Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Băieți,am numărul Ancai,am conrupto pe vis tantric. Care sunt interesați de Mânca sa.mi lase mesaj si va dau Nr ei.

Mulțumim pentru contribuție.

Nu ai acces la mesaje acum.

cum facem să avem și noi acces la număr?

vreo idee?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Băieți,am numărul Ancai,am conrupto pe vis tantric. Care sunt interesați de Mânca sa.mi lase mesaj si va dau Nr ei.

Nu am mai vorbit cu Anca de ceva ani deja și nici nu mai am vreun număr de al ei, nu înțeleg de ce va tot învârtiți și va străduiți sa aveți prezenta mea pe acest topic cu mistourile voastre, abia ți-ai făcut contul pe forum și mare grăbit ești să-ți arăți stupiditatea. 😒

...Chiar dacă m-ar suna ea într-o zi sa imi spuna un bună ziua sau vesti despre ea, nu as da altcuiva numărul ei de telefon decât dacă ea ar cere și discuta cu mine despre acest fapt.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Forumul asta e foarte prost structurat.

Cine administreaza tot websiteul asta probabil nu are mare interes la ce interfata de 2006 are si nu schimba nimeni nimic la el.

Ca sa luati contact o persoana de la alta si sa nu trebuiasca sa va lasati nr de telefon...lasati-va instagramul aici si vorbiti acolo.

Link spre comentariu
Reputație: 2011
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Dar pe Estera de la Snagov chiar nu a vizitat-o nimeni? In clipuletul video chiar arata bineeeee....daca ar veni la Bucuresti m-as risca....

Hai sa fac o fapta buna😉.

Am fost eu la don'shoara acum 1-2 luni sa zic, relativ repede dupa ce aparuse.

Prefer Snagovul ca mi-e mai la'ndemana si mai scap cate o vizita cand apare ceva tentant si vreau relax.

 

Fata este chiar frumusica, genul pitzi, corp misto, tanar, tonifiat, era ceva bronzata, sani frumosi, fundulet dragut.

Ca serviciu... nu m-a dat pe spate, relativ clasic, putin masaj de relaxare apoi partea erotica, destul de ok.

 

Atitudinea a fost ok, s-a comportat dezinvolt, a raspuns pozitiv la unele "tandreturi" dar si cu ceva frane (de ex. FK evitat, doar pupici fugitiv).

 

All over... as zice un 8-9 ca raport look vs prestatie.

 

Bafte!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa fac o fapta buna.

Am fost eu la don'shoara acum 1-2 luni sa zic, relativ repede dupa ce aparuse.

Prefer Snagovul ca mi-e mai la'ndemana si mai scap cate o vizita cand apare ceva tentant si vreau relax.

 

Fata este chiar frumusica, genul pitzi, corp misto, tanar, tonifiat, era ceva bronzata, sani frumosi, fundulet dragut.

Ca serviciu... nu m-a dat pe spate, relativ clasic, putin masaj de relaxare apoi partea erotica, destul de ok.

 

Atitudinea a fost ok, s-a comportat dezinvolt, a raspuns pozitiv la unele "tandreturi" dar si cu ceva frane (de ex. FK evitat, doar pupici fugitiv).

 

All over... as zice un 8-9 ca raport look vs prestatie.

 

Bafte!

MS...INTELEG CA NU E FOARTE PERMISIVA...ATINGERI LA FOFO

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A plecat cea mai faina maseuza din acest salon din ultima vreme..Emilia

Mersesem de 2 ori in anul asta cat a stat si voiam si a 3a dar n a mai fost chip

 

Vad totusi ca a revenit Simona in Bucuresti la salonul Brancoveanu

Am fost la ea prin 2017, am facut si reveu..poate voi incerca din nou

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A plecat cea mai faina maseuza din acest salon din ultima vreme..Emilia

Mersesem de 2 ori in anul asta cat a stat si voiam si a 3a dar n a mai fost chip

 

Vad totusi ca a revenit Simona in Bucuresti la salonul Brancoveanu

Am fost la ea prin 2017, am facut si reveu..poate voi incerca din nou

salut

cum este Simona

ma tenteaza sa merg la ea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@madmax

Pai imi amintesc ca era destul de faina tipa din destule puncte de vedere. Vorbea cu tine pe parcurs destul de multe chestii si nu te plictisea, permitea cam tot ce se poate in termeni de senzualitate ( saruturi FK, atingeri, parca si cunni), nu se grabea in a-si face jobul cum trebuie..totul tacticos si fara graba. Cand mersesem eu insa pe site tot 45 de ani scria ca are..deci posibil acum sa aiba 47 si deja cred ca pentru mine ar fi cam prea mult ca sa mai revin.

Ce-i drept nu stiu, o sa ma gandesc.

Adica acum aproape 2 ani a fost ok ;)) deci recomand simpatizantilor de 45+

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...