Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut 

este maseuza pe cont propriu 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/simona/8fg1eh60hi657hd32ed54fdi3gf26fgh.html

locatia o are in rond la alba iulia 

200 H

merita sa mergi la ea , pupaturi , accepta cunnilingus si annilingus 

am finalizat pe sanii ei si surpriza a inceput sa imi faca un oral neprotejat 

daca cauti dupa nr de telefon al ei are si topic aici , am inteles ca suplimentar face si sex 

Daaaa, buna fata Simona! Confirm! :)

Link spre comentariu

 

GABRIELA - 0739724245 sunat, programat cu usurinta si mers spre locatie, ora tarzie. Dameza, o tipa cu un corp mai voluptos, mai pufos insa nu dizgratios, frumusica ce bucura ochiul amatorilor genului. Are un usor aer conlocuitor pe care face eforturi sa il ascunda. Dus eu, dus ea, se pastreaza evident, cu nelipsitul obicei de a insotii clientul la dus.

Actiunea, inceput direct masaj erotic, a intrebat ce vreau si am lasa-to sa faca ce vrea. Multe sarutari sustinute, usor agresive, pupaturi peste tot, inclusiv gland, privelistea este incitanta, multa harjoneala, sex intre sani care sunt perfect pentru astfel de activitati, apoi cu ea deasupra, cu instrumentul pe gaura ei a lasat senzatia ca a intrat, chiar nepermis de mult. Finalizare de efect pe sanii cei frumosi.

 

Note: Dameza, corp - 8.5, chip - 9.5, foarte misto pentru amatorii de "mai pufoase"

Atitudine - 10+++, foarte orientata spre client, experimentata

Masaj de relaxare - NA - nici nu s-a solicitat

Masaj erotic - 10, "aproape a intrat", suspans, stres, excelent pentru o finalizare glorioasa

Finalizare - 10, manuala, mana mea si a ei + sanii  :)))

Achitat de la inceput 200 lei pe care i-a dus la parter si lasat la final 50-100 lei.

 

A revenit Gabriela..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

De Ema mai stiti ceva?

Ati mai intalnit-o pe undeva? In mall? In parc? La mega? In Anglia? La starea civila? In tramvai?

S-a lasat de tot?

Link spre comentariu

Vin si eu cu o recenzie despre Sofia din vila Brancoveanu.

Fiind fan sani foarte mari, fundulete mari, bbw intr-un cuvant, intru pe publi si navigez putin pana gasesc anuntul si pozele Sofiei, unde se specifica clar ca este vorba doar de masaj. Fiind dornic de niste sani foarte mari, ma multumesc si cu un masaj. Drept urmare sun si imi fac o programare, locatia fiind accesibila si cu locuri de parcare.

Ajung la ora stabilita, sun la interfon, fiind defect iese si imi deschide Sofia, intr-o rochita cu un decolteu imens. Sincer ma asteptam sa aiba sanii mari, ea ii avea uriasi, eram in culmea feticirii.

Ma invita in casa, ma intreaba daca raman, eu avand o erectie imensa nu stiam cum sa ii achit suma mai repede.

Urcam sus in camera unde ma intreaba daca am nevoie la baie, neavand nevoie pentru ca veneam de acasa, decartez suma si astept cu nerabdare masajul si sa ii vad sanii.

Intorcandu-se inapoi am stat putin de vorba, foarte sociabila si placuta.

Sa trecem la actiune, imi spune sa ma dezbrac, cea ce am si facut, vede ciocanul ca era in erectie maxima, moment in care ma saruta foarte pasional si imi spune sa o dezbrac. O dezbrac, ii dau sutienul jos si eram in culmea fericirii. Ii sug sanii, ii ling, ma joc cu ei, excitandu-se imi cere sa o ling, ma conformez si o ling asa de bine incat asta a determinat-o sa imi suga ciocanul, oole si sa ma linga in ochiul maro. Dupa tot preludiul asta, imi spune sa o fut ca este prea excitata, neavand prezervativ nici eu nici ea nu am procedat sa ii introduc ciocanul in savarina, pe motiv ca vreau sa am ciocanul ok, nu-l vreau stricat.

Dupa un 69 de efect, titfuck, deepthroat si rimjob finalizez masiv pe sanii ei imensi, atat de masiv incat nu ii venea nici ei sa creada.

Facut dus, imbracat si plecat.

Recenzia mea...

 

Locatie: 9/10(accesibila si poti sa parchezi oriunde pe strada)

 

Aspect: 10/10 (sani enormi 110F pentru cei care prefera sanii foarte mari este de nota 10)

 

Atitudine: 7/10 (comunicativa dar cu vrajeala multa)

 

Igiena: 9/10 (fara mirosuri sau ceva suspect, camera foarte curata, prosoape curate si gel de dus de calitate)

 

Pret: 200+ciubuc

 

Concluzie: recomand doar pentru cei care prefera genul BBW

Mai stie cineva de Sofia? un nr de telefon ? Multumesc!

Link spre comentariu

Salut. Interesanta doamna...si Angela de asemenea. Le-ai vizitat? Despre chip-uri ne poti spune ceva?

 

Eu am fost la Emilia de vreo 2 ori si cu aceata ocazie am vazut pe-acolo (la Unirii cu luni bune in urma) si niste mature bine pw fizic dar la fata foarte uzate...din pozele de pe publi nu-mi dau seama,insa ma tenteaza....desi n-as vrea sa dau peste una dintre cele pe care le-am vazut la prezentare ca aratau precum prietenele matusii Geta ca sa zic asa. Saluti.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am facut o vizita zilele trecute si am intrat cu magda. Femeia e trecuta de 40 de ani , are sanii mici si putin lasati insa carnea de pe fund si de pe picioara e mai ferma decat la multe dintre fetele de 20 si ceva de ani. Masajul de relaxare e foarte bun. Nu stiu daca are studii insa cred ca e unul dintre cele mai bune masaje de relaxare care il poti primi la un astfel de salon. Si la erotic e f ok. Include sarutari pe corp , inclusiv imitarea sexului oral si al celui normal. Te lasa sa o atingi la pasarica si se excita bine. Pe mine m a rezolvat foarte bine si voi mai reveni.

Link spre comentariu

Am facut o vizita zilele trecute si am intrat cu magda. Femeia e trecuta de 40 de ani , are sanii mici si putin lasati insa carnea de pe fund si de pe picioara e mai ferma decat la multe dintre fetele de 20 si ceva de ani. Masajul de relaxare e foarte bun. Nu stiu daca are studii insa cred ca e unul dintre cele mai bune masaje de relaxare care il poti primi la un astfel de salon. Si la erotic e f ok. Include sarutari pe corp , inclusiv imitarea sexului oral si al celui normal. Te lasa sa o atingi la pasarica si se excita bine. Pe mine m a rezolvat foarte bine si voi mai reveni.

Da, așa e, doar că, scuzați, e cam urâtă.

Link spre comentariu

La Angela am fost pe cand activa la Unirii. Mie mi s-a parut ok experienta, desi parca a fost un pic pe graba. Femeia arata bine pentru varsta ei, insa nu te astepta sa nu i se citeasca anii pe chip. Mi-a placut ca are pielea fina si foarte ingrijita. Ca minus, sanii relativ mici si putin lasati.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De Ema mai stiti ceva?

Ati mai intalnit-o pe undeva? In mall? In parc? La mega? In Anglia? La starea civila? In tramvai?

S-a lasat de tot?

Se pare ca nu...

La inceputuri cand avea chef, avea doza aia de nebunie placuta, dat cel putin in ultiimul an, pe langa minusul de la atitudine, pierduse clar si lupta cu kilogramele. :(

Nasol era ca nici nu facea ceva sa recastige lupta... ;-)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...