Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am fost si eu la sweer pleasure.

 

inafara sa dau banii pe o laba trista,nu am facut nimic.

 

Locatie OK.SNAGOV,de fapt ciofliceni.O intrare,printr-o poarta deschisa prin telecomanda,si treci printre niste sere,sau ceva de gen.Camere de supraveghere,care pot monitoriza(santaja)numarul de inmatriculare al masinii.

 

Ajuns in (vila) am fost intampinat de Emma..Foarte frumos si ok,pana la massage.

 

Cand a incetut cu o laba trista si uscata,am inceput sa regret timul.,benzina si drumul pana acolo.Imi facea o laba trista si uscatsa fara nici un fel de artific.

 

Dar intreband-o mi-a comunicat ca este la comision si ca pierde primul client pentru:Intretinerea vilei,prosoape,lenjerii,lumina,gaze ETC.

 

Vis,stie ce spun.

Bineinteles ca stiu despre ce este vorba... Nu stiu ce anume a facut-o pe domnisoara sa aibă o atitudine refractara si sa nu mai surprindă partea placuta a activității in care s-a implicat... dar spun ca si-a gasit o scuza nepotrivită. Am fost întotdeauna independenta in aceasta activitate dar... sincer, se merita sa mai imi fac prezența in vreun salon din cand in cand. Ca independenta, am gandit mereu ca din suma cu care bărbatul onorează prezența domnisoarei... o parte reprezintă o contribuție la comfortul pe care si-l doreste sa-l aibă. Si in dex spune despre ce este vorba:" Totalitatea condițiilor materiale care asigură o existență civilizată, plăcută, comodă și igienică."

Majoritatea domnișoarelor isi fac speranta ca se vor îmbogăți si ca vor trăi in huzur, si nu se supun încercării de a imagina ce inseamna sa se lase rasfatate cu adevarat si fara complicații... si ajung in excese de care nu vor putea sa scape usor.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu îmi aduc aminte că se păstra discreția în această privință... si că în principiu se mergea acolo doar pentru un masaj. Ca în societate... în orice loc în care te-ai duce, este alegerea femeii. Altfel... poți sa-ti iei adio de la pachetul de țigări, pâine sau ce mai ai tu chef să îți cumperi. Sincer... eu nu vă înțeleg acest obicei de a vă interoga unul pe altul, fara a spune în definitiv nimic interesant!

Ce ar mai însemna un masaj erotic dacă acest concept... practic nu ar putea să existe, fără gândul aceluia care îsi pune în plan să beneficieze de el? Eu am experimentat până la maxim această idee cât am fost acolo! 😅 Si era ca si cum mă jucam de-a încercarea cat mai elaborată... de a nu mă lăsa intimidată si violată. Interesant jocul... dar erotismul si relaxarea cuprinde o si mai mare sferă a sexualității umane.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu îmi aduc aminte că se păstra discreția în această privință... si că în principiu se mergea acolo doar pentru un masaj. Ca în societate... în orice loc în care te-ai duce, este alegerea femeii. Altfel... poți sa-ti iei adio de la pachetul de țigări, pâine sau ce mai ai tu chef să îți cumperi. Sincer... eu nu vă înțeleg acest obicei de a vă interoga unul pe altul, fara a spune în definitiv nimic interesant!

Ce ar mai însemna un masaj erotic dacă acest concept... practic nu ar putea să existe, fără gândul aceluia care îsi pune în plan să beneficieze de el? Eu am experimentat până la maxim această idee cât am fost acolo! Si era ca si cum mă jucam de-a încercarea cat mai elaborată... de a nu mă lăsa intimidată si violată. Interesant jocul... dar erotismul si relaxarea cuprinde o si mai mare sferă a sexualității umane.

Tipul doar era curios si de chestia asta..mare interogatoriu nu a facut..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tipul doar era curios si de chestia asta..mare interogatoriu nu a facut..

Eu am spus-o la modul general... si nu am dat quote. ☺
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la Lavinia,tipa e draguta a intrat cu mine la dus,a urmat un masaj super incitant,am luat-o de pe mine ,am alintat-o la pasa ,m-a finalizat cu oral,apoi a urmat si finalizarea,a doua finalizare a fost un normal pozitia iedului,mentionez ca nu au prezervativ,am venit pregatit,

bafta si ciocane tari.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Lavinia,tipa e draguta a intrat cu mine la dus,a urmat un masaj super incitant,am luat-o de pe mine ,am alintat-o la pasa ,m-a finalizat cu oral,apoi a urmat si finalizarea,a doua finalizare a fost un normal pozitia iedului,mentionez ca nu au prezervativ,am venit pregatit,

bafta si ciocane tari.

A acceptat normal????? Omg .

Poti sa mai povestesti? Pret si chestii

Link spre comentariu

  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Si Bianca face squirt iar anilingusul este intradevar bine facut.

Alina este de fapt ex-Corina, cea tunsa scurt si pistruiata.

Daca face anillingus, atunci face si felatie? Mie mi se pare ca un oral e mult mai usor de facut decât un lins de anus.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...