Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

Vizitator Primetime
Reputație: 0
13 minutes ago, doreluluiflore said:

Sectorul 4 si judetul Ilfov? Nu cred ca e o coincidenta din pacate….sper ca nu e sfarsitul Sweet Pleasure aici….

Sper ca nu e SP. Oricum, mai pica din cand in cand cate un fraier ca sa para ca isi fac autoritatile treaba. Bine ar fi daca ar legaliza prostitutia...oricum se practica la greu peste tot in lume. In felul asta ar fi si fetele verificate de boli, ar avea o carte de munca, ne-am duce si noi intr-un loc civilizat, ar intra bani la stat din taxe. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
16 minutes ago, Primetime said:

Sper ca nu e SP. Oricum, mai pica din cand in cand cate un fraier ca sa para ca isi fac autoritatile treaba. Bine ar fi daca ar legaliza prostitutia...oricum se practica la greu peste tot in lume. In felul asta ar fi si fetele verificate de boli, ar avea o carte de munca, ne-am duce si noi intr-un loc civilizat, ar intra bani la stat din taxe. 

Chiar si n tarile unde nu e full legal gen Olanda ai saloane mari, cu “produsul” la vedere…fix acum 2 saptamani am vazut asta la Hamburg in Germania. Acelasi lucru si-n anumite state din SUA. Vezi Florida de ex.

 

 

Dar totusi, Sweet Pleasure e unul din cele mai de calitate saloane din oras. Nu vrea sa se inchida…efectiv nu stiu unde o sa mai merg :( 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

... :(((( ....

Cam nasol! Din pacate se pare ca pana aici a fost! SPER SA MA INSEL!

Nu stiu cum toate petardele de bordeluri (numite saloane de masaj) rezista si Amazonia si SweetPleasure sunt inchise pentru proxenetism.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ma frate asa dintr o data ? Ce pnm proxenetism, cine dracu facea pe bune sex la salonul asta ca in 5 ani de zile de cand am fost prima oara nu am facut sex O DATA la acest salon. Ultima oara cand am mers chiar m am simtit f bine si am zis ca o sa revin. Ma intreba pe mine cineva la un moment dat daca sunt insider al salonului ca prea vorbesc numai pe threadul asta si nu zic chestii de rau :)))))) iar motivul evident ca nu era asta ci ala ca nu stiu alt salon asemanator din Bucuresti unde vb direct cu maseuza la telefon pt a stabili detalii fapt pt care nici n am fost vreodata la alt salon de masaj din Bucuresti.

 

Poate imi recomanda si mie cineva alte saloane de masaj din Bucuresti @cafea_mare, @Primetimesau care mai cunoasteti :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Dar de aici până la proxenetism este cale lunga. Specifică și o perioada acolo. 

Nici eu nu știu unde o să mă mai duc.

Pipera ca locație și tipicul salonului mă avantajau.

 

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 13 ore, cafea_mare a spus:

... :(((( ....

Cam nasol! Din pacate se pare ca pana aici a fost! SPER SA MA INSEL!

Nu stiu cum toate petardele de bordeluri (numite saloane de masaj) rezista si Amazonia si SweetPleasure sunt inchise pentru proxenetism.

Salut eu stiu din surse sigure ca este vorba de patronul de la sweet ca eu v-am mai spus ca tin legatura cu o maseuza care si ea la randul ei a aflat de la cineva apropiat si la interviuri asa se intampla patronul atinge femeile si le propune anumite chestii bani mai multi lingouri de aur masini ca si maseuza la randul ei a fost atinsa de catre patron si mintita aiurea si de frica nu a zis nimic la nimeni... Mie mi-a placut la ei pt ca aduceau fete ok putine ok cu care ti ne am legatura si am ramas decat cu una sa mai vb... Dar patronul mereu s-a purtat urat cu ele le injura tipa la ele si asa mai departe mai avea un pic si le si batea... Eu unul sper sa primeasca ceea ce merita... Ca prea isi batea joc de femei /fete si le mintea... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare futaciosilor!

Inainte cu o zi de a fi inchis salonul din Brancoveanu am fost la singura si unica ramasa Lavinia... ce sa va spun ..uni o ridica in slvi o lauda dar eu....nu am de ce...pe linga aspectul total neingrijit pe care il avea nu mi-a placut si mi sa parut dubios acele cosuri mari (cosuri le numea ia din parte de jos pana pe fese sus)...vazand ca ezit si pun intrebari cu privire la aceasta problema Lavunia a venit direct cu propunerea ca la 150 ron in plus poate face o surpriza TOTALA cu finalizare unde doresc.Restul e cancan cu discutii ca nu raman iar pt. restituire celor 200 ron ...a trebuit sa o sune pe sefa....am respectat si respec acele maseoze care au respect fata de client fata de ele insasi dar nu sunt de acord cu parvenitele venite sa-si bata joc si de clienti cat si de ele. Lavinia nu spuneai chiar tu ca nu esti Lorena si ca nu tragi tepe la bani cum tia tras Lorena....pe care tu ai invatato meserie....rusine fetito....specimene ca tine au distrus si distrug munca unor fete care chiar se respecta.💩

Link spre comentariu

Buna ziua,sunt Lavinia,mi-am facut un cont pentru a avea un drept la replica pentru aceasta postare pe care a-ti publicat-o avand referire la mine. Vreau sa clarificam situatia...in ziua in care am plecat a fost ziua in care nu am avut pe absolut nimeni in aceea zi deoarece mi-am dat "demisia" devreme. Nu apucasem sa fac absolut nici o programare(asta fiind ziua in care am si ramas singura in vila) asa cum ati precizat in postare. Nimeni de pe acest forum nu m-a ridicat in "slavi",pur si simplu si-au exprimat experienta placuta pe care au avut-o  cu mine. Vad ca se tot vorbeste despre cosuri....ca orice om avem defecte,defecte pe care incercam din rasputeri sa le rezolvam dar ne trebuiesc timp. Sunt lucruri personale si intime,eu fiind ghinionista cu aceasta problema avand o sensibilitate a pielii  si din punct de vedere hormonal, este greu sa le rezolvi peste noapte. Dar se trezesc persoane ca dvs care au placerea de a evidentia aceste lucruri normale ca  pana la urma nu toti suntem atat de  norocosi,pentru a defaima persoana in cauza si pentru a ii distruge toata feminitatea si increderea in sine. Ca pana la urma  acele cosuri nu iti stateau in cale pentru a avea o experienta placuta. cu mine,dar aparent tu ai ramas blocat acolo. Cel mai gresit lucru este sa judeci despre corpul altei persoane,tu nefiind perfect. Sunt constienta ca o astfel de meserie trebuie sa arati "tipla",dar eu avand sansa de a lucra in astfel de domeniu am investit si eu ca orice alta maseoza in corpurile noastre(in cazul meu tratarea cosurilor si slabirea). Faza cu cei 150 de lei pe care" vi i-am propus",este o minciuna. O minciuna gogonata. Banuiesc ca aveti placerea de a defaima persoanele cu astfel de acuzatii,ca pana la urma este o meserie riscanta si se v-a trezi mereu cineva sa povesteasca astfel de experiente din motive de frustare sau etc. Ati precizat la un moment dat despre restituirea banilor,eu personal nu am avut niciun client in ultimile zile de munca care sa doreasca sa ii se restituiasca banii si mai ales sa sun sefii despre aceasta problema, in conditiile in care ati spus ca a fost ultima zi inaintea inchiderii vilei Brancoveanu fiind ziua in care eu am plecat devreme neavand nici macar o programare! Cred ca orice client care a intrat in vila,niciodata nu am vorbit urat cu ei,nu am avut o atitudine neplacuta cu ei chiar daca nu a fost reciproca. Ma consider o persoana calma,amuzanta si foarte prietenoasa ceea ce nu am lasat la nimeni amintiri neplacute cu mine si am lasat mereu loc de buna ziua(ma refer cat si la colegele mele). Eu pana in momentul de fata tin legatura cu orice fata care a fost in aceea vila si a lucrat cot la cot cu mine si niciodata nu le-am tratat diferit,am fost egale. Am respect fata de ele si ele de mine asa ca nu am de ce sa comunic clientilor despre problemele mele cu fetele. Pana aici sper ca m-am facut inteleasa si nu doresc sa fiu partasa la un viitor scandal pentru ca nu imi este in fire. Prefer sa imi vad de viata mea si acest lucru sfatuiesc pe toata lumea. Nu ma incalzeste cu absolut  nimic ce face celalalt! Va doresc la toata lumea o zi frumoasa,numai bine sa vi se intample si asta o sa fie ultima data cand auziti de mine!! Toate cele bune..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, MUIEDOREL said:

Salutare futaciosilor!

Inainte cu o zi de a fi inchis salonul din Brancoveanu am fost la singura si unica ramasa Lavinia... ce sa va spun ..uni o ridica in slvi o lauda dar eu....nu am de ce...pe linga aspectul total neingrijit pe care il avea nu mi-a placut si mi sa parut dubios acele cosuri mari (cosuri le numea ia din parte de jos pana pe fese sus)...vazand ca ezit si pun intrebari cu privire la aceasta problema Lavunia a venit direct cu propunerea ca la 150 ron in plus poate face o surpriza TOTALA cu finalizare unde doresc.Restul e cancan cu discutii ca nu raman iar pt. restituire celor 200 ron ...a trebuit sa o sune pe sefa....am respectat si respec acele maseoze care au respect fata de client fata de ele insasi dar nu sunt de acord cu parvenitele venite sa-si bata joc si de clienti cat si de ele. Lavinia nu spuneai chiar tu ca nu esti Lorena si ca nu tragi tepe la bani cum tia tras Lorena....pe care tu ai invatato meserie....rusine fetito....specimene ca tine au distrus si distrug munca unor fete care chiar se respecta.💩

Pe langa ca scrii de parca nu ai terminat nici 5 clase mai iti pui si numele asta. Te crezi interesant, cretinile?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
16 minutes ago, BeHappy21 said:

Buna ziua,sunt Lavinia,mi-am facut un cont pentru a avea un drept la replica pentru aceasta postare pe care a-ti publicat-o avand referire la mine. Vreau sa clarificam situatia...in ziua in care am plecat a fost ziua in care nu am avut pe absolut nimeni in aceea zi deoarece mi-am dat "demisia" devreme. Nu apucasem sa fac absolut nici o programare(asta fiind ziua in care am si ramas singura in vila) asa cum ati precizat in postare. Nimeni de pe acest forum nu m-a ridicat in "slavi",pur si simplu si-au exprimat experienta placuta pe care au avut-o  cu mine. Vad ca se tot vorbeste despre cosuri....ca orice om avem defecte,defecte pe care incercam din rasputeri sa le rezolvam dar ne trebuiesc timp. Sunt lucruri personale si intime,eu fiind ghinionista cu aceasta problema avand o sensibilitate a pielii  si din punct de vedere hormonal, este greu sa le rezolvi peste noapte. Dar se trezesc persoane ca dvs care au placerea de a evidentia aceste lucruri normale ca  pana la urma nu toti suntem atat de  norocosi,pentru a defaima persoana in cauza si pentru a ii distruge toata feminitatea si increderea in sine. Ca pana la urma  acele cosuri nu iti stateau in cale pentru a avea o experienta placuta. cu mine,dar aparent tu ai ramas blocat acolo. Cel mai gresit lucru este sa judeci despre corpul altei persoane,tu nefiind perfect. Sunt constienta ca o astfel de meserie trebuie sa arati "tipla",dar eu avand sansa de a lucra in astfel de domeniu am investit si eu ca orice alta maseoza in corpurile noastre(in cazul meu tratarea cosurilor si slabirea). Faza cu cei 150 de lei pe care" vi i-am propus",este o minciuna. O minciuna gogonata. Banuiesc ca aveti placerea de a defaima persoanele cu astfel de acuzatii,ca pana la urma este o meserie riscanta si se v-a trezi mereu cineva sa povesteasca astfel de experiente din motive de frustare sau etc. Ati precizat la un moment dat despre restituirea banilor,eu personal nu am avut niciun client in ultimile zile de munca care sa doreasca sa ii se restituiasca banii si mai ales sa sun sefii despre aceasta problema, in conditiile in care ati spus ca a fost ultima zi inaintea inchiderii vilei Brancoveanu fiind ziua in care eu am plecat devreme neavand nici macar o programare! Cred ca orice client care a intrat in vila,niciodata nu am vorbit urat cu ei,nu am avut o atitudine neplacuta cu ei chiar daca nu a fost reciproca. Ma consider o persoana calma,amuzanta si foarte prietenoasa ceea ce nu am lasat la nimeni amintiri neplacute cu mine si am lasat mereu loc de buna ziua(ma refer cat si la colegele mele). Eu pana in momentul de fata tin legatura cu orice fata care a fost in aceea vila si a lucrat cot la cot cu mine si niciodata nu le-am tratat diferit,am fost egale. Am respect fata de ele si ele de mine asa ca nu am de ce sa comunic clientilor despre problemele mele cu fetele. Pana aici sper ca m-am facut inteleasa si nu doresc sa fiu partasa la un viitor scandal pentru ca nu imi este in fire. Prefer sa imi vad de viata mea si acest lucru sfatuiesc pe toata lumea. Nu ma incalzeste cu absolut  nimic ce face celalalt! Va doresc la toata lumea o zi frumoasa,numai bine sa vi se intample si asta o sa fie ultima data cand auziti de mine!! Toate cele bune..

Dar nu vreau sa fie ultima oara cand auzim de tine, eu am avut o experienta chiar foarte ok acum 3 saptamani si zisesem ca o sa revin dar vad ca…sansele nu prea mai sunt pentru asa ceva😅. Nu mai pune la sufletul tot ce spun analfabetii rupti in gura de foame ca tipul de mai sus daca tu stii ca ti ai facut jobul cum trebuie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 31.08.2021 la 15:21, doreluluiflore a spus:

Salutare. Story time foarte nebun de astazi de la salonul din Brancoveanu. Sun in jur de ora 11 la nou-venita Irina si ma programez sa merg la 11:50 la ea. Merg eu spre salon frumos si sun in jur de 11:35 din nou sa confirm ca sunt in apropiere la care tipa imi spune ca i-a facut programare o colega si ca e altcineva pe drum si ca sa astept o ora..zic ok, deja nu incepem prea bine :)))

Astept o ora si sun si nu raspunde nimeni. Sun a doua oara imi raspunde colega ei Lavinia care mi zice ca a venit ALTCINEVA si ca sa mai astept alta ora dar daca doresc sa merg la ea sunt binevenit. Eu voiam in trecut sa merg la ea dar am vazut un reveu prost facut de cineva de pe aici si am ezitat acu vreo 2 luni.

Acu dupa ce am asteptat 1 ora deja..nu am mai avut randare si zic sa intru cu Lavinia.

Ne vedem platit banii si da-i sa fac dus…sau nu ? Pentru ca in baie era deja un client care facea dusul dinainte de plecare terminand ora de masaj cu ghiciti cine…? Irina !

Deja ma enervasem rau de cat am asteptat dar intr un final intru la dus si vine si Lavinia care din fericire…mi a salvat ziua !

Tipa pare la 21-22 de ani asa cum scrie si pe site, nu cred ca au prea schimbat ceva, este fff usor plinuta dar mie mi a placut aspectul asta. Este fix tipa malaca si frumoasa pe care ai de ce sa o apuci.
Masajul erotic a fost superb ! Ne am sarutat nebuneste ca 2 adolescenti FK ( fara limbi adanci dar tot f tare), degetele peste tot iar tipa chiar si a facut foarte bine rolul.

Dupa care am facur si un scurt masaj de relaxare care dupa adrenalina cumulata mai devreme chiar m a linistit. De asemenea tipa este un bun partener de discutie. Dupa dusul de plecare si aia a fost.

Note: o sa dau note de la 1-10

Lavinia, aspect: 9

Masaj erotic: 9.3

Masaj de relaxare: 7.5

Managementul clientilor ( asta nu e vina laviniei in vreun fel) primeste insa nota 3.

Experienta de azi putea fi un dezastru dar Lavinia si a facut treaba intr un mare fel sa mi schimbe parerea !

Garantat o sa revin !

Ce-ti mai place shaorma.....lingi lingi....citeste username-ui...😅😅😅rizi ca te ineci amice....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...