Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

 

Nu stiu nici ce făcea la salon, nici acum nu stiu... dar bănuiesc ca nu are de ce sa refuze un om ok. Eu cred ca daca suni, vei avea mai multe lămuriri. Ca noi nu vorbim acum pe topicul ei.

alexandra ai nr de tel lu anca care a fost cu tine la sweatpleasure

Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna seara!

 

As vrea sa vizitez si eu zilele astea locația de la Snagov.Are cineva vreo recomandare legata de una din fete?

Ema. Dar sa nu-i spui cumva de sex. E-n stare sa te dea afara.

Link spre comentariu

Alina nu mai e. Pentru moment .... in pauza. Intr-adevar, o femeie speciala. La fel Ema de la Snagov. 

Se pare ca totusi a plecat definitiv. Posibil sa-si deschida un salon de coafura, asa zicea intr-o vreme.

Odata cu ea a plecat ultima maseuza de calitate de la Unirii. Cel putzin la Unirii, salonul e varza.

Link spre comentariu

  Putzin mai sus am zis ca salonul de la Unirii e varza. M-am inselat, nu e varza. E praf, e terci, e la pamant.

  O aparitie mai noua, Bianca. Ia sa ne programam sa vedem dspre ce-i vorba cu noua fatuca. Asa ca sunat, vbit cu Bianca, programat peste o ora. Zice sa sun cu juma de ora inainte sa confirm programarea. Ii spun ca vin sigur si ca, de obicei, sunam cand eram la rond la Cosbuc. Ma intreaba daca am mai fost, raspund afirmativ, e-n regula sa sun de la rond. Pana aici e bine.

   Ajung la rond cam cu 5 min inainte si o sun pe Bianca. Urmeaza cam asa:

           "- Bianca, sunt la rond. Incepe sa se balbaie

            - A....., da.....nu stiu...

            - Am sunat acum o ora si am facut programare la tine.

            - A......da...dar nu mai e valabila.

            - Poftim ? Cum adica nu mai e valabila ?

            - A venit altcineva.

            - Daca aveam programare, cum ai luat pe altcineva la aceeasi ora ? Nu raspunde.

            - Pai ce-ai facut, ai anulat tu singura programarea sau cum ?

            - Am luat pe altcineva. Da' mai am doua colege libere.....

   I-am inchis telefonul si am trimis-o acolo de unde a iesit.

   Vin la salonul asta de aproape 3 ani. De pe vremea Alexandrei (Vis tantric). Si la Snagov, si la Unirii, si la locatia din Tineretului (de fapt Lanariei) si la locatia unde s-au mutat, in Brancoveanu. Asa ceva nu mi s-a-ntamplat niciodata. Sa faci programare si sa te trezesti apoi ca de fapt ti-a anulat-o. 

  Asta nu e singura experienta cu salonul de la Unirii. Nuuuuu. Recent am mai fost la Angela. Nu, nu mi-a anulat si ea programarea. A fost altfel. Domne, ce are prioritate, masajul programat si platit sau comanda cu paste penne (ce dreak o mai si asta nu stiu, nu-mi plac pastele) ? Zic maine. Ati intuit totusi.

   

  Aloooo, sefu' de la Sweetpleasure, alooooooo, sefa de la Sweetpleasure (adica sotia sefului), ce faceti domne ? Stati acolo la Unirii, nu vedeti, nu stiti ce fac asa zisele maseuze ? De unde le-ati luat domne ? Din import ? E curata bataie de joc, pricepeti ? Sau va doare la bascheti ? E, chiar sper sa va doara, sa nu mai vina nici dracu' la salonul vostru !!  

 

 Vedeti si maine recenzia cu Angela, daca ati mai pomenit asa ceva.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atat zic: daca nu aduceti pe cineva la fe de bun sa o inlocuiasca pe Alina, in 2 luni inchideri Brancoveanu dupa care peste inca 2 ramaneti doar cu Snagovul la ce marw faliment o sa dati. Candva, acum 2-3 ani, chiar pot sa zic ca dpmdv erati in top 3 saloane din bucuresti. Acum, aduceti toate rebuturile si cu atitudini si se alege praful. Ca sa nu mai zic ca a plecat si Alina care sincer cred ca va tinea de una singura toata cosmelia din Unirii

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa cum ziceam, programare la Angela. O intreb daca se poate la 19.30, zice ca prefera la 20.00. Bine.

Ajung, deschide, intru si dau de duduie. La chip - neatragatoare, cam de nota 7. Zice: "Poti sa intri cu mine sau mai am o colega, Clara".

Clara statea pe scaun, parea mica si bondoaca, grasunoaca. Doar ele doua erau. Zic: Pai daca m-am programat la tine, raman la tine".

Angela insista: "Nu e obligatoriu, poti merge si cu Clara". Repet ca raman la ea, dupa care zice:" Bine, daca chiar vrei". Ma tot intrebam de ce incerca sa se eschiveze, nu-ntelegeam care-i treaba. Urcam scarile. Ii zic: " Angela, e vreo problema ? Nu te simti bine, n-ai chef, aveai altceva de facut ?" Zice ca nu, e OK.

In camera, achit pentru o ora, pleaca sa duca banii, intru la baie. Bezna. Ma rog, aproape bezna. Era in functiune doar un bec amarat desupra oglinzii. In fine. Ma uit in sus - pe tavan o mare pata de la inundatie. Atunci imi aduc aminte ca aceeasi pata o vazusem cam cu un an in urma. Nu-mi venea sa cred ca trecuse un an si nu se facuse nimic. Am zis ca incurc eu camerele. Nu, n-am incurcat. Angela avea sa-mi confirme apoi ca pata e de cand a venit ea la salon, adica de vreo 8 luni.

Ies de la baie, Angela mea nu mai venea. Ma uit la ceas, 8.20. Chiar atunci apare. Mestecand. Zice: " Scuze, am intarziat ca am luat o gura-doua de paste penne". "Pai n-ai mancat pana acum ?", o intreb. Raspunde:"Nu, a venit comanda tarziu, putzin inainte de ora 8".

Atunci imi dau seama. Fata vroia sa manance, de-aia incercase sa ma paseze Clarei. Nu-i ardea de niciun masaj. Si s-a vazut.

 Masaj de relaxare - 4. Nici vorba de masaj, un fel de ciupeala asa 10 minute.

 Masaj erotic - 4. Nimic. Bai da' chiar nimic.

 Handjob - 9. Aici stie. Sa dea dracu' daca nu stie. M-am intors cu fatza-n sus, a luat-o la laba si a naibii a reusit sa ma faca in 10 minute. 

GFE - 4. Se vedea ca sta ca pe ghimpi. Nu stia cum sa ma faca sa plec mai repede sa poa sa manance pastele.

Evident ca nu mai aveam niciun chef sa mai stau, stiam ca mai am timp. Asa ca imbaiat, imbracat si plecat. Oho, Angela se imbracase deja de cand ma indreptam spre baie. In masina ma uit la ceas - 20.50. Adevarat masaj de jumatate de ora.

In timpul asta, Angelica draga de ea, in mod cert infuleca la paste.

Paste penne.

 

Asta fu probabil ultima vizita la Unirii. Chiar s-a dus dracu' salonul asta. Nu ridic in slavi pe nimeni dar cand erau la salon Anca si Alexandra (Vis tantric) asa ceva n-ar fi fost posibil sa se-ntample. Era ordine, fetele mult mai dragute, programarile se respectau, dupa parerea mea era unul dintre saloanele de top. Conditiile sunt foarte bune, chiar de lux. Cred ca este printre putinele saloane, daca nu chiar singurul, in care fiecare camera are propria baie. PLus camerele mari, spatioase, cu televizoare plasma/led, prosoape curate, etc.

 S-a dus totul pe apa sambetei. Cel putzin la Unirii.

 

Sal'tare !

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Dupa cum ziceam, programare la Angela. O intreb daca se poate la 19.30, zice ca prefera la 20.00. Bine.

Ajung, deschide, intru si dau de duduie. La chip - neatragatoare, cam de nota 7. Zice: "Poti sa intri cu mine sau mai am o colega, Clara".

Clara statea pe scaun, parea mica si bondoaca, grasunoaca. Doar ele doua erau. Zic: Pai daca m-am programat la tine, raman la tine".

Angela insista: "Nu e obligatoriu, poti merge si cu Clara". Repet ca raman la ea, dupa care zice:" Bine, daca chiar vrei". Ma tot intrebam de ce incerca sa se eschiveze, nu-ntelegeam care-i treaba. Urcam scarile. Ii zic: " Angela, e vreo problema ? Nu te simti bine, n-ai chef, aveai altceva de facut ?" Zice ca nu, e OK.

In camera, achit pentru o ora, pleaca sa duca banii, intru la baie. Bezna. Ma rog, aproape bezna. Era in functiune doar un bec amarat desupra oglinzii. In fine. Ma uit in sus - pe tavan o mare pata de la inundatie. Atunci imi aduc aminte ca aceeasi pata o vazusem cam cu un an in urma. Nu-mi venea sa cred ca trecuse un an si nu se facuse nimic. Am zis ca incurc eu camerele. Nu, n-am incurcat. Angela avea sa-mi confirme apoi ca pata e de cand a venit ea la salon, adica de vreo 8 luni.

Ies de la baie, Angela mea nu mai venea. Ma uit la ceas, 8.20. Chiar atunci apare. Mestecand. Zice: " Scuze, am intarziat ca am luat o gura-doua de paste penne". "Pai n-ai mancat pana acum ?", o intreb. Raspunde:"Nu, a venit comanda tarziu, putzin inainte de ora 8".

Atunci imi dau seama. Fata vroia sa manance, de-aia incercase sa ma paseze Clarei. Nu-i ardea de niciun masaj. Si s-a vazut.

 Masaj de relaxare - 4. Nici vorba de masaj, un fel de ciupeala asa 10 minute.

 Masaj erotic - 4. Nimic. Bai da' chiar nimic.

 Handjob - 9. Aici stie. Sa dea dracu' daca nu stie. M-am intors cu fatza-n sus, a luat-o la laba si a naibii a reusit sa ma faca in 10 minute. 

GFE - 4. Se vedea ca sta ca pe ghimpi. Nu stia cum sa ma faca sa plec mai repede sa poa sa manance pastele.

Evident ca nu mai aveam niciun chef sa mai stau, stiam ca mai am timp. Asa ca imbaiat, imbracat si plecat. Oho, Angela se imbracase deja de cand ma indreptam spre baie. In masina ma uit la ceas - 20.50. Adevarat masaj de jumatate de ora.

In timpul asta, Angelica draga de ea, in mod cert infuleca la paste.

Paste penne.

 

Asta fu probabil ultima vizita la Unirii. Chiar s-a dus dracu' salonul asta. Nu ridic in slavi pe nimeni dar cand erau la salon Anca si Alexandra (Vis tantric) asa ceva n-ar fi fost posibil sa se-ntample. Era ordine, fetele mult mai dragute, programarile se respectau, dupa parerea mea era unul dintre saloanele de top. Conditiile sunt foarte bune, chiar de lux. Cred ca este printre putinele saloane, daca nu chiar singurul, in care fiecare camera are propria baie. PLus camerele mari, spatioase, cu televizoare plasma/led, prosoape curate, etc.

 S-a dus totul pe apa sambetei. Cel putzin la Unirii.

 

Sal'tare !

 

cat a fost dauna?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...