Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, consta235 a spus:

Multumesc pentru recenzie. Ne poti da mai multe detalii despre salon? Nume sau locatie mai exacta? Macar sa stim sa nu ajungem pe acolo. Am avut o experienta similara la VIP Zone Kogalniceanu 20...nu recomand. 

Salonul e pe Regina Elisabeta 30 pe un gang . Locatia este ok , nu stiu sa iti zic ce salon e acolo, nu am mai fost niciodata 

Link spre comentariu
Acum 18 ore, cafea_mare a spus:

La Claudia ați fost? Cum este? La telefon spune că fără cuni. A acceptat?

Am fost, nici nu poate fi vorba, îți piere tot chefu de asa ceva. Per total de evitat. Printre cele mai slabe experiente de la sweet. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
La 17.12.2021 la 10:05, consta235 a spus:

A dispărut din păcate!!! :(((

Trebuie să mă reorganizez.

S-a mai dus o pagina din istoria masajului.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 2 ore, cafea_mare a spus:

A dispărut din păcate!!! :(((

Trebuie să mă reorganizez.

S-a mai dus o pagina din istoria masajului.

 

 

 

Clientela pentru masaj era oricum stricată, de asemenea și eu cu Anca am renunțat să mai  oferim asemenea servicii pe 2 lei...e mai bine ca nimeni să nu cunoască acest potențial cât timp nu mai are cine să aprecieze corect oferta.

Va mai dura pana vom reface un cerc de oameni buni care să primească asa ceva...dar ar ajuta dacă fostul patron nu ar mai lua golancele alea în salon la el sau ar dispărea de tot din sector 1, salonul.

Sunt bârfe cum că erotismul era doar un motiv pentru a obține 500 de lei pentru sex neprotejat, au spus niște clienți de la ei din salon, pe care i-am primit din curiozitate.Sunt niște oameni simpli cărora le luceau ochii de mândrie că au putut avea asa ceva, sex neprotejat și pasional cu fetele din ultimii ani de la sweet.De câte ori pleacă o fată de acolo vin valuri de clientela spre mine și Anca, dar noua nu ne convine calitatea aia..

PS.

Eu parca i-am văzut pozele în alt oraș sau i le-au furat deja?!

PPS.

Nu știu dacă e ok să răspund acestui comentariului, lumea e convinsa ca e al salonului...contul tău.

  • Like 1
Link spre comentariu
On 4/3/2022 at 8:38 PM, cafea_mare said:

A dispărut din păcate!!! :(((

Trebuie să mă reorganizez.

S-a mai dus o pagina din istoria masajului.

 

 

Am cautat-o si eu zilele trecute si am vazut ca a disparut :( . Vad ca pe siteul SP a disparut Rebeca si a aparut Naomi si nu m-ar mira sa fie aceeasi persoana. Rebeca a dat "teapa" cu serviciile la atata lume ca nu mai trecea nici naiba pe la ea. (ce presta numai masaj erotic nu era. ajungeai sa te rogi sa-ti faca o laba)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
La 05.04.2022 la 6:09, consta235 a spus:

Am cautat-o si eu zilele trecute si am vazut ca a disparut :( . Vad ca pe siteul SP a disparut Rebeca si a aparut Naomi si nu m-ar mira sa fie aceeasi persoana. Rebeca a dat "teapa" cu serviciile la atata lume ca nu mai trecea nici naiba pe la ea. (ce presta numai masaj erotic nu era. ajungeai sa te rogi sa-ti faca o laba)

Seamănă f mult. Așa m-am gândit și eu când am văzut pozele. Dar s-au apucat acum sa umble cu cioara vopsita?!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Tot așa fitoase cele doua vedete (Clara și Naomi)?

A ajuns careva la ele?

Trebuie sa le mulțumim că ne-au lăsat să le vedem pozele pe site sau chiar sunt dedicate clientului?!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
Acum 11 ore, hotzu2014 a spus:

Salutare.  A vizitat-o cineva pe Clara?

La telefon era oripilată când am intrebat-o de cunilingus.

Poate doar telefonic...și în realitate sa fie mai bine.

Link spre comentariu

Salut vin cu o recenzie la doamna Silvia. 

Mi-am făcut programare săptămâna trecută la dânsa, am ajuns în locație, restul fetelor s-au ascuns imediat ce am m-a primit înauntru.

Ajunsi în cameră ma poftește sa fac un duș, ea între timp a luat banii și a coborât, am terminat dușul o așteptasem 20 min în cameră singur, între timp apare și ea. 

Mă pune sa stau pe burtă sa imi facă masaj, doar ma mângâia și atât pe spate și pe maini, numai masaj nu s-a putut numii. 

După ma întorc și când încerc sa o ating și eu și sa o sărut pe corp se da într-o parte și zice ca ea nu permite sa fie atinsa, am întrebat-o dacă accepta cunilingus și a zis ca nu, ma mângâia pe corp și luase puțin ulei și începuse sa imi faca o amărâtă de laba,mi-am dat drumul și ma trimisese la dus, pana am terminat eu dușul ea era îmbrăcată și asa s-a desfășurat "ora mea de relaxare".

Daca știam numai imi faceam programare la ea, dar am zis ca ea fiind mai veterana în domeniu am zis ca poate o sa am 1 ora de relaxare bună. 

Deci note

Igiena : 9

Masaj : 5

Erotic :4

Prezenta : 6

In concluzie eu nu am sa mai revin la ea. O sa încerc și la restul. Sper sa am o experienta mai buna. Silvia de evitat pt mine. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Am fost și eu de doua ori la Silvia la diferența de un an. Prima vizita relativ la începutul carierei ei.

Prima vizita a fost f promițătoare.

A doua vizita a fost mediocră. Tot așa m-a lăsat să o aștept f mult și apoi se cam eschiva ....

Poate din cauza problemelor acum sunt mai reticente.

Poate li s-a luat.

Anul asta nu am mai ajuns la ele...

 

Link spre comentariu
Acum 31 minute, cafea_mare a spus:

Am fost și eu de doua ori la Silvia la diferența de un an. Prima vizita relativ la începutul carierei ei.

Prima vizita a fost f promițătoare.

A doua vizita a fost mediocră. Tot așa m-a lăsat să o aștept f mult și apoi se cam eschiva ....

Poate din cauza problemelor acum sunt mai reticente.

Poate li s-a luat.

Anul asta nu am mai ajuns la ele...

 

Săptămâna viitoare am sa revin cu o recenzie la domnișoara Clara.

Odată pe săptămână, vreau sa le iau pe toate la rând să văd cu care as putea sa rămân și sa ne înțelegem și sa ma simt bine în compania ei. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 ore, Highheels a spus:

Salut vin cu o recenzie la doamna Silvia. 

Mi-am făcut programare săptămâna trecută la dânsa, am ajuns în locație, restul fetelor s-au ascuns imediat ce am m-a primit înauntru.

Ajunsi în cameră ma poftește sa fac un duș, ea între timp a luat banii și a coborât, am terminat dușul o așteptasem 20 min în cameră singur, între timp apare și ea. 

Mă pune sa stau pe burtă sa imi facă masaj, doar ma mângâia și atât pe spate și pe maini, numai masaj nu s-a putut numii. 

După ma întorc și când încerc sa o ating și eu și sa o sărut pe corp se da într-o parte și zice ca ea nu permite sa fie atinsa, am întrebat-o dacă accepta cunilingus și a zis ca nu, ma mângâia pe corp și luase puțin ulei și începuse sa imi faca o amărâtă de laba,mi-am dat drumul și ma trimisese la dus, pana am terminat eu dușul ea era îmbrăcată și asa s-a desfășurat "ora mea de relaxare".

Daca știam numai imi faceam programare la ea, dar am zis ca ea fiind mai veterana în domeniu am zis ca poate o sa am 1 ora de relaxare bună. 

Deci note

Igiena : 9

Masaj : 5

Erotic :4

Prezenta : 6

In concluzie eu nu am sa mai revin la ea. O sa încerc și la restul. Sper sa am o experienta mai buna. Silvia de evitat pt mine. 

 

 

Nu stiu ce sa zic, sau mai bine zis nu prea cred ce zici. Am fost de doua ori la Silvia so pot spune chiar ca ce spui tu nu are nici-o treaba cu relitate, intradevar are o varsta si nu mai e wow dar la serviii si permisibila chiar e ok.

Nu vreau sa te contrazc, pote asa e cum zici tu. Eu de regula nu ma duc la femei mai invarsta va mine,  dar la Silvia chiar mi-a placut si am fost si adoua oara.

Te astept cu o recenzie de la Clara, am sunat-o si eu de doua ori dar nu m-am patriot cu programul ei

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Dupa cateva luni in care nu le-am mai calcat pragul am ajuns si eu la Naomi.

Este bulanoasa si nu foarte inalta.

Mi-a facut un masaj dragut, apoi am mangaiat-o si sarutat pielea.

Evita sa-i ating fata sau parul.

Sedinta nu a fost o teapa, a primit nota de trecere, dar nu pot sa spun ca a fost de 10, este in limitele normale ale salonului.

 

Pentru urmatoarea vizita as alege-o pe Clara. Daca aveti referinte despre ea va rog sa dati un semn de viata! Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 09.05.2022 la 12:54, cafea_mare a spus:

Clara

Ai reușit sa ajungi la Clara? Am observat ca nu mai are anunturi pe public24 de cateva zile. Cel putin azi nu are nici-o fata de la sweetpleasure anuturi pe public24 si nici site ul lor nu merge

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
Acum 17 ore, hotzu2014 a spus:

Ai reușit sa ajungi la Clara? Am observat ca nu mai are anunturi pe public24 de cateva zile. Cel putin azi nu are nici-o fata de la sweetpleasure anuturi pe public24 si nici site ul lor nu merge

Nu am ajuns.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, cafea_mare a spus:

Mda! Nasol! Azi duminică toate telefoanele închise. Asta nu se întâmpla niciodată ...

 

A intrat politia peste ei iar, e inchis de cateva zile 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...