Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare stimabililor!

Miruna s-ar putea să fie acea Miruna care a activat în Brâncoveanu. Recenziile nu prea i-au fost favorabile în ultima parte a activități. Voi vedea și vă țin la curent zilele următoare. Toate cele bune!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
Acum 12 minute, vially a spus:

Am fost  la Miruna, e aceiași care a fost prin Brâncoveanu 

Să trăiești!

Chiar mă gândeam că, dacă într-o săptămână nu a apărut nimic rău despre a ea, este buna.

Cum a fost?

Tot așa bășinoasă?

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Mihai101010 a spus:

Cum a fost? Ce oferă? 

🤚Am spus, mie mi  sa părut ok. Acuma drept sa spun pe mine ma recunoscut din partea cealaltă (sunt anumite fete de la sweet care chiar au memorie😀). În cea ce privește oferta nu ar trebui sa te gândești decat la masaj, (nimic care sa retina atenția) și la o atitudine în general pro. Asta mai depinde și de atitudinea ta și de o eventuala chimie,, Ca recomandare dacă după prima vizita ca simți ca a avut deschidere și nu a fost gretoasa fai mai multe vizite😀

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 13.02.2022 la 20:26, hotzu2014 a spus:

Sunt azi Miruna si am facut o programare pentru ora 14, la care ea mi-a cerut sa ii confirm cu 30 min inainte. La 13:30 o sun si nu raspunde, incerc iar la 13:45 la care imi refuza apelul.

Ai făcut tu ceva în trecut  de nu a mai răspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, madmax123 a spus:

Sonya lucrează acum pe cont propriu . Locația pe bd. Regina Elisabeta , masaj de relaxare , erotic , accepta sărutări , mângâieri, accepta cunnilingus și annilingus , 200 lei ora 

Ai vizitat-o pe Sonya? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 7 ore, madmax123 a spus:

Inca nu . Doar informații oferite la telefon

Am vizitat-o eu azi dar am foat dezamăgit. Nu are 40 ani are aproape 50. Aspect pentru varsta ei nu e rea dar nu e ce vreau eu, sanii lasati cam multe kg carnea moale. Ca si locatie e ok, e un salon de asa ceva cu mai multe camere amenjate pt masaj cu cabina de dus in camera. Masaj de relaxare in sila si nimic deosebit iar la cel erotic la fel ,iti propune si altceva dar la niste preturi de exagerate + 300lei. Eu nu ma mai duc , nici nu recomand  

Locatie 9

Sonya 6

Masaj relaxare 4

Erotic 4

200lei si te ia cu vrajeala ieftina sa ii mai dai ceva.

Link spre comentariu

9 hours ago, hotzu2014 said:

Am vizitat-o eu azi dar am foat dezamăgit. Nu are 40 ani are aproape 50. Aspect pentru varsta ei nu e rea dar nu e ce vreau eu, sanii lasati cam multe kg carnea moale. Ca si locatie e ok, e un salon de asa ceva cu mai multe camere amenjate pt masaj cu cabina de dus in camera. Masaj de relaxare in sila si nimic deosebit iar la cel erotic la fel ,iti propune si altceva dar la niste preturi de exagerate + 300lei. Eu nu ma mai duc , nici nu recomand  

Locatie 9

Sonya 6

Masaj relaxare 4

Erotic 4

200lei si te ia cu vrajeala ieftina sa ii mai dai ceva.

Multumesc pentru recenzie. Ne poti da mai multe detalii despre salon? Nume sau locatie mai exacta? Macar sa stim sa nu ajungem pe acolo. Am avut o experienta similara la VIP Zone Kogalniceanu 20...nu recomand. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...