Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

Ieri am fost la Pipera, la una din maseuze ,la Tania, aveam programare și am întârziat din cauza traficului, și bineînțeles ca am pierdut programarea,,dar am avut și de câștigat ca am intrat cu noua Andra ( adică anca). M.a întâmpinat și am rămas plăcut surprins când am revazuto.Deci Anca este încă în salon va confirm eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. Un sfat prietenesc pana reușesc sa revin cu o recenzie. Fugiți de Emilia de la Unirii. Nu mai arată ca acum 1-2 ani. Sa îngrășat bine de tot. Este o Fulga mareeeeee. Plus o atitudine ca tot cacatul. Bani dați de pomana.

Link spre comentariu

Salutare

 

Deci Andra e de recomandat?

 

ne poate spune cineva, despre fata câteva detalii ?

Fosta Anca. Face parte din lotul vechi de maseuze al salonului cu Alexandra, Ioana, Denisa, Tania cu care de la a doua vizita deja puteai sa obtii servicii complete platind dublu pe ora.

A fost mai mult in locatia din Unirii dar si la Snagov cu Alexandra

Banuiesc ca nu s-au schimbat prea multe de acum 2-3 ani. Poate s-a ingrasat un pic dupa poze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fosta Anca. Face parte din lotul vechi de maseuze al salonului cu Alexandra, Ioana, Denisa, Tania cu care de la a doua vizita deja puteai sa obtii servicii complete platind dublu pe ora.

A fost mai mult in locatia din Unirii dar si la Snagov cu Alexandra

Banuiesc ca nu s-au schimbat prea multe de acum 2-3 ani. Poate s-a ingrasat un pic dupa poze.

 

MERSI

 

Deci e ok ca prestație.

eu nu am.apucat să o vizitez atunci

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...