Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
4 minutes ago, allisalie said:

La Unirii era cea mai buna pozitie ca si amplasare

Locatie ca si amplasare*😅

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
On 5/21/2021 at 4:31 PM, lavoar said:

Salutare stimabililor!

Azi ma programez la Lorena îi spun că fac în  jur de 45 min. ajung în zona o sun și....telefon închis....sun și la Adelina le fel....Ce sa întîmplat......?????....mă uit pe site și ce văd??? au fost date afară apărând o nouă  fată Lavinia careee ....când sun raspunde dar era deja ocupată.....BRÂNCOVEANU ADIO....

Vezi ca s-a intors Adelina. :)))

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
56 minutes ago, doreluluiflore said:

Nu era mare pierdere tho...;))

Asa este :)) Ii recomand sa-si trateze vocea aia groasa cu niste lapte de cuc

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
14 minutes ago, dani46 said:

Cosmina si Ioana au plecat !? Stiti ceva de ele ?

E a 3 a ora cand pleaca :)) Pleaca si vin impreuna..nu stiu care e ideea. 

Link spre comentariu
Acum 28 minute, doreluluiflore a spus:

Unde e anuntul si ce receptionera?:))))

au avut vreodata asa ceva🤣?

Are pe olx anuntul... Eu tin legatura cu o fata care a fost la el si ea venise pt postul de receptionera dar zice ca are anuntul pus la misto sa vina fete sau femei si el sa le imbarlige sa se bage pe masaj si le promite castiguri peste 7000 sau 8000 lei 😂

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
28 minutes ago, doreluluiflore said:

Unde e anuntul si ce receptionera?:))))

au avut vreodata asa ceva🤣?

Asa le recruteaza :)) Fetele aplica pentru un post de receptionera si de acolo li se propune sa faca masaj. Ceea ce nu mi se pare o abordare gresita. Asa descopera noi talente gen Adela sau Ana Maria :))

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
1 minute ago, Highheels said:

Are pe olx anuntul... Eu tin legatura cu o fata care a fost la el si ea venise pt postul de receptionera dar zice ca are anuntul pus la misto sa vina fete sau femei si el sa le imbarlige sa se bage pe masaj si le promite castiguri peste 7000 sau 8000 lei 😂

Cred ca majoritatea au venit asa. Imi zicea una din fete ca ajunge la castigurile astea ...nu stiu cat de adevarat o fi sau poate ajunge la banii astia dar nu doar din masaj

Link spre comentariu
Acum 11 minute, Primetime a spus:

Cred ca majoritatea au venit asa. Imi zicea una din fete ca ajunge la castigurile astea ...nu stiu cat de adevarat o fi sau poate ajunge la banii astia dar nu doar din masaj

Mi-a zis fata cu care tin legatura ca a vb cu toate fetele si niciuna nu ajunge la suma aceea... Mai ales la vila de la brancoveanu...

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
3 minutes ago, Highheels said:

Mi-a zis fata cu care tin legatura ca a vb cu toate fetele si niciuna nu ajunge la suma aceea... Mai ales la vila de la brancoveanu...

Inseamna ca s-a laudat...

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
1 minute ago, Highheels said:

 Nici ea nu ajungea la 2000 lei... Adica din spusele ei si nu cred ca ar avea motiv sa ma minte 😂😂😂

2000? Super putin, dar nu cred ca stateau pustoaicele din Pipera pentru atat. Clar fac mai mult... 

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
10 minutes ago, doreluluiflore said:

Nu cred ca ai cum nici macar 6000 sa faci intr-o luna daca nu primesti tips baban...ala poate sa fie si inexistent daca serviciile au fost muci

Corect! Tips baban primesc alea care merita. Asa ca sa bage la cap si sa lase figurile 😆 

Link spre comentariu
Acum 14 minute, Primetime a spus:

2000? Super putin, dar nu cred ca stateau pustoaicele din Pipera pentru atat. Clar fac mai mult... 

Fetele de la pipera si de la brancoveanu stau acolo pt ca se gaseste super greu de munca in ziua de azi si nu cred ca risca ele sa nu aive bani in buzunar... 

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0
4 minutes ago, Highheels said:

Fetele de la pipera si de la brancoveanu stau acolo pt ca se gaseste super greu de munca in ziua de azi si nu cred ca risca ele sa nu aive bani in buzunar... 

Cred ca stau si de placere. Sunt pustoaice si cu totii le facem complimente si propuneri pentru ca suntem incinsi 😅Desi si astea mai in varsta se bucura cand le ridici in slavi, dar in cazul lor se intampla mai rar...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Highheels a spus:

Are pe olx anuntul... Eu tin legatura cu o fata care a fost la el si ea venise pt postul de receptionera dar zice ca are anuntul pus la misto sa vina fete sau femei si el sa le imbarlige sa se bage pe masaj si le promite castiguri peste 7000 sau 8000 lei 😂

Salut colegule nou!

Daca ai astfel de informatii, sa ne dezvalui si noua nickname-ul cu care activeaza aici, "jupanul". 😉

Link spre comentariu
Acum 6 minute, cristi ccd a spus:

Salut colegule nou!

Daca ai astfel de informatii, sa ne dezvalui si noua nickname-ul cu care activeaza aici, "jupanul". 😉

Chiar nu stiu dar va zic anuntul de pe olx 😂 il cheama Mitrea Adrian si anuntul suna cam asa :

   Societate comerciala angajam urgent receptionera 

Salon masaj & spa & piscina, cu trei locatii, angajam urgent receptionera cu sau fara experienta in domeniu. Cerinte : aspect fizic placut si ingrijit, comunicativa, atitudine pozitiva, prezenta agreabila. Salarizare 3000 lei net plus bonusuri si tips-uri consistente, carte de munca, program 8 ore/zi ( de la 10.00-18.00 de luni pana vineri). Postul este disponibil pt locatiile din zona Pipera- Baneasa si zona Bdul Brancoveanu- Oraselul Copiilor, sector 4
 

Link spre comentariu
Vizitator Primetime
Reputație: 0

Legat de tips (pentru ca il vad mentionat si in anunt), cat lasati daca serviciile sunt ok? (FK, fetc) Sunt curios ce inseamna tips normal si tips baban :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...