Sari la conținut

Alina 0784921952


Postări Recomandate

  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Buna, ma numesc Alina si ofer placeri si satisfactii maxime barbatilor interesati, oral neprotejat, normal protejat in diferite pozitii. Cer si ofer igiena si discretie. Mai multe detali la telefon. Fac si deplasari. Garantez ca pozele sunt reale.

post-164049-0-75458600-1461566277_thumb.jpg

post-164049-0-12520800-1461566278_thumb.jpg

post-164049-0-45360300-1461566278_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bocsa
  • Oras:Bocsa

Buna, ma numesc Alina si ofer placeri si satisfactii maxime barbatilor interesati, oral neprotejat, normal protejat in diferite pozitii. Cer si ofer igiena si discretie. Mai multe detali la telefon. Fac si deplasari. Garantez ca pozele sunt reale.

buna Alina.de unde esti?unde esti disponibila sa faci deplasari?ce tarife ai?ce servicii oferi?te asteptam cu detalii.ne bucuram sa vedem lume noua ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

buna Alina.de unde esti?unde esti disponibila sa faci deplasari?ce tarife ai?ce servicii oferi?te asteptam cu detalii.ne bucuram sa vedem lume noua ;)

Esti pe invers? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 7
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost săptămana trecută la Reșița și am stat 2 zile. Frate nimic...nu femei, nu curve , nimic. Bn ca am fugit din zona. Acum văd ca o apărut fata asta. Va dați seama dacă e singura ce înghesuială o sa fie la ea. Și ce o fi la curu ei...

Link spre comentariu
  • Oras:Bocsa
  • Oras:Bocsa

mai sus i-ai scris lu' lingus si ala e barbat prostalaule :laugh2

am postat din greseala la el ..... n-am fost atent .... era nevoie sa te bagi tu in seama?eventual daca zicea el ceva ...... dar se pare ca are creier ... tu in schimb poti sa o sugi la fel de linistit ... boutule :))) ..... p.s .... daca as fi venit de la sapa nu ma rusinam sa recunosc :D

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

am postat din greseala la el ..... n-am fost atent .... era nevoie sa te bagi tu in seama?eventual daca zicea el ceva ...... dar se pare ca are creier ... tu in schimb poti sa o sugi la fel de linistit ... boutule :))) ..... p.s .... daca as fi venit de la sapa nu ma rusinam sa recunosc :D

cum zici tu prostalaule , asa e bine . multumit?

  • Like 6
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Decat sa va certati ca babalaii, ati putea suna fata sa vedeti ce si cum... desigur o sa apara fr`un "precoc" care sa zica ceva de peshti, dar eu cum nu bag toate nimicurile`n seama, trec peste... Sfatul meu: nu mai dati din taste aiurea, iar daca avetzi oo, si nu doar dejte... call her

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Tovarasi futaciosi, in afara de comentarii nu stiti nici sa... Ce sa mai zic, ati incercat sa vedeti cum e cu fata? OK, banuiesc ca nu pentru ca altfel observati ca nr nu e alocat. DECI FAKE si iarasi puneti stanga la munca :(

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Tovarasi futaciosi, in afara de comentarii nu stiti nici sa... Ce sa mai zic, ati incercat sa vedeti cum e cu fata? OK, banuiesc ca nu pentru ca altfel observati ca nr nu e alocat. DECI FAKE si iarasi puneti stanga la munca :(

Numar nealocat? esti sigur?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

0748531429 incearca-l p-asta

ahahah lingus prea esti tu informat pt un simplu internaut...!

Uite iti promit ca, cu proxima ocazie cand merg la Resita o sa-ti fut NEVASTA sau ce-ti este domnisoara !!

Pare buna !!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

ahahah lingus prea esti tu informat pt un simplu internaut...!

Uite iti promit ca, cu proxima ocazie cand merg la Resita o sa-ti fut NEVASTA sau ce-ti este domnisoara !!

Pare buna !!

nu-mi e nevasta ma, nu-mi e nimic, o potzi fute cand vrei... ea m-a rugat sa-i pun anuntul aici ca nu le are cu netuiala

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...