Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Miruna de la Brâncoveanu ai fost ? Și ea are recenzii bune...

Am incercat si nu am reusit...mi-a lasat impresia ca se teme de ceva,banuitoare sau ceva...nu stiu...nu am reusit sa ma programez caci am si timpul limitat.Dar este aceeasi care a activat la Unirii acum vreo 5 ani?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Am incercat si nu am reusit...mi-a lasat impresia ca se teme de ceva,banuitoare sau ceva...nu stiu...nu am reusit sa ma programez caci am si timpul limitat.Dar este aceeasi care a activat la Unirii acum vreo 5 ani?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost in vizita la acest salon si am ales-o pe luiza

Este o fata mai plinuta cum se observa si in poze cu un masaj erotic mediocru

Din ce am inteles se poate si mai mult daca mai pui ceva, dar la mine nu a fost cazul venisem doar pt masaj

Link spre comentariu

Am ajuns și eu la Tania in Pipera.Este o maseuza cu experiență. Este permisiva, atenta și foarte dedicata. Se cunoaște ca are experiență în arta masajului exotic. Tipa este bine proportionata cu niște sân demențial (silicoane), un fund obraznic și o limba jucăușă. Am vizitat toate maseuzele din pipera, sunt de revenit și de recomandat. Așa locație, așa maseuze. Calitatea își spune cuvântul, eu recomand aceasta locație, este în top ca și maseuzele. Locul 1 Anca evident, pe 2 Tania, pe 3 Magda și Gabi pe 4. Va recomand sa vizitați.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns și eu la Tania in Pipera.Este o maseuza cu experiență. Este permisiva, atenta și foarte dedicata. Se cunoaște ca are experiență în arta masajului exotic. Tipa este bine proportionata cu niște sân demențial (silicoane), un fund obraznic și o limba jucăușă. Am vizitat toate maseuzele din pipera, sunt de revenit și de recomandat. Așa locație, așa maseuze. Calitatea își spune cuvântul, eu recomand aceasta locație, este în top ca și maseuzele. Locul 1 Anca evident, pe 2 Tania, pe 3 Magda și Gabi pe 4. Va recomand sa vizitați.

Multumesc 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...