Jump to content

sweet pleasure

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost eu la Camelia.Pe langa Parcul Carol, pe o strada care da in Lanariei. Locatie foarte misto, Camelia 22 de ani, supla, fina, ochelarista, aspect de studenta cuminte si perversa in acelasi timp.

Angela , blonda 40 ani Diana , blonda spalacita 30 ani Svetlana , la kg.

Bonus , ca si contributie : Bianca mai in tinerete cand facea videochat . Un plus 1 este incurajat   http://ropussy.com/video/fisting-romanesc-604.html

Posted Images

La Miruna de la Brâncoveanu ai fost ? Și ea are recenzii bune...

Am incercat si nu am reusit...mi-a lasat impresia ca se teme de ceva,banuitoare sau ceva...nu stiu...nu am reusit sa ma programez caci am si timpul limitat.Dar este aceeasi care a activat la Unirii acum vreo 5 ani?

Am ajuns și eu la Tania in Pipera.Este o maseuza cu experiență. Este permisiva, atenta și foarte dedicata. Se cunoaște ca are experiență în arta masajului exotic. Tipa este bine proportionata cu niște sân demențial (silicoane), un fund obraznic și o limba jucăușă. Am vizitat toate maseuzele din pipera, sunt de revenit și de recomandat. Așa locație, așa maseuze. Calitatea își spune cuvântul, eu recomand aceasta locație, este în top ca și maseuzele. Locul 1 Anca evident, pe 2 Tania, pe 3 Magda și Gabi pe 4. Va recomand sa vizitați.

• Like 1

Am ajuns și eu la Tania in Pipera.Este o maseuza cu experiență. Este permisiva, atenta și foarte dedicata. Se cunoaște ca are experiență în arta masajului exotic. Tipa este bine proportionata cu niște sân demențial (silicoane), un fund obraznic și o limba jucăușă. Am vizitat toate maseuzele din pipera, sunt de revenit și de recomandat. Așa locație, așa maseuze. Calitatea își spune cuvântul, eu recomand aceasta locație, este în top ca și maseuzele. Locul 1 Anca evident, pe 2 Tania, pe 3 Magda și Gabi pe 4. Va recomand sa vizitați.

Multumesc