Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, octav10 said:

Salutare

in trecut la vila unirii lucra o tipa Sonia(sofia)nu mai stiu exact.era genul matura,trecuta de 45 ani,dar nu si arata varsta.bruneta,isi facea mereu buzele rosii.se mai stie ceva de ea?

multumesc

Pe site figureaza ca inca e la Vila Brancoveanu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu aveam o problema ca domnul @cafea_mare e boier pe la salon, doar observasem si eu anumite chestiuni.

Pana la urma e normal sa vizezi opinia clientelei si foarte bine ca faci asta.

 

Intr-o alta ordine de idei, stiu ca e o sugestie usor deplasata dar chiar as da bunisori pentru o negresa daca ar veni la acest salon. :))

 

https://youtu.be/GtUVQei3nX4

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 21.04.2021 la 0:09, doreluluiflore a spus:

Pe site figureaza ca inca e la Vila Brancoveanu. 

Da,dar nu este aceeasi.

probabil nu mai au inspirație la numele pe care le folosesc.

tipa de care zic era mai creolă

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, aby_1984 a spus:

Ceva recenzii despre Sofia?? Mi se pare foarte misto si vreau sa stiu daca merita sa-i fac o vizita. Ms!

Si eu tot astept de luni bune ceva despre Sofia ....Inca astept...😋😚🤗

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
Acum 6 ore, alexander300 a spus:

Doamnele care au anunt cu masaj etc , se si fut pentru ceva extra

pe irina care are locatia pe jandarmeriei acum 

si pe Silvia 

pe aman2 de cate 2 ori

E bine asa, daca s-ar fute si Sofia m-as baga sa fac o programare ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, aby_1984 a spus:

E bine asa, daca s-ar fute si Sofia m-as baga sa fac o programare ;)

Nu cred ca ar accepta din prima...

Si la ce tarif , tariful de baza este 200 Lei. Cat sa mai ceara pentru sex, minim 150 Lei. Si uite asa creste pretul....☺😋🤗😚

 

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
1 oră în urmă, derwall a spus:

Nu cred ca ar accepta din prima...

Si la ce tarif , tariful de baza este 200 Lei. Cat sa mai ceara pentru sex, minim 150 Lei. Si uite asa creste pretul....☺😋🤗😚

 

Pai hai sa vina cineva care a reusti sa ne invete si pe noi cum sa procedam....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, aby_1984 a spus:

Pai hai sa vina cineva care a reusti sa ne invete si pe noi cum sa procedam....

Prima vizita si prima impresie conteaza. Fata in fata, o abordezi dupa ce ii castigi increderea si te porti bine cu ea. Eventual o intrebi daca face masaje picante in particular....eu asa le abordez. Daca zice Nu, atunci asta este. 

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
On 4/1/2021 at 9:00 PM, Not.Sure said:

Lorena este ok. Pozele o avantajeaza. Are 1,80 pe tocuri. Este prietenoasa, masajul este bun si este comoda cu atingerile in zona intima. Partea interesanta este ca e rusoaica.

Masajul a durat vreo 30-35 minute, plus dusuri.

Si, din pacate, Vila Brancoveanu avea o problema cu mirosul de canalizare ce vine din baie (pana in camera).

 

a zis Not.Sure despre Lorena

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Am fost la Simona ieri pe seara . Tipa este noua , roscovana si matura si lucreaza la Vila Brancoveanu.

Banuiesc ca e venita foarte recent.

Sa incepem reveul deci.

Tipa arata chiar bine, e bine proportionata pentru varsta pe care o are. Varsta in schimb, eu nu cred ca e 42 :)) as zice 50-51.

Tipa este politicoasa dar pare foarte retinuta...ceea ce din pacate nu e foarte ok. Face foarte sfios treaba, incearca sa fie ok dar cu o oarecare stangacie  :( .

Frecusuri mai cu greu...mai mult am stat la discutii.
Tipa as zice ca are potential dar cu mine nu a fost nu stiu ce...sper sa se acomodeze sau daca nu, sa isi gaseasca altceva de facut.

 

Note:

Simona la fizic- 8

simona la comportament- 9

Masaj erotic- 4.5-5 sa zicem ca nu picam pe nimeni :( chiar nu am de unde sa scot mai mult

masaj de relaxare- nu am avut

Chiar as fi vrut sa o recomand dar dupa prestatia cu mine chiar nu prea pot. Poate ca si va reveni si o sa aud de vesti mai bune.

Personal nu o sa mai revin.

Paste Fericit tuturor !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
12 hours ago, aby_1984 said:

Bai fratilor, ai futut-o vreunul pe Sofia de la Brancoveanu, ca vreau sa stiu daca-mi lierd banii cu ea sau merg la alta. Multam!

Incearca tu, cumetre. Eu am vazut o doar acum cateva zile cand am fost acolo numa si...arata ciudat :))

Link spre comentariu
Chiar acum, doreluluiflore a spus:

Incearca tu, cumetre. Eu am vazut o doar acum cateva zile cand am fost acolo numa si...arata ciudat :))

Boss,am incercat acum cateva luni,m-a refuzat....si ma gandesc daca sa-i devin client fidel si sa cheltiu ceva bani doar ca s-o fut...dar sincer n-as cheltui aiurea, dasta cer pareri aici.Thx

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Cel putin incepand de ieri, Sofia nu mai are poze pe site-ul lor. O fi in vacanta ? Acum, daca ar fi sa aleg, as testa-o pe Silvia....dar si sa strabat tot orasul...☺😋🙃

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, aby_1984 said:

Boss,am incercat acum cateva luni,m-a refuzat....si ma gandesc daca sa-i devin client fidel si sa cheltiu ceva bani doar ca s-o fut...dar sincer n-as cheltui aiurea, dasta cer pareri aici.Thx

Aaaaa, de sex zici ca a refuzat...ok colegu. Ma scuzi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, aby_1984 said:

Boss,am incercat acum cateva luni,m-a refuzat....si ma gandesc daca sa-i devin client fidel si sa cheltiu ceva bani doar ca s-o fut...dar sincer n-as cheltui aiurea, dasta cer pareri aici.Thx

Mda, a plecat inseamna. Nu in vacanta, ci de tot :))) daca sunt in vacanta le trece pe site dar ca “indisponibile”. 

Link spre comentariu

  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
On 5/5/2021 at 12:41 PM, consta235 said:

Vezi ca a aparut o tipa noua la Brancoveanu: Amalia 22 de ani. Daca ajung saptamana asta postez un review. 

Mersi mult 

Chiar pare ce trebuie. In poze e fix tipul meu de fete, sa vedem serviciile. Cat e de permisiva.....

Sapt asta nu ajung, poate ajung sapt viitoare. Vedem cine posteaza primul recenzie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...