Sari la conținut

sweet pleasure


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stiu ca nu mai lucreaza..tocmai asta am zis si eu mai sus si ma oftica groaznic chesti asta. Daca aflii in vreun fel de ea sa ma anunti si pe mine, te rog eu mult de tot..maseuza mai buna ca ea nu cred ca a avut sincer sweet pleasure ul. Ai fost la Bianca? Tipa bruneta de 1.8? E noua si sunt curios sa o testez. Dar la Lavinia? Pe Lavinia am fost curios sa o testez de multe ori insa am ezitat iar pe site nu i mai apare numarul acum..as spera ca e doar un bug. deci sa imi zici si daca ai mers la Lavinia si daca da cum a fost. Multumesc!

 

 

Salut,la Lavinia este ok..este atenta cu tine domnisoara,putin timida la inceput,apoi isi da drumul la treaba..masajul este ok iar la final "mult ateptata" finalizare prin tehnici(labuta) .

Locatie : 9

Masaj: 8

Labuta: 8

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut..ce norocos esti..eu merg la ea de 1 an si ceva,cu pauze cu tot,si degeaba incerc sa ii dau si banuti pt mai mult si tot nu vrea..nici la dua nu vine ..doar masaj si labuta la final..eu unu,sincer,nu cred ca face ,iar tu vrei sa te razbuni pe ea pt ca te-a refuzat..oricum este urat ce spui tu aici..

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la Lavinia,tipa e draguta a intrat cu mine la dus,a urmat un masaj super incitant,am luat-o de pe mine ,am alintat-o la pasa ,m-a finalizat cu oral,apoi a urmat si finalizarea,a doua finalizare a fost un normal pozitia iedului,mentionez ca nu au prezervativ,am venit pregatit,

bafta si ciocane tari.

Salut..ce norocos esti..eu merg la ea de 1 an si ceva,cu pauze cu tot,si degeaba incerc sa ii dau si banuti pt mai mult si tot nu vrea..nici la dua nu vine ..doar masaj si labuta la final..eu unu,sincer,nu cred ca face ,iar tu vrei sa te razbuni pe ea pt ca te-a refuzat..oricum este urat ce spui tu aici.

Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Am fost si eu săptămâna trecuta la sweet plasure. Vin cu o recenzie,pentru buna informare a publicului.

Locatie:Strada Mitropolit Nifon,am intrat pe langa restaurantul dines si am mers pana aproape de intersectia cu Piata Libertății,ori Parcul Carol denumirea veche.

Vila este pe partea stanga,atenție la intetfon,caci in curte sunt si vecini.

Numărul te telefon pe care am sunat nu m-ai stiu,am vazut ca fiecare fata are numarul ei,oricum daca vreți sa ajungeți,luați numerele alea la rând.

 

Locatia: Vila cocheta,amenajata recent,nu pare un salon de masaj ci o locuință personală.

 

Fata: Diana,o doamna micuța de statură,pe la 35 ani,îmbrăcată in pantaloni negri,pantofi cu toc,si cămașa neagră.

 

Camera: Sus la etaj,destul de ok,prosp curat,baie ok.

 

Acțiunea: Dupa o mica negociere,pentru sex,negociere fara succes :( am spus; daca nu-i cu sex,bagă la baiatu un masaj ca la carte.

Masaj bunicel,nu beton,dar bun dupa o zi grea si stresanta.

Dupa circa 40 minute masaj de relaxare,au urmat 10 de erotic,si apoi iar 10 de relaxare.

Masajul erotic este cu happy-end.

A urmat un dus si asta a fost.

 

Notele mele:

 

Locatie: 9

 

Fata: 6 (cam tarancuta pentru gustul meu)

 

Masaj: 8 (a depus efort,a incercat sa-ma multumeasca)

 

Gfe: 8

 

Sex: nu a acceptat (propunerea a fost de inca 200 ron)

 

Halatul 150 Ron

 

Cobcluzie: Eu nu as intra si a doua oara cu fata,dar as încerca si cu celelalte.

Experiența a fost una buna si o recomand ca si mod de relaxare.

 

Cu respect Dorobanți41

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cica e pe anuntul

Am link si am si sunat la presupusa ea

Dar observasem ceva schimbat...sunt sceptic

Cauta n paginile mai vechi de la topicul asta ca intrebasem si eu de ea in disperare chiar si mi daduse cineva anuntul.

Poate mergi tu inaintea mea :)))) ca eu cu banuielile mele cred ca o sa tot ezit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce recenzii vrei bai omule de la astia.

Mai sus ala isi da quote apoi isi raspunde de parca ar vorbi cu altcineva: "Poate mergi tu inaintea mea :)))) ca eu cu banuielile mele cred ca o sa tot ezit".

 

Eu zic sa-l intrebi mai degraba daca vede ceva halate albe...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce recenzii vrei bai omule de la astia.

Mai sus ala isi da quote apoi isi raspunde de parca ar vorbi cu altcineva: "Poate mergi tu inaintea mea :)))) ca eu cu banuielile mele cred ca o sa tot ezit".

Eu zic sa-l intrebi mai degraba daca vede ceva halate albe...

Esti pe legale prietene

Daca am uitat sa zic o chestie inseamna ca mi raspund singur?

Nu, inseamna ca sistemul de replyuri al acestui site e unul de tot rahatul...si ca tu esti putin cretin

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti pe legale prietene

Daca am uitat sa zic o chestie inseamna ca mi raspund singur?

Nu, inseamna ca sistemul de replyuri al acestui site e unul de tot rahatul...si ca tu esti putin cretin

Amice, esti idiot!

Daca ai uitat puteai sa postezi fara sa-ti dai quote.

Oricum postezi degeaba, zeci de intrebari penibile si mesaje inutile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...