Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* - - - - 1 Voturi

sweet pleasure

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
757 raspunsuri in acest thread

#741 jeepan

jeepan

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 113 Postari:
  • Inscris la:
    07 August 2015
  • Reputatie: 21

Postat 05 October 2018 - 01:51 PM

Mulțam
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#742 capricorn777

capricorn777

Capricorn777

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2014
  • Reputatie: 117

Postat 14 October 2018 - 11:42 PM

Oana: 0730468891.

https://www.publi24....767e6c6355.html

Am vizitat-o, pentru a doua oara zilele trecute. Concluzie: nu va pierdeti timpul si, mai ales, banii.

O vizitasem cu o luna in urma, in locatia Unirii: masaj de relaxare: inexistent: o mangaiere cu ulei pe spate si pe picioare, masaj erotic: lipsa: o frectie pe organ, care, mai degraba,iti nenoroceste erectia. In urma cu o luna i-am explicat cam cum sta treaba cu masajul erotic. Si ... o nimerisem si la ciclu ceea ce m-a facut sa mai incerc o data, gandind ca asta ar fi cauza lipsei de implicare.

Deci, acum este la Brancoveanu. O domnisoara tanara, frumusica, placuta la vedere si .... tentanta.

Dar, la capitolul servicii: atat la masajul de relaxare cat si la erotic: e ... total paralela. Si ... nici nu e interesata sa invete ceva. 

I-am cerut sa inceapa cu masajul erotic, stiind cat de multa experienta are la masajul de relaxare. 

M-a intins si ... a inceput "frectia" pe organ, doar ...doar, o incheia mai repede sedinta. Initial, pare a avea ceva deschidere in a te bucura de trupul ei, in limita rezonabila, dar in cateva minute inchide portile. Ca atuuri: infatisarea fizica si tineretea. Am intrebat-o daca alti clienti sunt multumiti de frectia pe care o ofera... ea considera ca ...toti au plecat multumiti, in afara de mine nu a mai avut reprosuri. Pe de alta parte,nu are nici simtul timpului. Daca tot am dat 200 lei,i-am cerut sa faca ce stie, adica "frectia", imediat dupa "incheierea" operatiunii, mi-a atras atentia ca timpul a expirat, desi trecusera 35 minute, tot cu dus, cu dezechipare. I-am reamintit ora si minutul in care am sunat-o din masina, cu dovada in telefon. 

Deci, personal, am avut cea mai slaba experienta de masaj erotic, e placut sa fii in compania unei fete frumusele, dar, nu suficient. Pentru suma ceruta va recomand sa o vizitati pe Ema, la Snagov, sau Alina, fosta colega de la Sweet, acum, independenta. 

• 6

#743 >cafea_mare<

cafea_mare

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 327 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2017
  • Reputatie: 10

Postat 15 October 2018 - 06:08 AM

@capricorn777
    Te-a lasat Oana sa o mangai, sa o saruti? Cunni a acceptat sau fk? Multumesc!
    • 0

#744 >madmax123<

madmax123

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 422 Postari:
    • Inscris la:
      27 June 2016
  • Reputatie: 112

Postat 15 October 2018 - 07:02 PM

Am vizitat-o, pentru a doua oara zilele trecute. Concluzie: nu va pierdeti timpul si, mai ales, banii.

O vizitasem cu o luna in urma, in locatia Unirii: masaj de relaxare: inexistent: o mangaiere cu ulei pe spate si pe picioare, masaj erotic: lipsa: o frectie pe organ, care, mai degraba,iti nenoroceste erectia. In urma cu o luna i-am explicat cam cum sta treaba cu masajul erotic. Si ... o nimerisem si la ciclu ceea ce m-a facut sa mai incerc o data, gandind ca asta ar fi cauza lipsei de implicare.

Deci, acum este la Brancoveanu. O domnisoara tanara, frumusica, placuta la vedere si .... tentanta.

Dar, la capitolul servicii: atat la masajul de relaxare cat si la erotic: e ... total paralela. Si ... nici nu e interesata sa invete ceva. 

I-am cerut sa inceapa cu masajul erotic, stiind cat de multa experienta are la masajul de relaxare. 

M-a intins si ... a inceput "frectia" pe organ, doar ...doar, o incheia mai repede sedinta. Initial, pare a avea ceva deschidere in a te bucura de trupul ei, in limita rezonabila, dar in cateva minute inchide portile. Ca atuuri: infatisarea fizica si tineretea. Am intrebat-o daca alti clienti sunt multumiti de frectia pe care o ofera... ea considera ca ...toti au plecat multumiti, in afara de mine nu a mai avut reprosuri. Pe de alta parte,nu are nici simtul timpului. Daca tot am dat 200 lei,i-am cerut sa faca ce stie, adica "frectia", imediat dupa "incheierea" operatiunii, mi-a atras atentia ca timpul a expirat, desi trecusera 35 minute, tot cu dus, cu dezechipare. I-am reamintit ora si minutul in care am sunat-o din masina, cu dovada in telefon. 

Deci, personal, am avut cea mai slaba experienta de masaj erotic, e placut sa fii in compania unei fete frumusele, dar, nu suficient. Pentru suma ceruta va recomand sa o vizitati pe Ema, la Snagov, sau Alina, fosta colega de la Sweet, acum, independenta. 

Alina merita 100%

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#745 >dl_geo<

dl_geo

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 420 Postari:
    • Inscris la:
      07 May 2018
  • Reputatie: 89

Postat 15 October 2018 - 07:11 PM

Un link cu Alina ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#746 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1770 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017
  • Reputatie: 205

Postat 15 October 2018 - 11:16 PM

Bre, Capricoarne, iti zic io, mergi o data la Sofia, la Unirii.  N-ai sa regreti. 

Altfel, da - si Ema si Alina sunt printre marile meseriase. Dupa Vis tantric (Alexandra) si Anca, sunt cele mai bune.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#747 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1770 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 15 October 2018 - 11:20 PM

Un link cu Alina ?

https://www.publi24....3f0391id25.html

Seamana, intr-adevar, da' nu sunt sigur ca e ea.

Merita verificat. Daca e ea, e super.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#748 >tandberg<

tandberg

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 239 Postari:
    • Inscris la:
      05 October 2018
  • Reputatie: 1

Postat 16 October 2018 - 10:08 AM

Are topic pe aici , la masaje.
    Dominatoare 31 de ani.
    Face masaj si dominare.
    Da ,este Alina de la Sweet pleasure. Succes !
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#749 capricorn777

capricorn777

Capricorn777

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2014

Postat 17 October 2018 - 12:01 AM

@capricorn777
    Te-a lasat Oana sa o mangai, sa o saruti? Cunni a acceptat sau fk? Multumesc!

Initial, lasa impresia de a fi putin deschisa la FK, dar isi revine repede, adica am avut parte de o mica tentativa de FK. La cuni, cam la fel, dupa 2-3 minute se inchide pravalia. Pana la urma, aceste aspecte sunt bune, dar optionale, problema este ca nici de masaj, n-ai parte. Si nici nu e interesata sa faca treaba, atata timp cat se gasesc capcauni care sa scoata banii si pentru .... mai nimic ...de ce sa isi dea silinta.

Si, am mai luat si o teapa, de la ea, la un moment dat: am sunat-o ca ajung in 15-20 min, m-a asigurat ca ma asteapta. Ajuns, am sunat-o iar si, am avut sentimentul ca nu e vocea ei, la usa mi-a deschis Diana, intrebandu-ma cu care din ele vreau sa intru, Oana fiind in masaj. M-am enervat si am plecat. Cu Diana, am intrat alta data, stie sa faca masaj, dar,dureaza 30 minute, sau mai putin, daca te dovedeste mai repede si, nici fizic nu ma atrage. Oricum, se pare ca, a te induce in eroare la telefon, se cam practica la sweet. 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#750 capricorn777

capricorn777

Capricorn777

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      19 June 2014

Postat 17 October 2018 - 12:03 AM

Este Alina, va recomand. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#751 ultravox

ultravox

VIP Member

• VIP Member
    • 1770 Postari:
    • Inscris la:
      02 August 2017

Postat 17 October 2018 - 08:25 PM

Initial, lasa impresia de a fi putin deschisa la FK, dar isi revine repede, adica am avut parte de o mica tentativa de FK. La cuni, cam la fel, dupa 2-3 minute se inchide pravalia. Pana la urma, aceste aspecte sunt bune, dar optionale, problema este ca nici de masaj, n-ai parte. Si nici nu e interesata sa faca treaba, atata timp cat se gasesc capcauni care sa scoata banii si pentru .... mai nimic ...de ce sa isi dea silinta.

Si, am mai luat si o teapa, de la ea, la un moment dat: am sunat-o ca ajung in 15-20 min, m-a asigurat ca ma asteapta. Ajuns, am sunat-o iar si, am avut sentimentul ca nu e vocea ei, la usa mi-a deschis Diana, intrebandu-ma cu care din ele vreau sa intru, Oana fiind in masaj. M-am enervat si am plecat. Cu Diana, am intrat alta data, stie sa faca masaj, dar,dureaza 30 minute, sau mai putin, daca te dovedeste mai repede si, nici fizic nu ma atrage. Oricum, se pare ca, a te induce in eroare la telefon, se cam practica la sweet. 

Absolut corect.

Si se gasesc. De capcauni zic.

Bataie de joc. Sa te programezi la o maseuza si cand ajungi, aia sa fie deja in masaj cu altcineva. Cata nesimtire, sa dea dreak daca nu !

• -1

#752 claudiu bertone

claudiu bertone

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      10 October 2018
  • Reputatie: 0

Postat 18 October 2018 - 07:51 AM

Va salut, a reusit careva sa faca sex cu Diana? Ma  bate gandul sa merg si eu la ea 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#753 >doreluluiflore<

doreluluiflore

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 245 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2015
  • Reputatie: 20

Postat 19 October 2018 - 05:50 PM

Hai noroc si pace intergalactica
    Tocmai am avut parte de a doua cea mai proasta experienta la sweet pleasure pana acum.
    Am fost astazi pe la orele pranzului la Alexandra de la vila brancoveanu.
    Am stabilit la telefon ora 1..bineinteles, fix cand dau sa plec spre ea ma ia ca ne vedem la 13:30..nici macar atunci n am inceput ci la si 35. Asteptat 35 de minute ca boul.
    Mi se promisese FK si a facut pe naiba fk. Nici masaj erotic nu a facut ci efectiv o laba seaca de la care nu mi am dat drumul. O laba de nota 4 .
    Comportament: ok dar avand in vedere minciuna de la telefon si faptul fa a incercat sa ma expedieze repede o scad la nota 5.
    Masajul de relaxare..bun, nota 7-8 dar cine cacat vine la astfel de saloane pentru un masaj casual.
    Overall o experienta sub medie, destul de naspa si nu voi mai reveni.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#754 >cafea_mare<

cafea_mare

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 327 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2017
  • Reputatie: 10

Postat 19 October 2018 - 07:00 PM

Vad ca a plecat Irina. Nu mai are poze pe site.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#755 virginul

virginul

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 231 Postari:
    • Inscris la:
      28 April 2012
  • Reputatie: 37

Postat 19 October 2018 - 08:07 PM

Va salut, a reusit careva sa faca sex cu Diana? Ma  bate gandul sa merg si eu la ea

Pana acum din partea ei am avut parte de un annilimgus scurt si un semi oral, mai exact ii ia capul putin in gura in timp ce iti face laba
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#756 >doreluluiflore<

doreluluiflore

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 245 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2015
  • Reputatie: 20

Postat Ieri, 18:34

Face cineva review la Sofia? Va rog? Dupa experienta oribila cu Alexandra de la Vila Brancoveanu parca nu mi mai vine sa merg asa din nou la o tipa necunoscuta fara pic de feedback inainte.
    • 0

#757 cambiasso

cambiasso

VIP Member

• Maistru Curvar
    • 185 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2012
  • Reputatie: 135

Postat Ieri, 21:04

Irina a plecat???
    • 0