Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am fost de câteva ori pe la Sweet Pleasure, odată am ales-o  pe Emilia, că citisem înainte că e mai talentată decât majoritatea maseuzelor. Într-adevăr, știe ce să facă, pe mine mă excitase bine de tot încă din primele minute, a fost vorba de ceva ca un preludiu. Chiar mi-a plăcut ce face ea, are energie, păstrează un ritm alert. Partea foarte rea e că stă cu ochii pe ceas, e foarte grăbită, nu a ținut cont de sugestiile mele. Chiar dacă e rotunjoară nu glumă (nu știu cât de slabă era înainte), aș mai fi mers la ea, dar a fost prea grăbită să scape de mine, așa că pentru mine ea acum este în categoria ”de evitat”.

Link spre comentariu

Bună Bebe!!!!! Se pare ca ești mai greu de cap, nu de alta dar cred ca te și cunosc. Da sunt fosta Anca de la celelalte locații inclusiv Pipera câteva luni. Am și anunț. Cine mă cunoaște știe și deja au venit la mine în noua locație. Sunt independentă, ca tot insiști cu acest subiect, dar probabil nu toți veți ajunge pe la mine, nu ca ar fi problema dar nu e pentru toată lumea :)))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună Bebe!!!!! Se pare ca ești mai greu de cap, nu de alta dar cred ca te și cunosc. Da sunt fosta Anca de la celelalte locații inclusiv Pipera câteva luni. Am și anunț. Cine mă cunoaște știe și deja au venit la mine în noua locație. Sunt independentă, ca tot insiști cu acest subiect, dar probabil nu toți veți ajunge pe la mine, nu ca ar fi problema dar nu e pentru toată lumea :)))))

Bună Anca

Se poate să fiu greu de cap.

Dar nu am apucat să te cunosc. nu m-am suprapus cu programul niciodată cu tine.

 

Tot încerc să ajung la tine de ceva timp. Mi-ai fost recomandată de o persoană de încredere.

Link spre comentariu

Mă bucur sa aud asta, dar pentru orice vrei sa ști mă suni, nu stau sa dau detalii aici. Numărul meu îl găsești mai sus în recenzii. :*:*

 

 Ți-a zis cineva mai sus să deschizi topic separat. Și are dreptate. Ăsta e topicul salonului - Sweetpleasure, unde postăm despre salon și despre fetele de la salon. Poate nu ești grea de cap  :giggle: și pricepi că e în interesul tău să ai topic separat. Și mai vezi că se supără Pateu că ai intrat pe topicul salonului  :)

Link spre comentariu

Ți-a zis cineva mai sus să deschizi topic separat. Și are dreptate. Ăsta e topicul salonului - Sweetpleasure, unde postăm despre salon și despre fetele de la salon. Poate nu ești grea de cap :giggle: și pricepi că e în interesul tău să ai topic separat. Și mai vezi că se supără Pateu că ai intrat pe topicul salonului :)

De unde stii ca nu e pe mana cu salonu?

Am mai vazut acum vreo luna cand am iesit de la salon de la unirii o fosta maseoza de la ei chiar in capul strazii desi nu era pe site la ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Despre Miruna eu n-as putea spune multe.

Am fost o singura data si nu prea mi-a placut.

E o brunetica trecuta de 30, corp misto, tate cam lasate, ca stil e cam pitzi, mecanica si artificiala, fara pasiune.

E permisiva, merge atinsa peste tot, dar te opresti acolo...

Eu i-as da nota 6.5!

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Larisa Unirii MARE TEAPA

Sunat facut programare si intrebat daca accepta sarutari si atingeri, raspuns din partea ei ca da. Ajuns la locatie primit de Larisa o pustoaica tanara foarte frumoasa, poftit la dus intins in pat pe burta o magsiala de cateva minute pe spate intors, zambeste putin si incepe cu o laba, ii zic ca am vorbit la telefon ca accepta saruturi la care ea imi raspunde ca poate am vorbit cu o alta colega de-a ei.

Aspect 9

Locatie totul ok 10

Masaj relax 2

Masaj erotic 1

GFE 1

Eu unu nu mai vin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Larisa Unirii MARE TEAPA

Sunat facut programare si intrebat daca accepta sarutari si atingeri, raspuns din partea ei ca da. Ajuns la locatie primit de Larisa o pustoaica tanara foarte frumoasa, poftit la dus intins in pat pe burta o magsiala de cateva minute pe spate intors, zambeste putin si incepe cu o laba, ii zic ca am vorbit la telefon ca accepta saruturi la care ea imi raspunde ca poate am vorbit cu o alta colega de-a ei.

Aspect 9

Locatie totul ok 10

Masaj relax 2

Masaj erotic 1

GFE 1

Eu unu nu mai vin.

 

Am fost si eu la Larisa. Fata e inalta si frumoasa dar din pacate fata e distanta iar masajul e de slaba calitate.

Legal de sarutari si atingeri lucrurile au stat un pic diferit in cazul meu. Iti scriam daca aveai mesagerie privata. Se activeaza la 200 de postari.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...