Sari la conținut

monica si cristina sex total


Postări Recomandate

Bună ... vino sa te distrezi alături de noi.. Vrei sa ai parte de senzati tari ?! Te invitam in locatia noastra (Rond Alba Iulia ) sa ai parte de ce-a mai frumoasa experienta... Suntem doua fete jucause ..si pline de viata ..ne plac experientele si provocarile noi...

 

Pret : 200 Fin

Pret :300 Ora 

 

 

Servicii : oral pro/nep cu fin orala si inghitire , sex normal protejat , sex anal protejat (50 ron extra ) , Fk, plus fantezii 

 

 

locatie Rond alba iulia 

 

 

contact 0722294311

post-189846-0-85744800-1462692394_thumb.jpg

post-189846-0-09246500-1462692478_thumb.jpg

post-189846-0-21004800-1462692490_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Iesiti la alergat si lasati-o mai usor cu mancatul ca aratati rau de tot.

Gusturile difera, nu trebuie sa fim rautaciosi :) Cred ca cea mai importanta e atitudinea, ca degeaba arata top model, tras prin inel, daca te dezgusta felul in care se comporta. Pana la urma fiecare femeie e interesanta in felul ei, slaba sau plinuta... E alegerea lor cum vor sa fie si cine le place asa cum sunt 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

hmm  :rax2 Rautaciosi mai sunteti ... :slap2

Uni sunteti asa amuzanti ...  :stiletto  :stiletto  :stiletto  :stiletto  :stiletto

Ca si tine de altfel! Uneori si tu esti amuzanta! Noroc ca nu mai ai dreptul sa dai cu minus ca mie mi-ai dat odata si chiar ma intrebam de ce ai facut-o! Cumva te-am deranjat cu ceva? Sau doar ca m-am luat de ''your lover boy''?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

hmm  :rax2 Rautaciosi mai sunteti ... :slap2

Uni sunteti asa amuzanti ...  :stiletto  :stiletto  :stiletto  :stiletto  :stiletto

Acum s-au inversat rolurile si eu as putea sa-ti dau cu minus dar nu-mi sta in caracter! Chestie de educatie! Nu ca m-a afectat minusul tau dar nu aveai motive ca la educatia si respectul meu pentru mine nu ma cobor pana acolo!  

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 2129

Ca si tine de altfel! Uneori si tu esti amuzanta! Noroc ca nu mai ai dreptul sa dai cu minus ca mie mi-ai dat odata si chiar ma intrebam de ce ai facut-o! Cumva te-am deranjat cu ceva? Sau doar ca m-am luat de ''your lover boy''?

probabil din greseala ... Eu minus-uri nu am dat la cont-uri cu rep. mare sorry  :innocent  :innocent

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

probabil din greseala ... Eu minus-uri nu am dat la cont-uri cu rep. mare sorry  :innocent  :innocent

Buna, Cristina are si ea un topic separat unde sa-i vedem numarul de contact, serviciile, preturile si programul?

Mersi

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună ... vino sa te distrezi alături de noi.. Vrei sa ai parte de senzati tari ?! Te invitam in locatia noastra (Rond Alba Iulia ) sa ai parte de ce-a mai frumoasa experienta... Suntem doua fete jucause ..si pline de viata ..ne plac experientele si provocarile noi...

 

Pret : 200 Fin

Pret :300 Ora

 

 

Servicii : oral pro/nep cu fin orala si inghitire , sex normal protejat , sex anal protejat (50 ron extra ) , Fk, plus fantezii

 

 

locatie Rond alba iulia

 

 

contact 0722294311

Fetelor sunteti absolut superbe 😘😘😘!
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...