Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Băi da' e ceva de groază la salonul ăsta. Acum a plecat și Adelina. De două ori am fost la ea, regret că n-am apucat să mai fac recenzie. Am tot amânat. Păcat, o tipă super.

 A plecat și Ema, văd că și Oana, mai înainte Sofia (Unirii), o matură formidabilă. Dacă le mai pun și pe Alina (Corina), Beatrice (frumoasă rău de tot), Andreea (cei mai frumoși sâni văzuți vreodată), Denisa, Lorena (altă frumusețe), nemaivorbind de meseriașele Alexandra (Vis tantric) și Anca, te iei cu mâinile de cap.

   Păcat. Eu cred că Sweet este salonul nr.1 d.p.d.v. al condițiilor "locative". La toate cele 3 locații.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Cand sa pregatesc o noua vizita la SP vad ca pe site Erika si Alina sunt inactive (cu bulina rosie). Adica au cam plecat.

Mi se pareau cele mai fresh dintre maseuze si m-am inteles bine cu ele. Acum o luna a plecat si Miriam.

Asa ca daca le gasiti pe la alte saloane dati si voi de stire.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Mmmda. Incurcate's caile acestui stabiliment. Probabil se confrunta cu lipsa acuta de personal "calificat", asa cum se vaieta intreaga economie nationalaðŸ˜ðŸ˜‰, fara a se uita si-n propria ograda, la remunerare, la conditii etc. Probabil adevarul e undeva pe la mijloc, cu +/-, ca de fiecare data.

Cert este ca, din cand in cand, am mai calcat si eu pragul, in special la Snagov, dar si la Unirii, cand aveam chef doar de relax erotic. Si am zis sa vad ce-i cu Clara, cea noua.

Ce sa vezi? La telefon, pur si simplu m-a "scos la tabla". M-a luat tare, sa-mi spuna clar ca nu vorbim de sex, ca stie ea cum suntem noi, mergem acolo si fortam nota etc, extrem de agresiva.

In conditiile in care nu apucasem sa spun decat ca i-am vazut profilul, mi-a placut si as vrea sa facem o programare ptr o ora de RELAXARE.

Atitudinea agresiva m-a lasat masca si bineinteles ca am zis pas. Daca aleg sa merg la astfel de servicii, chiar vreau relax, nicidecum sa ma enervez cu o atitudine respingatoare.

Cu siguranta ca fetele sunt asaltate si de propuneri indecente insa consider ca poti sa spui pe un ton frumos si elegant ca nu se presteaza astfel de servicii.

Cu siguranta ca sunt unele care probabil raspund pozitiv si de aici si indemnul multor vizitatori sa incerce.

Exceptii sunt in toate situatiile, diferenta o face atitudinea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O noua aparitie pe la Sweet pleasure

Tanya

Tipa se pare ca a lucrat intr-unul din saloanele Hot angels.

Acolo tariful era de 100 Lei....

Aici este de 200 Lei.

Asta da salt😋😉☺

post-285749-0-27178600-1552482717_thumb.jpg

post-285749-0-77989500-1552482726_thumb.jpg

post-285749-0-33779200-1552482752_thumb.jpg

post-285749-0-06005500-1552482762_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Știți ceva de Angela sa mi spuneți? Milf ul de lângă Zestre, 43 de ani?

Angela a fost la Unirii. A plecat, s-a dus colegă cu Alina, fostă şi ea la Unirii. Văd că a revenit. Are o recenzie negativă câteva pagini mai în spate. Am văzut-o la prezentare ,  nu mi s-a părut interesantă.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun, cum am vazut ca unii ori de-ai dreacu ori din alte motive nu au zis nimic pe aici de Carmen, m-a determinat sa merg chiar eu azi si bine am facut.

Tipa e la salonul Brancoveanu. Arata absolut superb. La 41 de ani este inaltuta, undeva la 1.77 cm cu un corp foarte bine intretinut. Chiar vezi ca e femeie si ai de ce sa o apuci, cu forme care mai de care si foarte draguta si la fata.

Am platit si am mers la dus. Tipa accepta FK si-l intretine foarte bine, pesemne ca-i si place si accepta alte diverse fantezii printre care fingering( chiar ea ma indemna sa i-l fac), CUNNI si alte chestii. Cu tipa asta am batut un record pozitiv si anume am finalizat de 2 ori intr o ora si 10 minute. E tandra si te face cu adevarat sa te simti bine. Vorbeste cu tine si vrea sa te satisfaca in cel mai frumos mod.

Masaj de relaxare nu am mai facut..nu mai era timp totusi. Oricum e mai bine sa faci 2 finalizari va dati seama.

 

Note:

Masaj erotic: 9.5

Tipa: 10. Efectiv nu stiu daca am sa-i reprosez ceva

Locatia: 9.5

Recomand cu mare caldura amatorilor de femei mature. Este geniala.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun, cum am vazut ca unii ori de-ai dreacu ori din alte motive nu au zis nimic pe aici de Carmen, m-a determinat sa merg chiar eu azi si bine am facut.

Tipa e la salonul Brancoveanu. Arata absolut superb. La 41 de ani este inaltuta, undeva la 1.77 cm cu un corp foarte bine intretinut. Chiar vezi ca e femeie si ai de ce sa o apuci, cu forme care mai de care si foarte draguta si la fata.

Am platit si am mers la dus. Tipa accepta FK si-l intretine foarte bine, pesemne ca-i si place si accepta alte diverse fantezii printre care fingering( chiar ea ma indemna sa i-l fac), CUNNI si alte chestii. Cu tipa asta am batut un record pozitiv si anume am finalizat de 2 ori intr o ora si 10 minute. E tandra si te face cu adevarat sa te simti bine. Vorbeste cu tine si vrea sa te satisfaca in cel mai frumos mod.

Masaj de relaxare nu am mai facut..nu mai era timp totusi. Oricum e mai bine sa faci 2 finalizari va dati seama.

 

Note:

Masaj erotic: 9.5

Tipa: 10. Efectiv nu stiu daca am sa-i reprosez ceva

Locatia: 9.5

Recomand cu mare caldura amatorilor de femei mature. Este geniala.

multumim de recenzie 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun

Masaj erotic: 9.5

Tipa: 10. Efectiv nu stiu daca am sa-i reprosez ceva

Locatia: 9.5

Recomand cu mare caldura amatorilor de femei mature. Este geniala.

Buna seara,

Nu stiu cum a fost la tine, dar mie mi-a tras o teapaaa...

Stii , am sunat-o: Buna sunt eu, Picasso si as dori sa te vizitez in 20-25 min, se poate? Da, dar incearca sa ajungi mai repede, ca la 21 se termina programul. Bine, zbor! Iti jur ca in 7 minute, am sunat de la poarta. Crezi ca mi-a raspuns? Am sunat de vre-o 7-8 ori. Nici macar un sms n-am primit, sa zica "Scuze, stii ca ..."mai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...