Sari la conținut

Salajan/titan/1decembrie


Postări Recomandate

Vizitator rebel_
Reputație: 0

In zona aia nu prea are balta peste, eu iti recomand sa te deplasezi macar pana la Dristor unde sunt cateva optiuni bune.

Link spre comentariu
Reputație: 2256
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A mai fost si Alesya, tot prin zona asta. Pe aici locuiesc si eu. Am tot cautat fete dar in afara de Alesya care am auzit ca e buna, dar pana sa mi fac eu curaj s a retras si Ana, care nu raspunde la mesajele de pe whats up desi ea spune ca comunica si asa, de altele nu prea stiu. Ma gandesc si eu sa vad poate dau de ceva ok in Dristor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ei bine dupa mute incarcari pot spune ca zona titan-trapezului nu se merita... si titan auchan nici atat... alte variante prin aceasta zona au mai aparut ? sau stiti altceva? sunt mai comod de fel si as vrea undeva aproape de aceasta zona... nu Dristor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, vazusem acum cateva zile ca aparuse una prin zona. In poze era super buna. Acum in realitate nu stiu, nu o vizitase nimeni inca. Mai era un cuib cu unele dar urate si puse pe fast fuck, deci mai bn lipsa. Eu pana acum de prin zona am mers la Alessya care e super ok. Lafel si Ana doar ca s a mutat la Dristor. Din pacate prin zona aceasta slabut rau cu fetele. Toate au o obsesie cu centru-zepter-unirii-decebal-rond alba iulia. Aici gasesti muuuulte si misto. Prefera zonele astea ca pot ridica tariful exagerat. Rar gasesti una care la ora sa ia sub 200-250 lei. Daca o mai gasesc pe fata aia misto de prin zona o sa o postez aici in caz ca vrei sa te duci primul la ea. :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gata uite o si pe domnisoara de care vorbeam. Cam piperat pretul dar daca merita, dc nu? :) asta daca emigreaza prin centru ridica stacheta la minim 300 ora :)) http://nimfomane.com/forum/topic/74524-bruneta-buna-0732226486/

da o stiu dar nu raspunde la telefon, am avut intentia sa ma duc. Asta este ... asteptam 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...