Sari la conținut

New! Ana - 0799673706


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sa vedem ce o sa zica anei!!!

Ce pot sa zic e ca sper ca se observa ca acest domn este primul care are nemulțumiri vizavi de igiena mea, nu a mai spus nimeni nimic pana acum, ba chiar s-a pus clar accentul in recenziile mele anterioare pe faptul ca sunt îngrijită și curată. Plus ca nu știu cum poate susține asta și in același timp sa mărturisească faptul ca am făcut și dus la el înainte. In rest nu am nimic de comentat. Va pup, o zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Pentru anal inca ma gandesc daca voi practica sau nu" - presupun ca pentru domnii manierati si finuti nu ar fi o problema ?

Nu practic anal, nu am practicat și 99% sunt sigura ca nu voi practica.
Link spre comentariu
Vizitator soorgteu
Reputație: 0

Am chemat-o la mine. E chiar frumoasa cu un corp bine proportionat. Tipa este genul slim dar nu skinny, docila, dar ii trebuie mai multa deschidere si exuberanta (ce cuvant ciudat), chiar daca falsa. Nus ce sa zic mai multe, o atitudine cam banala din partea ei cu toata straduinta mea. La 300h te astepti la mai mult, chiar daca eu nu caut gfe

 

Loc la mine

Fata 7   zvelta 

Corp 9   slim

Igiena 8 n-am simtit mirosuri dar nu afacut dus inainte. a facut intre numere doar; nu la sfarsit.  
Oral 7  fara artificii,  banal, chiar brutal la sfarsit incercand sa ma termine.
Sex 8   cur misto

Gfe 5

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colega noua, doar Weekend-ul acesta în București. Ne găsiți pe amandoua în Vitan, dar ne putem deplasa și la domiciliul vostru.

Incall: 300/h (una) ; 500/h (amandoua)

Outcall:400/h (una) ; 700/h (amandoua)

Va pupam 💋

post-204992-0-42196300-1500154437_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...