Sari la conținut

O saptamana in Valcea! 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Deci. Sa recapitulam ! :))))))

Vis a intrat la mine pe topic neinvitata sa faca circ. Acum Vis are circul chiar la ea pe pagina !!!!!

Neinvitata?!!! Vrei sa-ti explic iar ceea ce ai facut si faci in continuare pe acest forum? 😈
  • Like 13
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ia exemplu si intelege ca si Adina te-a pus la *IGNOR! Intelegerea voastra are defecte de a se propaga in constientul vostru si aduceti idei si teorii in mod reoetitiv, iar noi dam scroll...e simplu! Ti-am observat atitudinea, ca si la Picon si am lansat o contra forta...Termenul si ideea adusa de mine despre mama ta este utilizat in psihanaliza....si este cu efect pozitiv asupra psihicului tau sub forma de sugestie mentala, indiferent daca opui rezistenta. Ai fost provocata de trolli sa injuri si agresezi mamele altor persoane in ultimul hal, am vazut si am trecut la actiune utilizand dupa cum am spus doar o idee cu efect de sugestie in doua mici si simple propozitii. Faptul ca ati sarit asa pe mine demonstreaza ca sugestia a fost de efect! 😈

Tu nu știi ce vorbești . Se vede că ești dusă cu capul,și nu meriti nici macar un pahar cu apa. Nu am jignit mamele nimănui,nesimtito ... Arată mi mama cui am jignit o eu? Adu mi dovezi,nu vorbe goale Visurat.

 

Sa vezi ce psihanaliza îți arăt eu ,când o sa ne întâlnim .. atunci sa te tii bine ,nesimtito

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu să îmi masor cuvintele nu? Aloo,domnule tind să îți aduc aminte, că ți ai băgat pula in coliva mamei ,deci nu știu care dintre noi doi ar trebui să își măsoare cuvintele . Stai calm,că tine am cunoscut 200 și chiar nu mă tem să îmi spun părerea despre oamenii de teapa ta.

 

,, că ți ai băgat pula in coliva mamei ,, nu cu intentie greseala in fine ca sa ne intelegem o sa iti las un msj :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

,, că ți ai băgat pula in coliva mamei ,, nu cu intentie greseala in fine ca sa ne intelegem o sa iti las un msj :)

Eu nu doresc sa primesc scuzele nimănui. Doar că nu e frumos ,că voi, oameni maturi sa va luați de o persoana care nu mai este. Țineți va părerile pentru voi,la fel cum fac și eu.... ,Intenție sau nu,faptul deja este consumat . Ai citit dincolo? Aștept opinia direct aici,pe topic .

 

 

Curiozitate mea ,daca erați în fața mea ,oare tu și vis ,va mai puteați baga pula in coliva ei? Eu zic că nu ... Nu mă cunoașteți ,nu aveți treabă cu mine... Pe vis o sa o vizitez cat de curând . De la tine că om matur aveam pretenții ,dar s-au dus pe apa sâmbetei

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu nu știi ce vorbești . Se vede că ești dusă cu capul,și nu meriti nici macar un pahar cu apa. Nu am jignit mamele nimănui,nesimtito ... Arată mi mama cui am jignit o eu? Adu mi dovezi,nu vorbe goale Visurat.

Sa vezi ce psihanaliza îți arăt eu ,când o sa ne întâlnim .. atunci sa te tii bine ,nesimtito

Poate vrei si tu sa stai la racoare ca gagiul lui Innes!
  • Like 13
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu nu doresc sa primesc scuzele nimănui. Doar că nu e frumos ,că voi, oameni maturi sa va luați de o persoana care nu mai este. Țineți va părerile pentru voi,la fel cum fac și eu.... ,Intenție sau nu,faptul deja este consumat . Ai citit dincolo? Aștept opinia direct aici,pe topic .

Esti Picon de ai mama moarta? Tu pe cine incerci sa vrajesti?

  • Like 13
  • Minus 7
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Poate vrei si tu sa stai la racoare ca gagiul lui Innes!

Aaa,gata,o dai in politie ... Bai știrbi, hai că m am abținut și nu te am jignit , dar tu ești atât de proasta încât uiți ceea ce scrii . Eu când promit ceva,asta și fac .

  • Like 25
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...