Sari la conținut

Blonda sexii Andreea


Postări Recomandate

200 finalizarea ?ai pizda din aur cumva ? :laugh2

 

Buna!

Numele meu este Andreea,sunt noua pe site dar nu si in domeniu, momentan sunt disponibila decat pentru deplasari.

Indiferent de cum vezi tu perfectiunea eu iti pot oferii ceea ce cauti,simplu,sincer si fara figuri si fite.

Nu stiu cum va decurge intalnirea dintre noi dar stiu sigur un lucru : nu vei regreta nici o clipa ca m-ai cunoscut.

 

 

Serviciile mele sunt:

 

 

-  sex normal protejat

- oral protejat sau neprotejat in functie de igiena fara finalizare orala sau faciala

- FK

- accept cunnilingus

- GFE

 

 

Cadoo" -  200 finalizarea

             - 300 ora

 

                                             ambele cu taxiul inclus :*

 

 

 

 

Va pwp si abia astept sa ne cunoastem ! :*

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

@anonimus (e greu sa scriu numele tau exact): daca citeai si pagina 2 ai fi aflat ca fata a redus preturile:

 

Buna dimineața Domnilor ,sunt disponibila de cat la mine locație bulevardul Basarabia va pot oferi ceea ce cauti intro ora masaj relaxare ,erotic , sex oral, sex protejat,1 finalizare 100 de lei sau 200 de lei ora va doresc o zi buna si frumoasa :* :* nr.0784884858

 

@roscataandreea, bine ai revenit! Incearca sa postezi doar aici pe topicul tau: poze, tarife, servicii.

Daca deschizi alte topice, e posibil sa se supere iar boss-ul si sa te baneze.

Daca nu te descurci bine cu forumul, poate te consiliaza prietena ta elena_lore.

 

O zi buna!

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Multi stau pe forum doar pentru a comenta decat sa dea bani la femei mai bine da o laba ca este gratis si apoi comenteaza aiurea.

 

Baga recenzia!Vreau sa ma excit!

 

Nu e acelasi lucru! Vreau o recenzie demna de un scenariu xxx,cum numai tu faci!

ghost 01, lasa-ne cu vrajeala asta expirata si ai putin respect fata de cei care contribuie la dezvoltarea acestui forum de recenzii, macar de-ai face si tu un scenariu cu lux de amanunte care sa-i indrume si pe altii, in schimb stai si comentezi aiurea la 'sto

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

ghost 01, lasa-ne cu vrajeala asta expirata si ai putin respect fata de cei care contribuie la dezvoltarea acestui forum de recenzii, macar de-ai face si tu un scenariu cu lux de amanunte care sa-i indrume si pe altii, in schimb stai si comentezi aiurea la 'sto

Te bagi in seama cu japca lingau pupincurist?Te-am strigat eu sa-mi sugi pl?Ok!Te rog respectos sa-mi faci un oral lent cu atentie la oute,asa iti place?

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Te bagi in seama cu japca lingau pupincurist?Te-am strigat eu sa-mi sugi pl?Ok!Te rog respectos sa-mi faci un oral lent cu atentie la oute,asa iti place?

Taci in plm de cioflengar, ca are dreptate omul, voi astia care comentati aiurea, o frecati toata ziua fara un rost, parazitii pamantului...cand nu-ti convine ceva devii agresiv, ca n-ai intelectul ca sa fii arogant intr-un mod civilizat, la fel ca ceilalti maimutoi cu care poluezi topic-urile! sa-ti faca altul oral, gay infect!

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Taci in plm de cioflengar, ca are dreptate omul, voi astia care comentati aiurea, o frecati toata ziua fara un rost, parazitii pamantului...cand nu-ti convine ceva devii agresiv, ca n-ai intelectul ca sa fii arogant intr-un mod civilizat, la fel ca ceilalti maimutoi cu care poluezi topic-urile! sa-ti faca altul oral, gay infect!

ma pis pe voi de zdrente masculine!

Link spre comentariu
  • Oras:Bahamas
  • Oras:Bahamas

Sa va traiasca voua ....ce aveti ma??

Fiecare topic la care intru vad o pagina doua de poze si recenzii restu injuraturi, acuzatii etc.

Ar mai trebui sterse din comentariile astea pe bune

Stau sa-mi pierd timpul rasfoind aiurea la topic

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Va cer scuze pentru recenzia intarziata, insa nu am gasit timp de recenzii pana astazi. :) Eu am vizitat-o in 30 Aprilie, locatia este foarte usor de gasit, dar, asa cum zicea un alt coleg pe aici, GPS-ul m-a bagat adanc pe stradute, cand blocul era langa Burebista peste drum de stadion.

 

Locatia: 8, curat. Nu am avut nevoie sa merg la dus, pentru ca am venit fresh de acasa.

Aspect domnisoara: 7 fara tocuri, 8 cu tocuri. Cred ca are 1.6 m, insa toata intalnirea a stat pe platforme, asa ca a compensat. Inca un aspect important, pe care nu l-am vazut mentionat aici de catre celilalti colegi care au fost la ea, anume ca are labiile destul de mari.

Oral: 8 (neprotejat), fara DT, fara CIM.

Normal: 9.5, se implica, te saruta pe gat, pe corp, se misca bine si da contre.

GFE:9, mie mi-a placut de ea, a zambit pe tot parcursul intalnirii, saruturi pe corp, pe gat. Am fost servit cu apa si cafea.

Halat: 200 RON pentru 1h cu 2 finalizari. Din pacate, nu am mai ajuns la a foua finalizare, dupa lungi incercari m-am lasat pagubas.

 

Seara faina!

fumf

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...