Jump to content

sweet pleasure

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost eu la Camelia.Pe langa Parcul Carol, pe o strada care da in Lanariei. Locatie foarte misto, Camelia 22 de ani, supla, fina, ochelarista, aspect de studenta cuminte si perversa in acelasi timp.

Angela , blonda 40 ani Diana , blonda spalacita 30 ani Svetlana , la kg.

In fiecare luna apar noutati. Cum vin , asa pleaca. Si am prins-o si pe Alina intr-o pasa proasta plus nepotrivire de program....din cauza ei desi ma programasem. Slaba miscarea , o sa renunt la Swee

Posted Images

Acum 1 oră, unuunu1 a spus:

Pentru cei care au vizitat.o recent, Emilia de la Brâncoveanu, mai arata ca in clipul acesta sau s.a îngrășat?

https://www.xvideos.com/video41125609/emilia_romanian_girl_masturbate_to_web

Nu are 1.80 si este mai plinuta! Una peste alta e buna femeia, dar te abureste mult si ti-o freci singur de 200 de lei! Am fost odata si nu mai revin nici daca e la oferta! 

• 3 weeks later...
Guest secret91
La 12.10.2016 la 14:20, k4c a spus:

Salut tuturor. Acum cateva zile am vizitat din nou salonul Sweet. Am vazut ca era o fata noua si am zis sa vedem cei cu ea...am sunat si am facut programarea in 30 de min...am ajuns si ma primit Tania o fata draguta mica de inaltime binisor proportionata si cu niste sani mici dar tari si cu sfarcuri mari. Am platit cadoul, fata a mers sa lase banii iar eu am intrat la dus...am iesit din dus am intrat in camera si mam intins pe pat in timp ce fata a inceput un striptis destul de ok si provocator....si cam atat ceea ce a fost ok...masajul a fost slabut rau de tot...insa fata este la inceput si a incercat sa ma faca sa simt ok...este vorbareata si deschisa la cerinte dar mai are de invatat...

Locatie ...10

Gfe .......9

Aspect ....8

Ingrijire..10

Masaj......5

Cadou......150 ron o ora

De vizitat , dar peste o luna,atunci se va merita cu siguranta

o găsești pe cont propriu dar... face doar masaj 😅😅😅, acum face un masaj de plangi! 😅si tot la 150! 

Guest secret91
La 14.10.2016 la 21:42, hotzu2014 a spus:

Este tot Tanya care a mai prestat la sweet pleasure?

Sau este o fata noua?

Am vazut pozele de pe site ul lor si pare sa fie Tanya care a mai fost. Am sunat dar are telefonul inchis.

o găsești pe cont propriu... 0755291064! e mult mai frumoasa acum si cu mai multa experienta in masaj! a găsit-o un prieten fost client de al ei din Snagov! nu vei regreta! dar ofera doar masaj! 

Guest secret91
La 22.11.2016 la 21:37, robert_buc a spus:

Stie cineva ceva de vechea Tanya?

da... o găsești la nr de telefon 0755291064! scriei pe whatss app,a găsit-o un prieten, e mult mai frumoasa acum si cu mai multa experienta in masaj! o recomand! eu am revenit la ea de n ori, nu as da-o pt nimic in lume! acum depinde de fiecare ce vrea! daca vrei sex nu vei avea parte! 😅

Acum 2 ore, scaraosky13 a spus:

Salutare, stie cineva ceva de Larisa? Activa pana de curand la Sweet, tanara, 23 de ani parca, micuta si bruneta. A disparut de aproximativ o saptamana. 

absolut, am fost și eu la ea înainte de revelion, cândva și a fost bomba, e drăguțica tare la fata, cam plinuta dar eu fiind fan Emilia nu m-am supărat :)

m-am entuziasmat tare ca am găsit asa o perla aproape de serviciu și acum s-a dus.....

citisem mai devreme pe pofum ca ar mai fi fost în trecut acolo și tot dispăruse, poate are cineva o legătură