Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

Cu mentiunea ca este la Unirii, femeia ofera o experienta placuta.

 

Locatia o stim/stiti cu totii...fetele se insira si la soare in zilele calde, posibil si noi cu ele, nu am intrebat, dar imi par de gasca.

 

Fata: Emilia 32-35 de anisori, deloc slaba, nici grasa, eu as spune voluptuasa, masiva, dar armonioasa si cu sexualitate ridicata. Eu cand o vad, pula mi-e tare ca maciuca...asta imi place cel mai mult! Eu nu fut si nu targhetez slabanoage, oricum...nu le sufar, nu ma excita. Emilia e peste norma de kg pe care as prefera-o, dar intre genul ei si o slaba, de departe dau 10 slabanoage pentru una ca ea.

 

Actiunea: m-a luat la dus impreuna si de-acolo a inceput cu laba, bine facuta, gemete, mana intre buci, buzele pe trup...asa ca am ajuns in pat la masaj deja excitati. Eu am lins-o, ea mi-a frecat-o, ajunge cu buzele pe trup prin multe locuri, aproape de soldat, dar te intarata frumos, n-o suge. M-am terminat asa la un moment dat in acest “preludiu” nebun, i-am umplut sanii mari si grei, iar apoi un binemeritat masaj de relaxare placut, nu exceptional, dar bun.

 

Fata e relaxata, deschisa...merita. Se imbraca la prezentare cam a pulea, nu prea sexos, mai mult se acopera, in loc sa se puna in valoare, dar daca ai ochi buni, ii vezi potentialul sexual. Urla feromonii-n ea.

 

Pacar ca nu isi aranjeaza de asemenea parul mai modern si mai senzual, il tine ca o femeie simpla de la tara. I-as recomanda sa mearga la un stylist si sa-i faca ceva si cu tu soarea si cu aranjatul. Daca mai da jos cateva kg si se imbraca conform varstei, e femeie de 8,5.

 

Eu o recomand si voi reveni...mi-ar placea sa o vad pusa la punct si sa se puna in valoare. Dincolo de asta, face treaba foarte buna!

 

Restul fetelor, erau si ele la prezentare, dar n-as incerca niciuna dintre ele. Ba prea in varsta pentru varsta si gustul meu, majoritatea cu kilograme grave peste masura sau aspect neatractiv, inclusiv la fermitatea pielii, sani, etc...camd am dat mana cu ele la prezentare, am scanat tot.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Și eu aveam ochii pe Roxana

 

E permisivă la masaj?

 

Cum se implică?

 

sărutări, ceva de genu?

 

Nu a fost nici prea permisivă, nici prea implicată, dar nici nu a fost vorba de ceva plictisitor, eu mă așteptam la ceva mai deosebit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
In urma cu ceva timp am vizitat-o pe Alice in vila Unirii.Alice este o fata de genul slim fit,singurul lucru care o dezavantajeaza fiind din punctul meu de vedere,sanii-lasati.In rest i-as da 9.5-fata 9.00-corp
Actiunea: genul de GFE in care eu am lins-o,am masat-o,m-am jucat cu fiecare particica din corpul ei,dupa care s-au inversat rolurile. Fata e relaxata, deschisa are experienta...Elvetia samd        O problema ar fi faptul ca sta cu ochii pe ceas-zice ca ar fi amendate daca trec peste timpul stabilit...Bila NEAGRAAAA!!!!(CU ATAT MAI MULT CU CAT AM LUAT 2 ORE.....)
Dar una peste alta,datorita faptului ca arata cam cum imi doresc eu as reveni...

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Recomandată este Anca. Este poate cea ma incitanta, cu de toate! Face de toate, permisiva, si tu la ea, si ea la tine, te sărută peste tot,te linge cu limba si buzele inclusiv....,. Ceva păreri despre Raluca sau noua Irina? Azi as dori sa ajung la una din ele, după poate fac un comentariu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomandată este Anca. Este poate cea ma incitanta, cu de toate! Face de toate, permisiva, si tu la ea, si ea la tine, te sărută peste tot,te linge cu limba si buzele inclusiv....,. Ceva păreri despre Raluca sau noua Irina? Azi as dori sa ajung la una din ele, după poate fac un comentariu.

Care Anca dintre cele doua

 

https://discrete.ro/anunt/anca-39-ani/154912

 

sau 

http://sweetpleasure.ro/album-foto/maseuza/318

 

este una si aceea si persoana ?

Link spre comentariu

multumesc pentru raspuns

atunci se merita sa merg la ea 

Să nu te aștepți să fie vreo slăbănătură. E voluptoasă, așa cum scrie la profilul ei pe site-ul salonului. Este însă printre cele mai bune maseuze, cu experiență uriașă, plus, din câte știu eu, permisivitate la cote foarte bune.

Părerea mea e că se merită. Sper să nu se fi schimbat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

As incerca-o pe Anca dar nu pare a fi genul meu la look..cum de roxana si de elisa n am auzit chestii misto in reveuri

Probabil ca iar o sa merg la Emilia si o sa revin cu wow..al treilea reveu deja :)) intr-un an ce-i drept

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Să nu te aștepți să fie vreo slăbănătură. E voluptoasă, așa cum scrie la profilul ei pe site-ul salonului. Este însă printre cele mai bune maseuze, cu experiență uriașă, plus, din câte știu eu, permisivitate la cote foarte bune.

Părerea mea e că se merită. Sper să nu se fi schimbat.

multumesc inca o data

am vazut-o acum 3 ani cand era si Vistantric la Unirii 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...