste 30ani) si o alta fata superok ce era studenta la stoma. Ambele au facut un masaj excelent dar nu le-am mai gasit cand am revenit

 

Se pare ca pe Edith o gasesti aici: http://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/3959-masaj-0752702461/

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Acum vreo 2 luni si ceva am vizitat si eu acest salon.

Zona linistita, am ajuns intr-o zi lucratoare pe la 4 dupa-amiaza. Trei fete asteptau, doua dintre ele foarte somnoroase si plictisite plus una mai pe faza, foarte inalta, pe tocuri cam 185-187 cm, la prima vedere arata bine. Ajuns in camera la mansarda am descoperit ca nu avea sani aproape deloc dar cracii ff faini. Dus, cateva glumite, apoi actiunea. Masaj de relaxare jenant, dupa 5 minute am oprit-o, am zis ca trecem direct la erotic, dupa ce mi-a spus ca nu-i voie sarut, degete la pasarica, sa o strang tare de sani :eek (care sani?) a inceput sa traga de penis de parca venea apocalipsa. Am calmat-o explicandu-i ca mai avem timp suficient, am luat-o la pipaieli, picioare si buci misto, piele ok, nu celulita sau cosuri etc. Fata studenta dar cam taranca, nu prea am gasit vreun subiect comun.

M-am plictisit dupa ceva timp si am invitat-o s-o ia la frecat iar dupa o vreme am terminat fara glorie.

Timp cam 50 de minute cu 2 dusuri incluse, fata nepriceputa, tarif 150 lei.

Nu se merita nici ca varianta de rezerva.

 

Cum spunea si un coleg mai sus, NU luati in jacuzzi pt ca este foarte mic, eu in el am facut dusurile , e clar o cada de o persoana

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut,

Am vizitat si eu acest salon care acum se numeste Salon Relax, cel putin asa s-au prezentat la telefon cand am facut programarea.

La telefon am intrebat cate fete sunt, si m-au spus ca doua. cand am ajuns acolo era o tipa ok blonda care s-a prezentat Cristina si inca una grasa care am inteles ca presteaza si ea dar care are mai mult fata de matroana de bordel decat de maseoza.

Tarife 100 lei toples 120 nud 150 jacuzii 200 cu doua fete, ultimele doua variante fiind trecute la vrajeala pentru ca au o cada foarte mica iar a doua maseoza nu e maseoza.

Am ales un nud la 120lei cu Cristina.

Urcat in camera, facut dus, baia cu apa pe jos.

Actiune masaj foarte slab, aproape uscat sa nu consume ulei, in graba, trecut repede la erotic si terminat fortat de parca eram la concurs.

Toata actiunea max 30 minute plus dusurile.

Note

Locatie 5 baie cu apa pe jos, hol neincalzit, primeste totusi nota de trecere pentru oglinzi in camere si suc la intrare.

Fata 7 aceptabil la corp si la fata destul de draguta.

Masaj 4 nu stie sa faca masaj e mai mult un fel de mangaiere.

Atitudine 6 atata pot desi incearca.

 

Concluzie Eu nu voi mai reveni la acest salon si nici nu il recomand.

 

Sanatate si virtute.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Gasit anunt aici: http://www.oradeaservicii.ro/matrimoniale/saloane-masaj-erotic/Masaj-Erotic-De-Calitate/13551

Am dat cautare si nu am gasit informatii aici pe forum despre acest salon. Sper sa nu fi gresit deschizand acest topic.

 

=====================================================================================

masaj erotic de calitate

Adaugat la data:   18 februarie 2013 11:23

Ultima actualizare: 18 februarie 2013 11:23


Pret: 150 RON


http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/contact.jpgContact: Salon Relax

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/phone.jpgTelefon: 0753462308 - 0734424564 - 0259430313

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/email.jpgE-mail: [email protected]

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/site.jpgSite: sters


 

Detalii: Daca placerea si satisfactia este ceea ce cauti,daca misterul e unul dintre dorintele tale,vino sa descoperim impreuna,placerea masajului. Cauti un loc intim si discret unde sa te relaxezi?Vino la noi si nu vei regreta.
======================================================================================
 
Ati vizitat careva salonul?

post-16525-0-84827200-1361231469_thumb.jpg

post-16525-0-20541500-1361231477_thumb.jpg

post-16525-0-30435400-1361231484_thumb.jpg

post-16525-0-79603300-1361231490_thumb.jpg

post-16525-0-68168400-1361231497_thumb.jpg

post-16525-0-54439200-1361231504_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost in ultimul timp destul de des pe la salonul Relax deoarece fetele de acolo sunt mult mai relaxate vis-a-vis de atingerile permise. Sau poate ca asta e politica stabilimentului pentru a atrage clientii altor saloane...Ce sa faci? Concurenta-i mare...

Prima data cand am fost m-au intampinat 2 fete si matroana in semiobscuritate,lumini difuze,atmosfera intima.Am cerut un masaj nud cu amandoua,250 lei,la care am primit si bonus un minishow de stiptease.Masajul rezonabil, fetele foarte amabile,dragute,vorbarete,mai ales cea inalta si subtire Andrea,nu au facut nazuri la atingeri mai intime,finalizare pe sani,dupa care am mai stat intinsi de vorba in timp ca ma masa la fata.Am plecat multumit hotarat sa mai revin.

 Cand am revenit dupa 2 saptamani era numai Andrea disponibila,asa ca am platit150 lei pt un masaj nud cu ea. A fost o experienta foarte placuta,e o profesionista fata,poate a contat si faptul ca am lasat un bacsis gras la precedenta vizita.

 Dupa alte 2 saptamani am sunat pt o programare la Andrea,dar nu mai lucra acolo(am inteles ca si-a deschis propiul salon dar nu sunt sigur-poate stie cineva ceva),asa ca am mers totusi ezitant nestiind peste cine voi da; era disponibila Cristina,recent angajata,venita de la alt salon. Foarte placuta,foate vorbareata,masaj OK finalizare intensa.Sigur voi mai reveni.

 

  Note:  amplasare  9

 

           Curatenie    8

 

           Muzica         5

 

           Fete-aspect  8

 

                   atitudine 9

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost  la acest salon si ma-m simtit foarte relaxat fetele sunt foarte erotice  si senzuale  ambientu este foarte  romantic  ce mi-a placut mai mult a fost masajul  facut de fata pe care am aleso este priceputa  la masajul de relaxare dar ce-l erotic nu mai zic chiar sunt foarte ancantat de acest salon va recomand cu placere  si multa ancredere   .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Am fost  la acest salon si ma-m simtit foarte relaxat fetele sunt foarte erotice  si senzuale  ambientu este foarte  romantic  ce mi-a placut mai mult a fost masajul  facut de fata pe care am aleso este priceputa  la masajul de relaxare dar ce-l erotic nu mai zic chiar sunt foarte ancantat de acest salon va recomand cu placere  si multa ancredere   .

 

am fost la acest salon e ok din toate punctele de vedere fetele sant ok cu bunul simt acum cu maseoze noi

Ok, reclama ai scris deja!! Acum te-as ruga sa revii cat mai urgent cu o recenzie regulamentara (link in semnatura), altfel risti sa fii banat pentru reclama! 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Si informatia asta o ai... De unde? Fii mai explicit! Daca ai trecut, recent, pragul acestui salon revino cu o recenzie adecvata. Mersi!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Damarys, pt cunoscatori cea care a fost maseuza la casa de pe langa spitalul judetean si de la belladonna s a mutat aici.

Multumesc frumos! Am fost la Salon Relax pe str Shakespeare de doua timpuri, un masaj a fost foarte bine cu o fata slaba si blonda (draguta si amabila) si un masaj cu o doamna mai batrana si mai grasa. Dupa doamna mai batrana am hotarat sa nu revenit dar daca Damarys lucreaza acolo o sa merg inapoi. O sa fac o recenzie dupa am fost. Ceau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Damarys, pt cunoscatori cea care a fost maseuza la casa de pe langa spitalul judetean si de la belladonna s a mutat aici.

 

Si informatia asta o ai... De unde? Fii mai explicit! Daca ai trecut, recent, pragul acestui salon revino cu o recenzie adecvata. Mersi!

 

lubric, tati nu stiu cine esti si de ce te bagi in seama. nu e treaba ta de unde stiu, mi a spus o pasarica pt linistea ta, oi fi si tu vreun procuror...

daca as fi trecut pragul salonului as fi facut o recenzie dar nu am facut o, am dat doar o informatie pt cine o cunoaste si se intreaba unde mai lucreaza, inca o data nu e treaba ta sa mi dai lectii, lasa i pe apuci, gabriel, pisicutz sa o faca ca e treaba lor nu a ta, daca ma uit bine ai mai putine puncte si decat mine si vii si mi dai lectii. ms si eu.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Fiuleee! :P Desi,din cate stiu n-am nici un copil, nici acasa, nici in alta parte. Nu-ti dau lectii; sunt mai curios din fire si vroiam doar sa am informatii mai exacte. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Damarys, pt cunoscatori cea care a fost maseuza la casa de pe langa spitalul judetean si de la belladonna s a mutat aici.

Din pacate, Damarys a plecat. Cineva stie unde ea plecat? Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator Fater
Reputație: 0

treci pe la salonu spam editat poate o gasesti acolo

Tu, administratorul, patronul acelui salon, trebuie sa stii sigur ca o gaseste la voi sau nu pe fata cautata!! Deci? Nu cred ca lucreaza la voi atatea fete ca nici tu nu mai stii pe care cum o cheama ,de unde au venit.

Sau e numai o reclama de prost gust (care daca nu ma insel se pedepseste destul de aspru)?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...