Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pe siteul lor de anunturi discrete.ro daca cauti dupa nr de tel de pe siteul sweetpleasure.ro apar trei doamne pe care nu le-am mai cazut.

Doua dintre doamne sunt f voluminoase.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu le mai merge din siteul

Aia e

Afacerile astea sunt fix cele ce stau sa cam fie daramate de criza economica ce urmeaza

Oricum a fost frumos cat a fost

2015-2020

Stai linistit c-or sa reapara ca ciupercile imediat ce se termina nebunia! Nu-ti fa tu griji, romanul are saltele multe! Plus ca ni s-au intors bombardierii virusati!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu le mai merge din siteul

Aia e

Afacerile astea sunt fix cele ce stau sa cam fie daramate de criza economica ce urmeaza

Oricum a fost frumos cat a fost

2015-2020

Merge, doar ca Google il recunoaste ca periculos.

Mergi la Avansate si de acolo la Acceseaza site

 

Doar ca pe site-ul lor e liniste :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt un apropiat al salonului, banuiesc că după 15, dacă găsesc doamne care să se simtă in siguranță sau pentru care nevoia e mai puternică decât simțul de conservare.

Link spre comentariu

Nu sunt un apropiat al salonului, banuiesc că după 15, dacă găsesc doamne care să se simtă in siguranță sau pentru care nevoia e mai puternică decât simțul de conservare.

dacă nu se întoarce Emilia, degeaba deschide :(
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Saloanele de masaj erotic sunt incadrate la saloane de infrumusetare?

 

Probabil usor usor o sa se refaca echipele si o sa se redeschida.

 

O sa fie incadrate si multe fete ce au studiat piata europeana (nu ca nu ar fi fost si inainte la sp multe fete europene).

 

Probabil fiecare salon si fiecare fata o sa fie cu asa zise reguli de prevenire.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai baieti! Sunt client vechi al salonului sweet si urmaresc mereu site-ul cat si forumul,nu mi-am permis niciodata sa sa vin cu vorbe rele la adresa fetelor chiar daca au fost si situatii neplacute. Vad aici tot felul de rautati nefondate si va intreb: voi sunteti corecti fata de fete? Va zic eu ca NU. Nu sunt toate ok dar sa nu exageram.eu am inceput cu bianca am continuat cu alina apoi si restul fetelor,chiar daca nu au fost ok am tinut pentru mine. Pe miruna o vizitez de un an si ceva si chiar nu sunt de acor cu ce se spune.desii am ajuns prima data la ea pe o ploaie torentiala fata s-a prezentat intr-o tinuta impecabila la poarta cu un zambet larg si m-a poftit sa intru,in timpul masajului de relaxare a incercat sa ma cunoasca ca totul sa fie mai confortabil( glumite cu bun simt,o educatie ca la carte) am ajuns si la masajul erotic pas cu pas parca ne stiam de ceva vreme. Este o adevarata placere sa stai cu ea de vorba si sa o privesti cum zambeste.si daca tot se vorbeste de boli venerice,ganditi-va bine pe unde mergeti ca fata are o igine perfecta,mereu miroase bine si mi-a fost de vazut la fiecare intalnire.mereu o sun cu drag sa revin la ea. Nu s-a intamplat niciodata sa fiu nemultumit de ea.fata isi ofera serviciile de masaj cu o atitudine demna. Daca noi nu stim sa ne purtam cu ele atunci nici ele nu o vor face cu placere

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Ati fost acolo saptamana asta? Ati sunat? Ce fete sunt? Pe site vad ca sunt cam toate ca acum 3 luni. Intr-adevar a disparut "fantastica" Miruna.

Link spre comentariu

Am vizitat-o şi eu pe doamna Magda, la locația Sweet Pleasure din Pipera, înainte de starea de urgență, şi deşi în general am o preferință în zona domişoarelor mai tinere şi cu o constituție mai slim, nu am regretat alegerea.

Partea de masaj de relaxare a fost executată aproape în zona profesională şi la solicitarea mea a fost dusă chiar în zona de masaj terapeutic, aici spunându-şi cuvântul constituția mai sportivă (sportivă, nu grasă) a doamnei Magda. În privința masajului erotic şi-a spus cuvântul experiența ei, aceasta ştiind sa stimuleze şi zonele adiacente organului, stimulare execuată atât cu degetele cât şi cu alte părți ale corpului. În privința permisibilități pe durata masajului eu am avut o atitudine mai pasivă, dar nu am avut impresia de reticiență din partea ei în privința aspect, la duşul de final permițindu-mi mângâieri şi atingeri, pe care am ales să le mențin în limita bunului simț.

De revenit şi recomandat - da, dacă simți nevoia de o oră în care să laşi inițiativa în seama maseuzei pentru o combinație reuşită de stimulare musculară şi eliberare tensiune psihică acumulată pe parcursul zilei. Dar eu personal o sa apelez mai rar la serviciile ei, aşa cum am spus eu având o preferință pentru domnişoare mai tinere, cu o constituție mai slim şi cu o participare mai activă din partea mea (pentru preferințele mele legate de masajul erotic, din salon, înadrându-se Larisa, cu o tehnică a masajului de relaxare şi erotic mult mai slabă, dar care compensează prin aspectul fizic, tinerțe şi un rol activ din partea mea pe care mi-l permite în tipul masajului (rol activ, a NU se înțelege contact sexual). Nu vreau sa susțin ca doamna Magda nu ar permite pe durata masajului erotic sa ai şi tu un rol mai activ, pur şi simplu am ales eu, de data aceasta, să am o atitudine mai pasivă, aşa ca nu mă pot pronunța cu privire la permisibilitatea ei pe durata masajului erotic. Ca împărțire pe durată estimez ca a fost jumate - jumate, jumătate masaj de relaxare jumătate masaj erotic. Am avut doar o finalizare, necerând sau întrebând dacă se pot două finalizări.

Note, fiind prima mea notare pe forum sper să fiți mai indulgenți cu privire la respectarea cerințelor forumului.

Locație – 8, salon de masaj erotic Sweet Pleasure (deşi sunt mai multe fete care activează nu m-am intersectat niciodată cu alt client şi condițiile de curățenie le-aş califica drept acceptabile/bune, eu fiind mai pretențios în acest aspect);

Aspect fizic – 7, cu precizarea că preferințele mele nu sunt în zona mature;

Masaj de relaxare – 9, aproape profesional;

Masaj erotic – 7, (în condițiile in care genul de frumusețe fizică al doamna Magda nu e în zona mea de top, dacă ar fi fost probabil aş fi notat cu 9);

Permisibilitate atingeri în timpul masajului erotic – nu mă pot pronunța, nu am încercat, dar dacă se poate estima după duşul de la final cred că ar fi 8.

Halat 200 lei/h

  • Like 1
Link spre comentariu

Dar eu personal o sa apelez mai rar la serviciile ei, aşa cum am spus eu având o preferință pentru domnişoare mai tinere, cu o constituție mai slim şi cu o participare mai activă din partea mea (pentru preferințele mele legate de masajul erotic, din salon, înadrându-se Larisa, cu o tehnică a masajului de relaxare şi erotic mult mai slabă, dar care compensează prin aspectul fizic, tinerțe şi un rol activ din partea mea pe care mi-l permite în tipul masajului (rol activ, a NU se înțelege contact sexual).

Cat dai in plus la Larisa si la Lorena (daca ai fost) ?

Link spre comentariu

Cat dai in plus la Larisa si la Lorena (daca ai fost) ?

Da, am fost la Larisa, dar am specificat clar ca prin permisiunea de a avea un rol mai activ in cadrul masajului erontic NU se intelege contact sexual. Ma refeream la mici fantezi pe care le am. Am ales sa stau doua ore, nu a sugerat ca ar trebui sa dau ceva in plus peste cei 400 lei (pentru doua ore). Daca am fost atent la sfârşit e pentru ca am vrut eu, nu pentru ca a cerut ea si nici nu am lasat sa se inteleaga ca o sa las ceva la sfarsit. Nu am fost la Lorena.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...