Sari la conținut

New! Ana - 0799673706


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se poate face o programare cu amadoua? pentru marti dimineata?

Da, se poate, lasă un mesaj la nr 0733168172 cu numele, adresa completa, ziua Si ora exactă la care vrei sa venim și vei fi contactat cu o jumătate de ora înainte de ora stabilită pentru confirmare. Te pupam. 💋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Da, se poate, lasă un mesaj la nr 0733168172 cu numele, adresa completa, ziua Si ora exactă la care vrei sa venim și vei fi contactat cu o jumătate de ora înainte de ora stabilită pentru confirmare. Te pupam.

Mai bine faci un formular tip,il pui aici si cine vrea sa va  :atm ,completeaza si gata,asta asa ...sa nu omita ceva! :138x

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neclaritati:

 

0799.673.706 mai este valabil? Acesta era (parca) numarul Anei. Este inchis de 2 saptamani.

 

Pe 0733.168.172 raspunde doar Maya (daca o prinzi la telefon, de regula e inchis).

 

Locatie mai aveti sau prestati doar OUTCALL? Cat e pretul pe locatie, CU O SINGURA FATA (finalizare si ora)?

 

Maya la telefon a spus ca este 300 lei ora / locatie. Ana parca avea tariful 250 lei / ora. Care este realitatea?

 

Pretul pe OUTCALL am inteles ca este de 400 lei / ora. Cu o singura fata sau cu amandoua? (cate o finalizare).

 

Ne puteti lamuri Ana & Maya?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neclaritati:

 

0799.673.706 mai este valabil? Acesta era (parca) numarul Anei. Este inchis de 2 saptamani.

 

Pe 0733.168.172 raspunde doar Maya (daca o prinzi la telefon, de regula e inchis).

 

Locatie mai aveti sau prestati doar OUTCALL? Cat e pretul pe locatie, CU O SINGURA FATA (finalizare si ora)?

 

Maya la telefon a spus ca este 300 lei ora / locatie. Ana parca avea tariful 250 lei / ora. Care este realitatea?

 

Pretul pe OUTCALL am inteles ca este de 400 lei / ora. Cu o singura fata sau cu amandoua? (cate o finalizare).

 

Ne puteti lamuri Ana & Maya?

Buna. Nu mai este valabil acel nr de tel, acum răspund eu, Ana, la 0733168172. Nu mai am locație, fac doar deplasări și este 300/h. Iar dacă erați atenți era 400/ o finalizare cu amândouă (in același timp) . Sper ca v-am lămurit. Pupici
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vorbește cu o greață la telefon de parca plătește ea! Pass.....învață sa fii mai gingașa si prezintă-ti serviciile sa faci futacul sa te cheme.

Nu știu care dintre cei cu care am vorbit ești, dar de obicei vorbesc așa cu cei care îmi par neserioși, și se pare ca nu am greșit când ți-am vorbit și ți-e așa , având in vedere ca m-ai sunat doar ca sa poți lasă un comentariu pe forum despre atitudinea din vocea mea la telefon... pass. ðŸ‘ðŸ½
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu știu care dintre cei cu care am vorbit ești, dar de obicei vorbesc așa cu cei care îmi par neserioși, și se pare ca nu am greșit când ți-am vorbit și ți-e așa , având in vedere ca m-ai sunat doar ca sa poți lasă un comentariu pe forum despre atitudinea din vocea mea la telefon... pass.

neseros)))))) mda, nu mai contează....bea un ceai fierbinte sa ai vocea mai calda....
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am chemat-o pe Ana intr-o seara.

Nu face fk.

Pustoaica, arata ok.

A fost aproape ok'ish primul numar, pana cand o vad ca suna si vorbeste la telefon. Ca pleaca in 15 min si ajunge imediat (abia ajunsese de 20).

Am ajutat-o sa termine mai repede, gen echiparea si valea.

Note : 3 pe linie.

Halatul, parca 300.

De recomandat? In nici un caz.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am chemat-o pe Ana intr-o seara.

Nu face fk.

Pustoaica, arata ok.

A fost aproape ok'ish primul numar, pana cand o vad ca suna si vorbeste la telefon. Ca pleaca in 15 min si ajunge imediat (abia ajunsese de 20).

Am ajutat-o sa termine mai repede, gen echiparea si valea.

Note : 3 pe linie.

Halatul, parca 300.

De recomandat? In nici un caz.

vezi, daia nu-mi place mie. sunt nesimtite, si cand le dai un sut in pizda tot tu esti ala bulangiu ...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...