Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde este nevoie
  • Oras:Oriunde este nevoie

Fratilor, mai nou s-au aliniat si damezele la noile conditii de coronavirus. La fel ca Italia, si-au "securizat" perimetrul. :-))) Nu intra nimeni pana nu ii este testata temperatura si este uns cu dezinfectant. Am fost ieri la Sonya

Link spre comentariu

Sunt un client care frecventeaza saloanele de masaj, in final am ajuns si la Miruna de la Sweetpleasure vila Brancoveanu.

 

In urma asa zisului "masaj"facut in scarba, m-am ales cu o boala venerica, Miruna trebuie evitata fiindca este o nespalata si o imputita! 

 

Cei ce administreaza salonul sper sa ia masuri, altfel vor avea numai de pierdut de pe urma ei, nu mai vorbesc de attitudinea ingamfata pe care a manifestat-o pe tot parcursul masajului!

 

 

NU RECOMAND MIRUNA DE LA SWEETPLEASURE!

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Sunt un client care frecventeaza saloanele de masaj, in final am ajuns si la Miruna de la Sweetpleasure vila Brancoveanu.

 

Asta este o treabă foarte serioasă și neplăcută.

Daca ești sigur de asta , chiar că este dramatic.

Îmi pare rău pentru tine.

Detalii ne poți da?

Fuga la doctor....

Sănătate maxima , fără bacterii și viruși rai !

 

In urma asa zisului "masaj"facut in scarba, m-am ales cu o boala venerica, Miruna trebuie evitata fiindca este o nespalata si o imputita! 

 

Cei ce administreaza salonul sper sa ia masuri, altfel vor avea numai de pierdut de pe urma ei, nu mai vorbesc de attitudinea ingamfata pe care a manifestat-o pe tot parcursul masajului!

 

 

NU RECOMAND MIRUNA DE LA SWEETPLEASURE!

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt un client care frecventeaza saloanele de masaj, in final am ajuns si la Miruna de la Sweetpleasure vila Brancoveanu.

 

In urma asa zisului "masaj"facut in scarba, m-am ales cu o boala venerica, Miruna trebuie evitata fiindca este o nespalata si o imputita! 

 

Cei ce administreaza salonul sper sa ia masuri, altfel vor avea numai de pierdut de pe urma ei, nu mai vorbesc de attitudinea ingamfata pe care a manifestat-o pe tot parcursul masajului!

 

 

NU RECOMAND MIRUNA DE LA SWEETPLEASURE!

Colegu', eu nu pot spune ca am avut atata ghinion ca tine, dar mi-a parut rau ca i-am facut drei o vizita. :(

Au fost printre cei mai prost cheltuiti 200 lei ever!

Sincer, eu nu stiu cum rezista atat acolo, pentru ca la capitolul atitudine, fata e nula!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt un client care frecventeaza saloanele de masaj, in final am ajuns si la Miruna de la Sweetpleasure vila Brancoveanu.

 

In urma asa zisului "masaj"facut in scarba, m-am ales cu o boala venerica, Miruna trebuie evitata fiindca este o nespalata si o imputita! 

 

Cei ce administreaza salonul sper sa ia masuri, altfel vor avea numai de pierdut de pe urma ei, nu mai vorbesc de attitudinea ingamfata pe care a manifestat-o pe tot parcursul masajului!

 

 

NU RECOMAND MIRUNA DE LA SWEETPLEASURE!

 

Am vizitat-o in urma cu 2-3 ani, foarte slaba experienta. Dupa cum ai zis: bani aruncati pe geam. Stiu ca am scris in momentul acela. Deci, clar nu recomand. 

 

Totusi, de unde stii ca ai luat "beleaua" de la domnisoara? Efectele nu apar chiar imediat. Adica o sapt-doua-trei inainte si dupa nu ai mai avut nici un fel de contact cu altcineva? Intreb si eu...... Adica, ma gandesc ca poti contacta ceva care sa se manifeste peste o luna-doua.

Link spre comentariu

Mai baieti! Sunt client vechi al salonului sweet si urmaresc mereu site-ul cat si forumul,nu mi-am permis niciodata sa sa vin cu vorbe rele la adresa fetelor chiar daca au fost si situatii neplacute. Vad aici tot felul de rautati nefondate si va intreb: voi sunteti corecti fata de fete? Va zic eu ca NU. Nu sunt toate ok dar sa nu exageram.eu am inceput cu bianca am continuat cu alina apoi si restul fetelor,chiar daca nu au fost ok am tinut pentru mine. Pe miruna o vizitez de un an si ceva si chiar nu sunt de acor cu ce se spune.desii am ajuns prima data la ea pe o ploaie torentiala fata s-a prezentat intr-o tinuta impecabila la poarta cu un zambet larg si m-a poftit sa intru,in timpul masajului de relaxare a incercat sa ma cunoasca ca totul sa fie mai confortabil( glumite cu bun simt,o educatie ca la carte) am ajuns si la masajul erotic pas cu pas parca ne stiam de ceva vreme. Este o adevarata placere sa stai cu ea de vorba si sa o privesti cum zambeste.si daca tot se vorbeste de boli venerice,ganditi-va bine pe unde mergeti ca fata are o igine perfecta,mereu miroase bine si mi-a fost de vazut la fiecare intalnire.mereu o sun cu drag sa revin la ea. Nu s-a intamplat niciodata sa fiu nemultumit de ea.fata isi ofera serviciile de masaj cu o atitudine demna. Daca noi nu stim sa ne purtam cu ele atunci nici ele nu o vor face cu placere

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai baieti! Sunt client vechi al salonului sweet si urmaresc mereu site-ul cat si forumul,nu mi-am permis niciodata sa sa vin cu vorbe rele la adresa fetelor chiar daca au fost si situatii neplacute. Vad aici tot felul de rautati nefondate si va intreb: voi sunteti corecti fata de fete? Va zic eu ca NU. Nu sunt toate ok dar sa nu exageram.eu am inceput cu bianca am continuat cu alina apoi si restul fetelor,chiar daca nu au fost ok am tinut pentru mine. Pe miruna o vizitez de un an si ceva si chiar nu sunt de acor cu ce se spune.desii am ajuns prima data la ea pe o ploaie torentiala fata s-a prezentat intr-o tinuta impecabila la poarta cu un zambet larg si m-a poftit sa intru,in timpul masajului de relaxare a incercat sa ma cunoasca ca totul sa fie mai confortabil( glumite cu bun simt,o educatie ca la carte) am ajuns si la masajul erotic pas cu pas parca ne stiam de ceva vreme. Este o adevarata placere sa stai cu ea de vorba si sa o privesti cum zambeste.si daca tot se vorbeste de boli venerice,ganditi-va bine pe unde mergeti ca fata are o igine perfecta,mereu miroase bine si mi-a fost de vazut la fiecare intalnire.mereu o sun cu drag sa revin la ea. Nu s-a intamplat niciodata sa fiu nemultumit de ea.fata isi ofera serviciile de masaj cu o atitudine demna. Daca noi nu stim sa ne purtam cu ele atunci nici ele nu o vor face cu placere

Sa stii ca ai maaare credibilitate, te-ai inscris azi si la prima postare o "iei in brate" pe cea pusa la zid de mai multi useri, nu crezi ca bate la ochi???

Stai linistit, ca multi dintre noi chiar stim sa apreciem persoanele care merita si nu facem rabat de maniere.

Asa ca te asigur sa stai linistit si sa "urmaresti" in continuare... ;-) 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde este nevoie
  • Oras:Oriunde este nevoie

Acuma frate, daca e sa ne luam dupa credibilitate...si andreeas10 si-a facut tot cont nou si in aceeasi zi a si postat. Deși e client care "frecventează saloane de masaj". Ce-i drept, nu toti scriem chiar după fiecare experienta cu damezele. Dar e clar aici ca nici unul nici altul nu prezintă prea multa credibilitate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...