Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

...Si mie mi-ar face placere sa reiau contactul cu ea.Ea pleca mult din țară, avea amanți peste graniță...era o tipă chiar de lux dar cu cercul restrâns la cam 3 maxim 4 bărbați.Nu prea avuți dar cu bani pentru standardul din România.

De celelalte fete care activau impreuna cu tine la Snagov ce mai stii? Mai lucreaza vreuna?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare pe doamna Gabriela (pipera) a vizitat-o careva?

Ceva noi info despre Sofia bbw mai este in bransa sau nu?

Bafta

Am vizitat-o eu acum ceva timp, doamna este de etnie dar placuta si permisibila. Actiunea a inclus un oral si un fisting vaginal. Este bbw dar nu genul meu, plancandu-mi tipe cu sanii enormi/imensi, ai ei fiind doar maricei dupa parerea mea, nu am revenit!

Despres Sofia bbw am facut un review, si nu l-am facut sa o denigrez sau sa fac reclama proasta salonului. Din contral daca abordau nisa asta cu bbw cred ca eram un client mult mai fidel. Desi este stipulat in anunt si telefonic ca nu este permis contactul sexual, cred ca domnii patroni ar trebuii sa lase la alegerea fetelor cu cine o fac.

Daca ar reveni doamna Sofia cu sanii imensi as plati si 400 pe ora! Spoiler alert

Spor la ciocaneala

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamna Gabriela face fisting 😯😯😯!!!!! Este unica in istoria sweet🤭🤭🤭

Se pare ca e in concediu de recuperare,sau de extractie 😂😂😂😂😂

Se pare ca tu te ocupi cu integritatea doamnelor! In alta ordine de idei nu cred ca face sarmale doamna Gabriela. Daca ciocanelul nu avem voie sa-l bagam, bagam si noi ce putem in ele!

Link spre comentariu

😂😂😂😂😂,nu ,nu ma intereseaza integritatea niciuneia,doar ca nu sa mai auzit de fisting la sweet🤷â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸. Da asa e....orice ,doar sa bagi😂😂😂😂 pai bafta atunci,si nu te simti ofensat am facut o remarca. Si era de bn,nu ca ciocanelul 🤥🤥🤥.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Salutare baieti!

A fost vreunul dintre voi la Silvia, daca da, ne poti impartasi macar o parere, aici sau in private?

Multam! ;-)

La Silvia am fost prin iarna.

Daxa-ti plac maturele fa-i o vizita.

Nu a fost o intalnire ratata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

😂😂😂😂😂,nu ,nu ma intereseaza integritatea niciuneia,doar ca nu sa mai auzit de fisting la sweet🤷â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸. Da asa e....orice ,doar sa bagi😂😂😂😂 pai bafta atunci,si nu te simti ofensat am facut o remarca. Si era de bn,nu ca ciocanelul 🤥🤥🤥.

Nu S-A auzit pentru ca nu cred ca esti vreo autoritate de control ca sa stii! Data viitoare calibreaza-ti vaginometrul mai bine, sefule! 🥲

  • Like 1
Link spre comentariu

😂😂😂😂😂nu reprezint nici o autoritate boss,doar ca sunt sau ma rog am fost client fidel al acestui salon de pe vremea celui din Nifon,doar ca nu prea mai ai ce sa faci pe acolo poate doar sa pierzi ceva bani. Am tot vizitat prospaturile dar lasa de dorit,ce a fost de calitate au plecat sau sunt pe cont propriu Esti foarte ofensat,dar poti sa vorbesti direct cu șeful, il găsesti mai sus " cafea mare" ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church

A fost cineva la fetele noi de la Sweet?

As fi recunoscator daca ar aparea recenzii...

Am evitat sa merg de ceva vreme la Sweet, ultimele experiente fiind neplacute.

Dar in special Monica arata chiar pe gustul meu si ar mai fi Andreea si Daria

Eu o sa mai astept pana sapt. viitoare...poate poate apare o recenzie, daca nu ma risc si voi veni cu recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church

Salutare

Nu am rezistat pana sapt viitoare si am mers la Sweet, mai exact in Pipera la Monica.

Nu am timp de o recenzie completa asa ca voi preciza cateva idei principale si voi reveni ulterior cu mai multe detalii.

 

Am sunat, am stabilit ca ne vedem intr-o ora si asa a fost...ajuns la locatie a trebuit sa astept 3 minute si m-a primit

 

Pozele sunt reale, are 1.75 cu tocuri, e foarte slaba, pentru iubitorii de slim fit e ce trebuie la corp si la chip arata bine

 

Nu te grabeste, ora e ora din momentul in care dai banii ...actiunea dureaza cam 50 min( se scade timpul dusurilor)

Eu am stat 2 ore dar dupa prima ora am prelungit si de aceea stiu cum se comporta daca as fi stat doar o ora

 

Fata e creola, personal cred ca e de etnie, daca e asa pot spune ca e cea mai frumoasa fata de etnie

Nu am probleme dastea dar am tinut sa specific ...vreau sa fie o recenzie cat mai sincera si obiectiva

Pt mine conteaza igiena si atitudinea

 

Monica are o igiena ireprosabila, epilata perfect, singurul minus ar fi ca e fumatoare, genul acela care se simte, eu nu am facut fk cu ea( s-a cam ferit si nici eu n-am insistat)

 

Am prelungit cu o ora deoarece m-am inhibat si abia am reusit o finalizare in prima ora, dar in a doua am reusit inca 2 finalizari fara graba

 

Nu mai am timp acum

Voi reveni cu detalii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church

Revin cu mai multe detalii

 

La telefon mi-a spus ca e vorba doar de masaj fara contact intim dar accepta si atingeri inclusiv cunilingus, iar fk doar daca e chimie

In timpul masajului s-a ferit la fk...pe de alta parte nici nu mai eram dornic cand am observat ca e fumatoare

 

Iar la cunilingus a refuzat spunand ca data viitoare, trebuie sa revin si atunci va accepta

In schimb am putut-o atinge peste tot, nu accepta degete la pasa, s-a ferit si nici eu nu am insistat

 

In cazul meu actiunea s-a desfasurat cam asa:

Inmanat banii, mers la dus fiecare pe rand

Am sarit peste masajul de relaxare, a inceput cu cel body to body, exista implicare doar ca nu stiu din ce motiv eram inhibat si pur si simplu nu reuseam sa ma excit, intr-un final am terminat foarte rapid, am mai stat de vorba si cand s-a terminat ora m-am gandit sa prelungesc in ultima clipa asa ca am mai stat inca o ora

Pur si simplu cand am vazut-o la finalul orei cum se plimba goala prin camera am inceput sa ma excit si asta m-a facut sa prelungesc

I-am dat banii pt a doua ora si cand a revenit in camera eram deja excitat asa ca a inceput un masaj erotic

Mi-a placut ca nu sta pur si simplu langa tine si iti face o laba trista, chiar se implica

Am mai stat putin de vorba si spre finalul orei incepusem sa ma excit din nou si a urmat inca o finalizare

Mers la dus si cam asta a fost

 

Locatie: o vila in Pipera cu tot ce trebuie, prosop curat gel de dus la baie,lenjeria patului impecabila

Singurul minus era cam frig in camera

 

Aspect: Corp 9( subiectiv, fiind iubitor de slim fit, unii ar spune poate ca e prea slaba , personal mi-a placut)

La 1.70 foarte bine propirtionata, sanii nr 3

Chip 8-9

Igiena 10

 

Tarif: 200 lei ora, in cazul meu 2 ore 400 lei

 

Gfe: 8( lipsa fk si fara cunilingus)

Masaj erotic: 8 e ceva subiectiv ca am cu cine sa fac comparatie

 

Fara graba, fara stat pe telefon, prezenta cu tine pe tot parcursul timpului

 

De revenit: DA, dar momentan vreau sa mai incerc vreo 2 de la Sweet

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...