Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sweet Pleasure are in momentul de fata o bijuterie de fata la salonul din Unirii. Emilia.

Sa povestesc zic: Dupa ce si eu ca multi de pe aici incepusem sa mi pierd de-a dreptul speranta in serviciile acestor saloane, vazand clar ca tot ce e bun a fost dus in Snagov am zis sa mai fac o ultima incercare...iar daca e nasol nu voi mai merge vreodata. Am fost inspirat!

Sun sa ma programez in jurul diminetii pe la 10 si ajung pe la ea in jurul orei 12 jumatate. A raspuns si a vorbit frumos la telefon.

Ajuns la fata locului imi deschide fata o fata tanara si frumoasa, inaltuta ( 1.76) dar mai ales zambitoare. Ajungem sus, platesc si incepem sa ne sarutam muuult si dulce dupa care mergem la dus impreuna( deja ma excitase foarte tare). Ajungem in camera unde incepem iar sa ne sarutam mult( ne placea la amandoi, se vedea clar dupa cum actiona si ea), ne mai imbratisam, ma mai mangaia, ma mai masa totul decurcand senzual si romantic. Cam asa a fost prima finalizare. Trecura sa zic 30 poate 35 de minute. Ma intrebase daca vreau masa de relaxare dar ne am luat cu discutii si foarte bine am facut. Mai o vorba una alta ca iar am inceput sa ne sarutam, sa ne mangaiem tot un fel de repriza erotica unde...am avut parte de a doua finalizare. Dus si plecat.

Clar o sa revin, unul din cele mai bune daca nu chiar cel mai bun serviciu de care am avut parte la sweet pleasure si clar cel mai bun din 2018.

 

Poate ca nu se da nota 10 atat de usor insa experienta mea cam de aceasta nota a fost. Efectiv ma gandesc daca as avea pt ce sa scad si nu prea am.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sweet Pleasure are in momentul de fata o bijuterie de fata la salonul din Unirii. Emilia.

Sa povestesc zic: Dupa ce si eu ca multi de pe aici incepusem sa mi pierd de-a dreptul speranta in serviciile acestor saloane, vazand clar ca tot ce e bun a fost dus in Snagov am zis sa mai fac o ultima incercare...iar daca e nasol nu voi mai merge vreodata. Am fost inspirat!

Sun sa ma programez in jurul diminetii pe la 10 si ajung pe la ea in jurul orei 12 jumatate. A raspuns si a vorbit frumos la telefon.

Ajuns la fata locului imi deschide fata o fata tanara si frumoasa, inaltuta ( 1.76) dar mai ales zambitoare. Ajungem sus, platesc si incepem sa ne sarutam muuult si dulce dupa care mergem la dus impreuna( deja ma excitase foarte tare). Ajungem in camera unde incepem iar sa ne sarutam mult( ne placea la amandoi, se vedea clar dupa cum actiona si ea), ne mai imbratisam, ma mai mangaia, ma mai masa totul decurcand senzual si romantic. Cam asa a fost prima finalizare. Trecura sa zic 30 poate 35 de minute. Ma intrebase daca vreau masa de relaxare dar ne am luat cu discutii si foarte bine am facut. Mai o vorba una alta ca iar am inceput sa ne sarutam, sa ne mangaiem tot un fel de repriza erotica unde...am avut parte de a doua finalizare. Dus si plecat.

Clar o sa revin, unul din cele mai bune daca nu chiar cel mai bun serviciu de care am avut parte la sweet pleasure si clar cel mai bun din 2018.

 

Poate ca nu se da nota 10 atat de usor insa experienta mea cam de aceasta nota a fost. Efectiv ma gandesc daca as avea pt ce sa scad si nu prea am.

multumim de recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sweet Pleasure are in momentul de fata o bijuterie de fata la salonul din Unirii. Emilia.

Sa povestesc zic: Dupa ce si eu ca multi de pe aici incepusem sa mi pierd de-a dreptul speranta in serviciile acestor saloane, vazand clar ca tot ce e bun a fost dus in Snagov am zis sa mai fac o ultima incercare...iar daca e nasol nu voi mai merge vreodata. Am fost inspirat!

Sun sa ma programez in jurul diminetii pe la 10 si ajung pe la ea in jurul orei 12 jumatate. A raspuns si a vorbit frumos la telefon.

Ajuns la fata locului imi deschide fata o fata tanara si frumoasa, inaltuta ( 1.76) dar mai ales zambitoare. Ajungem sus, platesc si incepem sa ne sarutam muuult si dulce dupa care mergem la dus impreuna( deja ma excitase foarte tare). Ajungem in camera unde incepem iar sa ne sarutam mult( ne placea la amandoi, se vedea clar dupa cum actiona si ea), ne mai imbratisam, ma mai mangaia, ma mai masa totul decurcand senzual si romantic. Cam asa a fost prima finalizare. Trecura sa zic 30 poate 35 de minute. Ma intrebase daca vreau masa de relaxare dar ne am luat cu discutii si foarte bine am facut. Mai o vorba una alta ca iar am inceput sa ne sarutam, sa ne mangaiem tot un fel de repriza erotica unde...am avut parte de a doua finalizare. Dus si plecat.

Clar o sa revin, unul din cele mai bune daca nu chiar cel mai bun serviciu de care am avut parte la sweet pleasure si clar cel mai bun din 2018.

 

Poate ca nu se da nota 10 atat de usor insa experienta mea cam de aceasta nota a fost. Efectiv ma gandesc daca as avea pt ce sa scad si nu prea am.

 

Bazandu-ma pe postarea de mai sus, am incercat un masaj si la domnisoara. Dar, n-as aprecia la fel de mult experienta. La Rebeca sau Bianca m-am simtit mai bine. Desi nici una nu se ridica la nivelul Alinei. Domnisoara este atenta, isi da silinta, bunicica la masaj de relaxare, sociabila ... dar .... cam atat, Si fotograful .... stie meserie.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut

am fost acum o luna la salonul de la Brancoveanu la Irina

e buna femeia , nu vrea sa fie sarutata , masaj de nota 9 , m-a asteptat la cererea mea  in lenjeria aceea alba 

ii place sa intretina convorbirea , sa  se faca placuta 

la finalizare s-a intors cu spatele la mine un fel de 69 , i-am admirat pasarica si anusul care nu cred ca este ,, perforat '' 

am finalizat pe sanii ei micuti, pozele sunt reale 

ca minus - exact ca si cei de mai sus , nu este o ora , maxim 40 de min sedinta 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vad ca sunt relocate pe la Snagov si una la Brancoveanu.

Or fi inchis la Unirii.

Se-apuca de zugravit  :laugh2

Daca tot fac renovare, ar fi bine sa faca si o slujba de purificare ,sa il cheme pe Sfantul Parinte Pipilica.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Emilia: slabut. Pe cand era la Unirii.

Pai da-ne cateva informatii te rugam!

 

Slab a fost masajul de relaxare? Slab a fost la erotic? Cum a fost actiunea? Te-a lasat o ora sau te-a dat repede afara?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pai da-ne cateva informatii te rugam!

 

Slab a fost masajul de relaxare? Slab a fost la erotic? Cum a fost actiunea? Te-a lasat o ora sau te-a dat repede afara?

 

Multumesc!

Am spus mai sus. Nu foarte in detaliu. Salonul din Unirii devenise, dupa plecarea Alinei, foarte slab. Emilia nu a fost, in acea zona, peste nivelul colegelor. Dupa cum am spus: la Rebeca sau Bianca m-am simtit mai bine. Bianca a excelat prin masajul terapeutic, super bine executat, te maseaza pe spate de iti detensioneaza toate zonele intepenite, iar Rebeca era cea mai frumusica si fiind de cateva ori la ea am constatat evolutia ascendenta, initial nu prea avea experienta.

Revenind la Emila:  cred ca in jur de 30 ani, este foarte amabila, atenta, isi da silinta, dar efectul nu este de mare efect. Sociabila, se face placuta. Dar: Masajul de relaxare, mediocru, cel erotic: mediocru. Am spus: "slab", fiindca a fost o experienta mai slaba, fatza de ce asteptari mi-a lasat o anumita postare si fiindca, pentru mine, a fost sub alte experiente avute acolo. Si pozele o avantajeaza. Apreciez ca si-a dat silinta si ca e o femeie Ok, dar rezultatul nu a fost la inaltime, Ca timp: in jur de 50 min. 

Singura pe care as mai vizita-o, la acest salon, ar fi Ema, din pacate.... la Snagov, cam peste mana.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De cateva  zile, si la  Unirii si la  Brancoveanu au marit  preturile...de la 150 Lei  la 200 Lei.

 

Este  de presupus  ca  au imbunatatit  si serviciile.

 

Care  maseuza  o fi de  frecventat ?

Irina, Diana  etc.....

Ce accepta  in plus  / ce  fac in  plus  fata de  inainte ?  :thinking

Link spre comentariu

  • Oras://
  • Oras://

De cateva  zile, si la  Unirii si la  Brancoveanu au marit  preturile...de la 150 Lei  la 200 Lei.

 

Este  de presupus  ca  au imbunatatit  si serviciile.

 

Care  maseuza  o fi de  frecventat ?

Irina, Diana  etc.....

Ce accepta  in plus  / ce  fac in  plus  fata de  inainte ?  :thinking

 

prostane, singurul lucru pe care parasutele astea il fac in plus e sa ceara cu 50 de lei mai mult

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...