Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inteleg ca ea a mai fost in salon? Este cunoscuta?

D-apoi cum ?

Prin 2015-2016 ea si cu Alexandra erau vedetele salonului.

La Snagov mai intai si apoi la Unirii.

Aveau recenzii bune si foarte bune☺

Plus ca unii au beneficiat si de bonusuri....contra bani in plus...

Link spre comentariu

  Uite de-aia n-are ursu' coadă. Bonusurile se refereau la masaj tantric și masaj inghinal. Numai ele știau să facă și nu făceau la toată lumea. Lăsați lucrurile așa cum sunt și nu mai divagați pe situații vechi.

  Mai bine "luați-o în primire" pe Anca, este una dintre cele mai bune maseuze, cu implicare, atitudine și, fără nicio vrăjeală, chiar se mulează pe preferințele clientului. Nu e slim, are ceva forme, e voluptoasă, bine făcută, se cam vede și din poze. Nu se vede fața, normal, însă la chip este chiar frumușică. 

 Surprinzător, într-adevăr, părul pubian. Înainte n-avea. Nu știu ce-o mai fi și-asta. Trebuie văzut la fața locului.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Uite de-aia n-are ursu' coadă. Bonusurile se refereau la masaj tantric și masaj inghinal. Numai ele știau să facă și nu făceau la toată lumea. Lăsați lucrurile așa cum sunt și nu mai divagați pe situații vechi.

  Mai bine "luați-o în primire" pe Anca, este una dintre cele mai bune maseuze, cu implicare, atitudine și, fără nicio vrăjeală, chiar se mulează pe preferințele clientului. Nu e slim, are ceva forme, e voluptoasă, bine făcută, se cam vede și din poze. Nu se vede fața, normal, însă la chip este chiar frumușică. 

 Surprinzător, într-adevăr, părul pubian. Înainte n-avea. Nu știu ce-o mai fi și-asta. Trebuie văzut la fața locului.

 

Pe  alta  strada, un forumist  vechi si  credibil  , sustinea  ca  Alexandra  cel putin, la  Snagov , presta  si  OP, NP, AP.....

Pentru  150 Lei  in  plus...cand masajul era  150 Lei  ora….

Altul  spunea  de  Anca....

Link spre comentariu

Pe  alta  strada, un forumist  vechi si  credibil  , sustinea  ca  Alexandra  cel putin, la  Snagov , presta  si  OP, NP, AP.....

Pentru  150 Lei  in  plus...cand masajul era  150 Lei  ora….

Altul  spunea  de  Anca....

Unora le place să dezgroape morţii. Caractere mici, mahalagii, bârfitori efeminizaţi, clevetitori lipsiţi de verticalitate şi demnitate.

Cine doreşte, e liber să le urmeze exemplul. Apoi ne exprimăm nemulţumirea faţă de prestaţia fetelor.

Succes !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

M-am trezit in dimineata asta cu un mare dor de bucile Emei.

Mai stiti ceva de ea? Vre-o veste? Pe unde mai este?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Păi e o recenzie mai în spate. A pârât-o că mai trage la bord.

Nu văd un impediment în asta 😂😂😂

Nu am văzut recenzia

Mi-a scăpat

Mă interesează dacă e permisivă... și dacă e implicată la masaj... să nu fie L..ă Tristă masajul cu ea

Link spre comentariu
Reputație: -200
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sâmbătă ? Și luni deja nu mai e ??? Nu cumva faci o confuzie ? La Snagov de câteva luni sunt aceleași 3 fete. A mai fost Emilia care în prezent e la Unirii. Mai gândește-te.

Cerronne , poate faci in asa fel incat sa ramai pe aici mai mult timp.

Vezi , multi te ataca dar nici unul nu a contestat sau criticat recenziile tale despre masaje...

De ce oare ?☺

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sâmbătă ? Și luni deja nu mai e ??? Nu cumva faci o confuzie ? La Snagov de câteva luni sunt aceleași 3 fete. A mai fost Emilia care în prezent e la Unirii. Mai gândește-te.

Eu îți spun că a fost la Snagov... Câteva zile... Nu am de ce sa mint și a fost pe site pt puțin timp.. Nu fac nicio confuzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am zis si eu sa o incerc pe Elisa, sunat si facut programare, la uniri bara la bara si prin urmare intarzii 10 min.

Sun imi raspunde si cand ii spun ca am ajuns in apropiere se face ca nu ma mai aude si imi inchide tel. in nas, mai incerc de cateva ori, suna si imi inchide.

Trag masina pe dreapta intr-o parcare si infierbantat fiind ma pun pe cautat, nu gasesc nimic care sa ma atraga si disponibila, Elisa tot posta anunturi pe publi si cam dupa 15 min imi zic sa o sun din nou, raspunde, imi zice ca pot veni, plec spre ea si dupa ~ 5 min ma suna inapoi si imi zice ca nu mai poate sa ma primeasca ... 

 

Plimbat vreo 2 ore prin oras degeaba, mai bine faceam o laba ....

 

https://sweetpleasure.ro/masaj-erotic/elisa/149

Link spre comentariu

Am zis si eu sa o incerc pe Elisa, sunat si facut programare, la uniri bara la bara si prin urmare intarzii 10 min.

Sun imi raspunde si cand ii spun ca am ajuns in apropiere se face ca nu ma mai aude si imi inchide tel. in nas, mai incerc de cateva ori, suna si imi inchide.

Trag masina pe dreapta intr-o parcare si infierbantat fiind ma pun pe cautat, nu gasesc nimic care sa ma atraga si disponibila, Elisa tot posta anunturi pe publi si cam dupa 15 min imi zic sa o sun din nou, raspunde, imi zice ca pot veni, plec spre ea si dupa ~ 5 min ma suna inapoi si imi zice ca nu mai poate sa ma primeasca ... 

 

Plimbat vreo 2 ore prin oras degeaba, mai bine faceam o laba ....

 

https://sweetpleasure.ro/masaj-erotic/elisa/149

Mamă, ce bătaie de joc. Această Elisa ar trebui evitată de toată lumea dacă nu chiar dată afară de la salon pentru atitudinea asta.

Da' de ce n-ai sunat altă fată ? Vroiai neapărat la Elisa ? Par și cam dolofană.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Mi-am făcut într-o zi programare la Roxana de la Sweet Pleasure, îmi plăcea cum arăta în poze. Într-adevăr, e tânără, e înaltă și are sâni frumoși, îngrijită, se vede în poze că nu e o femeie firavă, e bine făcută. Nu mi-a părut prea prietenoasă, dar nici n-a avut o atitudine ostilă. Nu m-a impresionat în ceea ce privește prestația. 

    La salonul acesta nu îmi place cum procedează maseuzele, lipsesc din cameră 10 minute la început, apoi, la final, se mai pierd 10 minute cu dușul meu dar și cu al maseuzei. Posibil ca așa să fie regulile salonului, foarte bizar. În plus, Roxana m-a cam grăbit. 

    Experiența a fost de nota 8.

    Prețul este 200 lei pentru 1h, cam mult pentru 40 minute efective de acțiune

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mi-am făcut într-o zi programare la Roxana de la Sweet Pleasure, îmi plăcea cum arăta în poze. Într-adevăr, e tânără, e înaltă și are sâni frumoși, îngrijită, se vede în poze că nu e o femeie firavă, e bine făcută. Nu mi-a părut prea prietenoasă, dar nici n-a avut o atitudine ostilă. Nu m-a impresionat în ceea ce privește prestația.

La salonul acesta nu îmi place cum procedează maseuzele, lipsesc din cameră 10 minute la început, apoi, la final, se mai pierd 10 minute cu dușul meu dar și cu al maseuzei. Posibil ca așa să fie regulile salonului, foarte bizar. În plus, Roxana m-a cam grăbit.

Experiența a fost de nota 8.

Prețul este 200 lei pentru 1h, cam mult pentru 40 minute efective de acțiune.

Și eu aveam ochii pe Roxana

 

E permisivă la masaj?

 

Cum se implică?

 

sărutări, ceva de genu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...