Sari la conținut

Alina 0737049440


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Aia e Alina măi Corina! Carla e noua fată in locatie la ea! Liviu le descopera pe toate si le produce orgasme. Mă și mir că de Carla nu a zis că-i vreo Ileană Cosânzeană!

 Este acelasi numar de telefon...ce descoperiri face Liviu ,pe el il priveste  :laugh2 ,iar chestia cu orgasmele? sa fie la ele acolo :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

 Este acelasi numar de telefon...ce descoperiri face Liviu ,pe el il priveste  :laugh2 ,iar chestia cu orgasmele? sa fie la ele acolo :laugh2

Eiii! Câte nu merg pe burtă și nu mai recunosc câte orgasme le-a provocat Liviu! 

E acelasi numar de telefon dar numarul e al Alinei iar Liviu incerca sa o promoveze pe Carla! Numai el bagă 2-3 fete pe acelasi topic! Cred ca îi place shaorma cu de toate! Pnm! Mă așteptam ca un bucătar să aibă gusturi mai rafinate! De asta nu merg eu să mănânc la el la restaurant!  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eiii! Câte nu merg pe burtă și nu mai recunosc câte orgasme le-a provocat Liviu! 

E acelasi numar de telefon dar numarul e al Alinei iar Liviu incerca sa o promoveze pe Carla! Numai el bagă 2-3 fete pe acelasi topic! Cred ca îi place shaorma cu de toate! Pnm! Mă așteptam ca un bucătar să aibă gusturi mai rafinate! De asta nu merg eu să mănânc la el la restaurant!  :laugh2

Mergi și mănâncă...dacă vrei să o ții pă imodium =))
  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe domnisoara Carla,am asteptat vreo ora ca sa vina la treaba,imi spusese Alina ca are colega noua care a lucrat prin Dubai si pana pleaca inapoi presteaza in Romania.Inaltuta la 1,70 slabuta dar uratica la fata asa ca nu m-am apucat de ea,mie nu-mi place,nu o recomand nici dusmanilor.

A fost si el o data corect,

Sa.i punem coaiele pe piept. Haaaa. Lesin de ras...

  • Like 8
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mergi și mănâncă...dacă vrei să o ții pă imodium =))

 

 

A fost si el o data corect,

Sa.i punem coaiele pe piept. Haaaa. Lesin de ras...

 Crima si pedeapsa =)) =))

 p.s: sangre sa iti mananc.....

pe marean ,il mai las sa astepte  :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

  Foto (10)     Selecteaza

 
Astazi dimineata la 7.30 eram la Andreea sa ma rezolve.Nu-i trec numarul de telefon pentru ca luni o sa apara cu anunt si numar de tel. si tot luni o sa-i fac si recenzia .Am rezolvat-o si pe sora ei cu ceva timp in urma.

 

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

iar te bagi aiurea? in topicul respectiv este Alina, casca ochii

Este acelasi numar de telefon....nu ai cum sa deschizi 10 topice cu acelasi numar de telefon

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Este acelasi numar de telefon....nu ai cum sa deschizi 10 topice cu acelasi numar de telefon

nu am foet destul de clar ca luni apare cu numarul ei? acum a aparut cu alina pe numarul Alinei ,maine nu lucreaza daci luni isi pune anunt cu numarul ei si cum zici ca are topic cand sunt persoane diferite?

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu am foet destul de clar ca luni apare cu numarul ei? acum a aparut cu alina pe numarul Alinei ,maine nu lucreaza daci luni isi pune anunt cu numarul ei si cum zici ca are topic cand sunt persoane diferite?

Bine...luni ii deschizi topic cu numarul si pozele ei :)

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

trebuia sa isi puna numere diferite daca sunt doua fete diferite :)

eu am speciifica ca luni apare cu numarul ei de aceea nu am facut recenzie si  am specificat ca o fac luni dupa ce apare cu anuntul si nr. ei

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Bine...luni ii deschizi topic cu numarul si pozele ei :)

pai de aceea nu i-am facut recenzie,mutata aici iese o bulibaseala ca pe topicul aniei cand a adaugat-o pe maya ca nu stiai cu cine vorbesti,cu ania sau cu maya?

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai vazut tu vre-un numar de telefon,aratami-l si mie

Doamne ,mare e gradina ta  :slap2

 Frate nu poti deschide cate un topic in care sa zici,am fost am futut-o ...revin cu recenzie ....mai stai ...te mai gandesti si mai deschizi un topic ca deh ,ti-ai facut tu abonament la ea ....sau stiu eu ce am mai facut tu !

 Anuntul care l-ai postat tu aparea la acest numar de telefon....vrei sa iti scriu in alta limba sa intelegi?

:slap2

 Pana mea ,daca nici acum nu ai inteles ,eu nu am timp sa stau cu tine la povesti 

http://www.anuntul.ro/pub/assets/images/contact_ico.png Date de contact
 
80 vizitePRESTARI SERVICII - servicii diverse
50 L
ALINA, si Andreea 25 si 20 te asteptam in locatia noastra sa iti oferim un masaj de relaxare si body intr-un ambient placut Vitan, 25 Jun 09:52

 

 
Foto (10)    Selecteaza
http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/6/2/166658951.jpg

 Vezi numarul de telefon din anunt ca este acelasi ca cel din titlu ??????? Ca este alta fata nu avem de unde sa stim,dar este acelasi numar de telefon 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

pai de aceea nu i-am facut recenzie,mutata aici iese o bulibaseala ca pe topicul aniei cand a adaugat-o pe maya ca nu stiai cu cine vorbesti,cu ania sau cu maya?

nu mi-ai raspuns la intrebarea daca ai vazut vre-un numar de telefon

ai vazut tu vre-un numar de telefon,aratami-l si mie

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pai de aceea nu i-am facut recenzie,mutata aici iese o bulibaseala ca pe topicul aniei cand a adaugat-o pe maya ca nu stiai cu cine vorbesti,cu ania sau cu maya?

Simplu asteptai pana luni cand ii aflai numarul de telefon!

 Sper ca esti lamurit ! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu mi-ai raspuns la intrebarea daca ai vazut vre-un numar de telefon

In anuntul care tu l-ai postat apare numarul asta de telefon,ca nu l-ai scris tu ,nu e treaba mea !  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Doamne ,mare e gradina ta  :slap2

 Frate nu poti deschide cate un topic in care sa zici,am fost am futut-o ...revin cu recenzie ....mai stai ...te mai gandesti si mai deschizi un topic ca deh ,ti-ai facut tu abonament la ea ....sau stiu eu ce am mai facut tu !

 Anuntul care l-ai postat tu aparea la acest numar de telefon....vrei sa iti scriu in alta limba sa intelegi?

:slap2

 Pana mea ,daca nici acum nu ai inteles ,eu nu am timp sa stau cu tine la povesti 

http://www.anuntul.ro/pub/assets/images/contact_ico.png Date de contact
 
80 vizitePRESTARI SERVICII - servicii diverse
50 L
ALINA, si Andreea 25 si 20 te asteptam in locatia noastra sa iti oferim un masaj de relaxare si body intr-un ambient placut Vitan, 25 Jun 09:52

 

 
Foto (10)    Selecteaza
http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/6/2/166658951.jpg

 Vezi numarul de telefon din anunt ca este acelasi ca cel din titlu ??????? Ca este alta fata nu avem de unde sa stim,dar este acelasi numar de telefon 

ce treaba avem noi cu anuntul? noi suntem pe nimfo si recenzam aici nu pe at crezi ca nu puteam sa dau coppy past? cum sa dau cand am explicat de ce nu o fac

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

In anuntul care tu l-ai postat apare numarul asta de telefon,ca nu l-ai scris tu ,nu e treaba mea !  :slap2

eu nu am postat nici un numar si nu am pus tot anuntul din acelasi motiv,recunoaste ca ai gresit si te-ai grabit

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu nu am postat nici un numar si nu am pus tot anuntul din acelasi motiv,recunoaste ca ai gresit si te-ai grabit

Tu esti prost sau te faci???? :laugh2 un topic cand il deschizi trebuie sa contina un numar de telefon,poze,recenzia cu notele de rigoare....nu sa scrii ca ai futut-o si ca a avut orgasm sau ca o sa isi cumpere cartela! :slap2

 Daca toti ar face ca tine ,unde se ajunge ?????

 Hai ca imi tocesc tastatura degeaba ,tu esti setat gresit :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Tu esti prost sau te faci???? :laugh2 un topic cand il deschizi trebuie sa contina un numar de telefon,poze,recenzia cu notele de rigoare....nu sa scrii ca ai futut-o si ca a avut orgasm sau ca o sa isi cumpere cartela! :slap2

 Daca toti ar face ca tine ,unde se ajunge ?????

 Hai ca imi tocesc tastatura degeaba ,tu esti setat grepr

la cat esti de proasta nici nu ma mir de ce te bagi ca musca in rahat si ma mir ca altii se iau dupa tine sau poate ca asta este motivul ''prostia'' nu-mi raspunde ca nu te mai bag in seama

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

la cat esti de proasta nici nu ma mir de ce te bagi ca musca in rahat si ma mir ca altii se iau dupa tine sau poate ca asta este motivul ''prostia'' nu-mi raspunde ca nu te mai bag in seama

:pope  :pope  :pope

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...