Sari la conținut

[Recomandare] Delia Piata Progresu 0725.668.699


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna! Stiu ca a ramas ca revin pe 15 dar a intervenit ceva si o sa va anunt cand o sa fiu disponibila pt ca mi.am schimbat nr de tel.

Dl justitiar imi permit sa te intreb..ne cunoastem personal sau ai vrut sa pierzi timpul si n.ai avut pe unde si m.ai gasit pe mine ca sa faci comentarii la adresa mea?

Va pup dulce si va doresc o zi frumoasa!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Stiu ca a ramas ca revin pe 15 dar a intervenit ceva si o sa va anunt cand o sa fiu disponibila pt ca mi.am schimbat nr de tel.

Dl justitiar imi permit sa te intreb..ne cunoastem personal sau ai vrut sa pierzi timpul si n.ai avut pe unde si m.ai gasit pe mine ca sa faci comentarii la adresa mea?

Va pup dulce si va doresc o zi frumoasa!

Te așteptăm, Delia !!

Te puup :*

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna! Stiu ca a ramas ca revin pe 15 dar a intervenit ceva si o sa va anunt cand o sa fiu disponibila pt ca mi.am schimbat nr de tel.

Dl justitiar imi permit sa te intreb..ne cunoastem personal sau ai vrut sa pierzi timpul si n.ai avut pe unde si m.ai gasit pe mine ca sa faci comentarii la adresa mea?

Va pup dulce si va doresc o zi frumoasa!

Si eu te aștept, Delia, vreau si eu "ceva" bun si vreau de la tine...!!!  :laugh2  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Cata80 ce vrei bun de la mine??

Stiu eu ce vreau...atitudine, actiune, comportament suuper ok...!!! Altceva ce mai vrei sa.ti spun?.cred ca e suficient!... :laugh2

Crede.ma ca stiu ce vorbesc, ti.am spus si in fata, de ce o sa mai vin la tine. Pentru mine, esti una din f putinele fete, unde eu chiar m.am simtit bine, poate nu m.ai crezut cand ti.am spus.

Sper sa revii si sa ne mai vedem... :blushing2 :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ce sa spuneți mai fraților?!!! Fata asta, Delia, e una din putinele fete din București, care arată chiar bine, face treaba buna, fără fițe , pret super convenabil, eu am fost super mulțumit!

Sper sa mai revina, le da "clasa" multora de pe forum, să fim serioși!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...