Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Zvonurile s-au adeverit. A aparut "Vila Pipera" (Sper ca este cat mai aproape de Baneasa). Au si piscina si biliard.

Nu mai au insa pe Simona. Era cea mai veche.

Adresa locatiei inca nu este afisata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

A fost cineva la anca? E vechea anca?

Pot sa va spun ca am fost la emilia si a fost super. Tipa voluptoasa. Pe gustul meu. Masaj de relaxare mediu , insa cel erotic e super. Tipa e permisiva si super senzuala. Recomand.

Link spre comentariu

A fost cineva la anca? E vechea anca?

Pot sa va spun ca am fost la emilia si a fost super. Tipa voluptoasa. Pe gustul meu. Masaj de relaxare mediu , insa cel erotic e super. Tipa e permisiva si super senzuala. Recomand.

Da, e vechea Anca, prietena lui Vis Tantric ( Alexandra).

A reapărut la începutul lui iulie, apoi a fost indisponibilă o perioadă Scrie mai sus.

Acum a revenit. Într-adevăr, e o maseuză de top, destul de permisivă, voluptoasă, chiar merită vizitată.

Auzi, ai fost la Camelia, la Unirii. Văd că nu mai e. Părea frumușică. Dacă știi sau afli ceva de ea, poate ne zici .

Ms.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Da, e vechea Anca, prietena lui Vis Tantric ( Alexandra).

A reapărut la începutul lui iulie, apoi a fost indisponibilă o perioadă Scrie mai sus.

Acum a revenit. Într-adevăr, e o maseuză de top, destul de permisivă, voluptoasă, chiar merită vizitată.

Auzi, ai fost la Camelia, la Unirii. Văd că nu mai e. Părea frumușică. Dacă știi sau afli ceva de ea, poate ne zici .

Ms.

Sigur e "vechea" Anca?

Link spre comentariu

Unde le-or gasi pe femeile astea, toate grase (precizez ca mie imi plac voluptoasele) si “frumoase”.

 

Anca e Anca...va confirm. E mare si la stat si la varsta, nu are legatura cu ce poateaza ei pe site...so pozele femeilor au fotoshop abundent!

 

Emilia de la Unirii e Emilia, care s-a ingrasat si e cam mult chiar si pentru mine...probabil ca doar 5 kg peste ce avea, dar era la limita deja, buna, dar la limita...acum e turn off pentru mine!

 

V-am salutat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Unde le-or gasi pe femeile astea, toate grase (precizez ca mie imi plac voluptoasele) si “frumoase”.

 

Anca e Anca...va confirm. E mare si la stat si la varsta, nu are legatura cu ce poateaza ei pe site...so pozele femeilor au fotoshop abundent!

 

Emilia de la Unirii e Emilia, care s-a ingrasat si e cam mult chiar si pentru mine...probabil ca doar 5 kg peste ce avea, dar era la limita deja, buna, dar la limita...acum e turn off pentru mine!

 

V-am salutat!

Salutare.

Ai spus: Anca e Anca.

Despre care Anca vorbești? De la care vilă?

E vorba cumva de Anca , care a mai lucrat în trecut, s-a retras, acum se pare că a revenit....

Dacă o știi, te-aș ruga să îmi dai câteva detalii despre ea. Fizic mă interesează mai mult.

Din ce am mai citit, prestația e bună.

Link spre comentariu

Baaaii hal de salon!!! A plecat și Gabriela. Ce le fac ma de pleacă tot ce e bun??? Salon de căcat, au mai rămas 2-3 ok, cele din Pipera..in rest la Brancoveanu nimic interesant, la Unirii deja știu cum merg treburile pe acolo..

Sunt șocat și scârbit sa vad ca dispar încet, încet toate maseuzele bune. Rușine!

Link spre comentariu

Da-ne detalii despre locația din Pipera.

Multumim anticipat!

Ce detalii vrei sa știi? Nu cunoști fetele? Locația e discreta, curata,fetele sunt mișto...educate,curate.. Anca e cea de la Snagov, serviciile sunt aceleași de calitate, super maseuza, experienta își spune cuvântul, Elisa e o puștoaica cu forme mișto, jucăușă și super senzuala, iar Tania e maseuza cu experienta în domeniu, siliconata, se implica și e super sociabila... Pe Elisa și Tania le știu de la Unirii.. Pe scurt locația și fetele de la Unirii sunt de calitate... Îmi pare rău în schimb de plecarea Gabrielei
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...