Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Finalmente, daca  as  strabate  tot  orasul sa  ajung tocmai in Baneasa, merita sa  ma  rasfat in bratele  Silviei ?

Sau ma opresc  mai aproape...pe  la  Vis tantric? 😋☺️

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 5 ore, derwall a spus:

Finalmente, daca  as  strabate  tot  orasul sa  ajung tocmai in Baneasa, merita sa  ma  rasfat in bratele  Silviei ?

Sau ma opresc  mai aproape...pe  la  Vis tantric? 😋☺️

Nu e rea Slivia si e foarte permisibila dar e undeva la 50 de ani, eu am fost si la ea si Vis, eu ti-as recomanda Vis trainic

Link spre comentariu
La 22.12.2021 la 15:07, derwall a spus:

Finalmente, daca  as  strabate  tot  orasul sa  ajung tocmai in Baneasa, merita sa  ma  rasfat in bratele  Silviei ?

Sau ma opresc  mai aproape...pe  la  Vis tantric? 😋☺️

Merita Silvia, pe la vis nu am mai fost de pe vremea când era la Snagov asa ca nu știu ce o mai fi de ia. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
La 22.12.2021 la 20:20, hotzu2014 a spus:

Nu e rea Slivia si e foarte permisibila dar e undeva la 50 de ani, eu am fost si la ea si Vis, eu ti-as recomanda Vis trainic

 

1 oră în urmă, vially a spus:

Merita Silvia, pe la vis nu am mai fost de pe vremea când era la Snagov asa ca nu știu ce o mai fi de ia. 

 

V-a oferit Silvia FK ?

Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church
On 12/22/2021 at 2:29 PM, hotzu2014 said:

Se ofera si finalizare 

Am vb cu Rebeca la tel si mi-a inchis 

A spus ca nu ofera finalizare 

Plus ca era foarte irascibila 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 32 minute, doreluluiflore a spus:

E o gagica noua la salonul pipera dar care cica activeaza doar intre 8-12 dimineata…ce cacat de program mai e si asta ca nu cred ca vine nimeni la orele alea🤣🤣 dupa ora 10 in cel mai bun caz

Nu cred ca a vrut sa zica 12 ziua, probabil 12 noaptea cu toate ca e singra fata de pe site ul lor care are afisat programul 

Am sunat eu aseara pe Bianca ib jur de ora 17 mi-a raspuns si cand am intrebat-o daca accepta atingeri si sarutari mi-a inchis telefonul, acum nu pot sa fiu sigur daca mi-a inchis ea sau sa inchis de la semnal dar nici nu am mai sunat inapoi ca nu ma atras dun discutia acuta cu ea. Sper sa ajunga cu coleg si sa ne supuna si noua ce e de ea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
48 minutes ago, hotzu2014 said:

Nu cred ca a vrut sa zica 12 ziua, probabil 12 noaptea cu toate ca e singra fata de pe site ul lor care are afisat programul 

Am sunat eu aseara pe Bianca ib jur de ora 17 mi-a raspuns si cand am intrebat-o daca accepta atingeri si sarutari mi-a inchis telefonul, acum nu pot sa fiu sigur daca mi-a inchis ea sau sa inchis de la semnal dar nici nu am mai sunat inapoi ca nu ma atras dun discutia acuta cu ea. Sper sa ajunga cu coleg si sa ne supuna si noua ce e de ea

Pai si eu am sunat alaltaieri pe la 15-16 si a trebuit sa intreb ca sa mi zica ca nu era ea si ca fata noua are doar program intre 8-12 dimineata. Nu cred ca avea motive sa ma pacaleasca. O face program part time dar nici nu stiam ca ti se permite intr un astfel de mediu sa lucrezi part time.

Link spre comentariu

Eu nu prea cred, pt ca fetele nu sunt serioase am sunat si eu la Claudia si am programat la 10 si cand am sunat din nou avea tel inchis... O sa încerc si zilele astea... Sau o sa incerc la Ariana... Daca a fost cineva sa imi lase si mie o recenzie despre ea. Mulțumesc 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde e nevoie
  • Oras:Oriunde e nevoie
La 09.01.2022 la 15:25, hotzu2014 a spus:

Nu cred ca a vrut sa zica 12 ziua, probabil 12 noaptea cu toate ca e singra fata de pe site ul lor care are afisat programul 

Am sunat eu aseara pe Bianca ib jur de ora 17 mi-a raspuns si cand am intrebat-o daca accepta atingeri si sarutari mi-a inchis telefonul, acum nu pot sa fiu sigur daca mi-a inchis ea sau sa inchis de la semnal dar nici nu am mai sunat inapoi ca nu ma atras dun discutia acuta cu ea. Sper sa ajunga cu coleg si sa ne supuna si noua ce e de ea

Care Bianca? Ca nu apare nici una cu numele asta pe site! 

Am fost eu la Ariana, este o tipa înaltă, cred ca are 1 80 cu tocuri. 

M-a primit îmbrăcată în niște pantaloni scurți care ii scoteau și mai mult in evidenta cracii.

Masajul a fost plăcut, corect, se vede ca are experienta, însă poate nu am făcut noi doi click.

Atitudine: 9

Masaj erotic 8, relaxare 9

Locația o știți

Per total o experienta ok, as mai reveni, dar peste vreo luna, sa se mai acomodeze un pic.

P.S: Mi-a plăcut comentariul fratelui vially. Se pare ca sweet renaște din propria cenușă. Ceea ce pe mine ma bucura.

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Am reusit sa ajung la Ariana.Atitudine buna, vorbareata insa la masaj as scade cate o nota din cele date de un coleg de salon mai sus.Ca si permisivitate pe mine ma lasat sa o ating doar pe sani,de fiecare data cand incercam sa duc mana mai jos se retragea😀.Ca si lucru manual a fost foarte grabita avea o cadenta-n brand de ziceai ca are un iepuroi in fata😀.Personal astept alte noutati ca la gagica care presteza la matineu nu ma duc.

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Am vorbit cu ea la telefon.

Și ea spune că fără cuni....

Ori acum sunt numai pudice, ori așa trebuie sa fie prezentarea, ori nu știu....

Arata bine in poze.

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...