Sari la conținut

0768902758


Postări Recomandate

Salutari, am sunat la acest numar de telefon intrucat a fos postat la rubrica intrebari si raspunsuri, am reusit sa dau de domnisoara cae mi-a zis ca daca ajung in 10 minutein zoa gavana piata e ok. Ajuns acolo am snat de doua ori pana am reusit sa vorbesc din nou cu ea. Mi-a spus sa revin in 30-40 minute ca e ocupata intre timp informadu-ma ca trebuie sa ajung in spatele blocului cu rds, bloc 1 scara a. M-am conformat si am asteptat, am revenit cu 3 apeluri si niic, apoi mi-a dat bip si mi-a zis ca pot veni. Mi-a indicat apsrtamentul amajuns si a durat pana a raspuns. A deschis destul de greu, de fapt ii dadeam un apel cand eram la usa, am intrat si tipa vorbea la telefon. Ca aspect la fata era destul de ok,dantura ok, iesise de la dus si era infasurata cu un prosop. A vorbit la telefon cu probabil fostul iubit, ceva in genul timp de inca 10 minute deci nu prea stie sa trateze clientul. Mi-a zis ca 50 un numar dau 100 o ora. Am considerat ca nu ar fi ok sa ma arunc la o ora. Oricum cand i-am zis ca aleg un numar a spus ca e o problema ca nu mai are preervative. Am zis ok atuci doar un oral. A fost de acord, si mia is sa merg sa ma spal, in fine i-am spus ca deja am facut dus inante sa jung dar...La bae am gasit saun apa calda, prosop lipsa. M-am sters cu ceva hartie igenica, carea lasat cativa perisori . M-a luat la rost cu preentii ca cuhartie igenica te-ai sters, i-am replicat ca nu stiam ca trebuie sa aduc prosop de acasa. In fine mi-a spus ca nu e de acord sa-mi dau drumul in gura ei si sa inchid geamul (putea sa o faca si singura). TRecand la partea de actiune, dupa ce m-a pigulit de bucatelele de hartie ea s-a asezat pe pat iar mie mi-a zis sa stau in picioare. S-a apucat de treaba si i-am zis ok eu vreau sa stau jos ca dacatotiai at sa fie confortabil. A trecut inapoi la actiune, actiune de care pot sa spun ca nu am fost tocmai ok in sensul ca fara implicatie fara lins zonele adiacente, ce sa mai vorbim de deep. Am terminat pe sanii ei (care sunt destul de maricei si tuguiati) si am plecat repede.

Deci concluziile ar fi ca nu se merita...decat daca vrei ceva iepureste...(faza amuzanta a fost cand a intrebat cat dureaza oralul). Fata pare venita de undeva de la tara, caci cica nu e de multtimp in zona,are ca inaltime 1.65 si varsta cam paa in 23 zic eu. Daca doriti un oral doar ca sa fie e ok...altfel... Cu stima.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...