Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. 

In timp ce navigam pe net am descoperit un salon de masaj.

Este vorba despre SWEET PLEASURE .

Cica ar functiona in doua locatii. Una in Bucuresti pe la piata Unirii, iar cealalta pe undeva prin Snagov.

A trecut cineva pe acolo?

Multumesc.

Link spre comentariu

Salut, am fost eu la Unirii, la Snagov n-am fost, n-am mai apucat sa fac recenzii, varianta scurta pentru Unirii este: locatie Rond Cosbuc, o vila pe straduta prin zona, prima programare a fost ok (per ansamblu, desi masajul de relaxare cam slabut, depinde ce cauti), urmatoarele 2 din punctul meu de vedere tepe, adica desi stabilisem din timp ora la care trebuia sa ajung, cand am ajuns la ora stabilita mi s-a spus ca trebuie sa mai astept 30-60 minute daca vreau sa raman cu fata la care ma programasem, normal ca n-am asteptat si am plecat (probabil sunase unul mai aproape zisese ca e in zona si fusese primit in dauna mea). Daca vrei neaparat sa mergi nu te programa ca mine cu o ora-doua inainte, incearca cu 30 minute inainte si poate ai noroc. Sau mai bine incearca Amazonia, eu tot timpul m-am simtit bine acolo si n-am avut probleme. Bafta!  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da, pe cont propriu... insa la pret de 300 lei o ora. Numărul de telefon este: 0799969430

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

iar ai schimbat numarul ?

Nu ma pot abtine😗... amândouă sunt bune!
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Salutare. 

In timp ce navigam pe net am descoperit un salon de masaj.

Este vorba despre SWEET PLEASURE .

Cica ar functiona in doua locatii. Una in Bucuresti pe la piata Unirii, iar cealalta pe undeva prin Snagov.

A trecut cineva pe acolo?

Multumesc.

https://nimfomane.com/forum/topic/33244-zona-snagovde-fapt-in-ciofliceni/   

(300 de lei era si "acolo" ...masaj si alea-alea adica 150 lei masajul si inca 150 lei pentru #utareala, cu prezentarea buletinului de analize medicale.. )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0763417599

Ioana snagov

 

Salut ,am ajuns intr un final si la Ioana,nu mai văzusem snagovul de cand a plecat Alexandra.

Ioana e o tipa foarte inalta ,slim,sani mici,si rade f mult.

Am facut dus impreuna si am trecut la treaba,fiind încântat de ce vad.

Daca la inceput am crezut ca o sa stau o ora intreaga,curand am realizat ca nu va fii asa.

M am încins tare si gândul meu stătea la o încercare noua.Asa ca propun o partidă de sex desi stiam ca nu acceptă.

Surpriza,cere fix sa o plătesc,duce repede banii in alta camera cred si cd revina tipa o iau din usa direct ...da i frate in dusmanie pe la spate .termin repede spre rusinea mea si hai la baie.

Impresie generala bună deci voi reveni dar sa stau mai mult.

Sper sa nu mai fiu asa timorată...sau excitat ,haha

Deci toate drumurile duc in snagov.

Pana data viitoare ciocane tari va urez

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

0763417599

Ioana snagov

 

Salut ,am ajuns intr un final si la Ioana,nu mai văzusem snagovul de cand a plecat Alexandra.

Ioana e o tipa foarte inalta ,slim,sani mici,si rade f mult.

Am facut dus impreuna si am trecut la treaba,fiind încântat de ce vad.

Daca la inceput am crezut ca o sa stau o ora intreaga,curand am realizat ca nu va fii asa.

M am încins tare si gândul meu stătea la o încercare noua.Asa ca propun o partidă de sex desi stiam ca nu acceptă.

Surpriza,cere fix sa o plătesc,duce repede banii in alta camera cred si cd revina tipa o iau din usa direct ...da i frate in dusmanie pe la spate .termin repede spre rusinea mea si hai la baie.

Impresie generala bună deci voi reveni dar sa stau mai mult.

Sper sa nu mai fiu asa timorată...sau excitat ,haha

Deci toate drumurile duc in snagov.

Pana data viitoare ciocane tari va u

Fii puțin mai explicit te rog.

Doar sex, masaj si sex sau cum?

Cât a costat?

Link spre comentariu

0763417599

Ioana snagov

 

Salut ,am ajuns intr un final si la Ioana,nu mai văzusem snagovul de cand a plecat Alexandra.

Ioana e o tipa foarte inalta ,slim,sani mici,si rade f mult.

Am facut dus impreuna si am trecut la treaba,fiind încântat de ce vad.

Daca la inceput am crezut ca o sa stau o ora intreaga,curand am realizat ca nu va fii asa.

M am încins tare si gândul meu stătea la o încercare noua.Asa ca propun o partidă de sex desi stiam ca nu acceptă.

Surpriza,cere fix sa o plătesc,duce repede banii in alta camera cred si cd revina tipa o iau din usa direct ...da i frate in dusmanie pe la spate .termin repede spre rusinea mea si hai la baie.

Impresie generala bună deci voi reveni dar sa stau mai mult.

Sper sa nu mai fiu asa timorată...sau excitat ,haha

Deci toate drumurile duc in snagov.

Pana data viitoare ciocane tari va urez

 

sa inteleg ca la sweetpleasure se practica si sex ?

Am intrat de mai multe ori pe site-ul lor si am observat ca in fiecare saptamana dispare o tipa de pe site si apare alta in locul ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Corina acum 2 luni la vila din Unirii. Dragutica miniona sani mici dar fermi par scurt roscat sibdaca nu ma insel putin pistruiata. Am sunat si am stabilit intalnirea. Am ajuns am intrat in camera am platit apoi ea a mers de a lasat banii in timp ce eu am intrat la dus. A revenit repede si a stat cu mine pana am terminat dusul. Locatia este foarte ok. Camere mari baie propie si mobilate super ok. In fine, ma intins pe pat ma uns cu ulei si a inceput un masaj de senzatie. Miscari lente combinate cu unele rapizi apoi cu sanii pe cel mic. Dar cel mai ok a fost cand sa urcat peste mine cu spatele la mine si la masat pe cel mic cu labiile pana am explodat. 150 ron ora fara sa te grabeasca. Doar masaj fara sex. Din acel cuib sex contra cost doar miruna si andreea fac. Dar Andrea nu mai este. Scuze pt recenzie este scrisa in graba si fara sa stau sa compun ceva lacrimogen.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...