Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:București.
  • Oras:București.

Cam asa pare din poze pe la 30-33. Personal am avut vreo 4-5 "experiente" cu femei trecute de 35 ani de la acest salon. In ambele locatii (Snagov,unirii). Gandeam ca asta este varsta preferata si din acest motiv am întrebat de vârstă. Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost eu la Camelia.Pe langa Parcul Carol, pe o strada care da in Lanariei.

Locatie foarte misto, Camelia 22 de ani, supla, fina, ochelarista, aspect de studenta cuminte si perversa in acelasi timp.

Poate fi cine vrei tu sa fie, sani mici, mie mi-a placut foarte mult.

Era singura in locatie cand am fost eu, nu mai era nicio colega in locatie ca la cat ma excitase mai voiam o ora dar cu vreo colega.

mi-a zis ca mai are o colega misto...probabil voi ajunge.

E prima oara cand ajung intr-o locatie sweet pleasure, mi-a placut.Mai revin, daca ar avea program noaptea ar fi perfect.

 

Locatie: 10 foarte bine

Camelia aspect: la fata 10 pentru mine, la corp 8

GFE 10

igiena 10

Masaj....nu as putea spune, a fost mai degraba o ora de erotism fara sex de care m-am bucurat.

 

Recomand

  • Like 3
  • Minus 25
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Nukiss ,ea nu are nimic in comun cu Sweet Pleasure.

Are topic deschis tot la masaj erotic.

In speta Angela Cristina din Ferentari...

Nu te-as sfatui... sint patit...poate ai tu mai mult noroc...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

French Kissing - Sarut frantuzesc. Un sarut in care unul sau ambii parteneri se joaca cu limba in interiorul gurii partenerului. Asa ceva cauți ? Daca da,esti intr-o situație dificilă,nici nu le poți întreba când vin ele la prezentare. Iti dai seama ce distracție pe ele după plecarea ta !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
French Kissing - Sarut frantuzesc. Un sarut in care unul sau ambii parteneri se joaca cu limba in interiorul gurii partenerului. Asa ceva cauți ? Daca da,esti intr-o situație dificilă,nici nu le poți întreba când vin ele la prezentare. Iti dai seama ce distracție pe ele după plecarea ta ![/quote

Mi se rupe mie ca incep dupa sa rada ca proastele de dorintele mele. Asta e strict o chestie pe care o faci din placere. Cand se vede ca nu e click intre cei doi participanti( amandoi isi dau seama de regula rapid ) se opresc.

Actuala Alina, Sonya si fosta Mirela au acceptat si intr-o veselie m-am sarutat cu toate 3.

Dintr-un motiv anume Alina nu mai accepta si de asta nu sm ales-o pe ea si vreau altcev.

De intrebat eu intreb la telefon...stiu ca poate sa fie un raspuns real sau sa minta si sa fie egal cu 0(cum tocmai ca mi s-a intamplat si vreau sa previn).

Deci aveti vreo idee?

Va rog mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

French Kissing - Sarut frantuzesc. Un sarut in care unul sau ambii parteneri se joaca cu limba in interiorul gurii partenerului. Asa ceva cauți ? Daca da,esti intr-o situație dificilă,nici nu le poți întreba când vin ele la prezentare. Iti dai seama ce distracție pe ele după plecarea ta !

Mi se rupe mie ca incep dupa sa rada ca proastele de dorintele mele. Asta e strict o chestie pe care o faci din placere. Cand se vede ca nu e click intre cei doi participanti( amandoi isi dau seama de regula rapid ) se opresc.

Actuala Alina, Sonya si fosta Mirela au acceptat si intr-o veselie m-am sarutat cu toate 3.

Dintr-un motiv anume Alina nu mai accepta si de asta nu sm ales-o pe ea si vreau altcev.

De intrebat eu intreb la telefon...stiu ca poate sa fie un raspuns real sau sa minta si sa fie egal cu 0(cum tocmai ca mi s-a intamplat si vreau sa previn).

Deci aveti vreo idee?

Va rog mult.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...